Ligue 1 2026/27Stade Pierre-Mauroy

Lille - Lens opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 9
| Stade Pierre-Mauroy | 30 okt 2026-21:05
Lille
w v g v g
- : -
Lens
w v w v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 20:07 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Lille

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen Monaco

Lille 4-3-3

1B. Özer
15R. Perraud
4Alexsandro Ribeiro
23Tanguy Nianzou
3N. Ngoy
21B. André
6Nabil Bentaleb
17N. Mukau
35S. Diaoune
10H. Haraldsson
8E. Mbappe
Wisselspelers
7Dilane Bakwa
26I. Cossier
12O. Gill
9O. Giroud
38Maxima Goffi
14M. Kjaergaard
28G. Perrin
24C. Verdonk

Eerdere opstelling Lens

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Paris FC

Lens 3-4-2-1

40R. Risser
20Jean-Clair Todibo
6S. Baidoo
2R. Aguilar
14M. Udol
21Amadou Haidara
27Michaël Cuisance
23Saud Abdulhamid
7F. Sotoca
10F. Thauvin
29Franjo Ivanovic
Wisselspelers
9T. Hazard
16M. Gorgelin
38M. Soares
8Y. Titraoui
4N. Čelik
28J. Kadile
32K. Antonio
5A. Bulatović
22M. Skóraś

Odds voor Lille - Lens

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Lille (1)Tonybet logo2,27
Gelijkspel (X)bet365 logo3,60
Lens (2)bet365 logo2,88

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 25 oktober 2026, 17:45 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Lille
Lens

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 25 oktober 2026 06:03 uur.

Recente uitslagen

Lille logoLille

DatumWedstrijdUitslag
25 okt 2026Monaco – Lille1 – 1
21 okt 2026Lille – Galatasaray2 – 4
17 okt 2026Lille – Stade Brestois 291 – 1
13 okt 2026Arsenal – Lille3 – 0
10 okt 2026Lille – Le Havre1 – 0

Lens logoLens

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Lens – Paris FC2 – 1
21 okt 2026Club Brugge KV – Lens3 – 0
17 okt 2026Estac Troyes – Lens1 – 3
13 okt 2026Lens – Sporting CP0 – 2
9 okt 2026Lens – Lyon2 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
4 mrt 2023Lens1 – 1Lille
9 okt 2022Lille1 – 0Lens
16 apr 2022Lille1 – 2Lens
18 sep 2021Lens1 – 0Lille
7 mei 2021Lens0 – 3Lille

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Lille
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12O. GillKeeper2610000
1B. ÖzerKeeper26100010
4Alexsandro RibeiroVerdediger27101100
26I. CossierVerdediger1920000
Mouad GounfissiVerdediger——————
5Hamadi KebeVerdediger——————
3N. NgoyVerdediger23100000
23Tanguy NianzouVerdediger2440101
15R. PerraudVerdediger29100030
22T. SantosVerdediger2472000
33T. SibiyaVerdediger——————
2L. SrdanovicVerdediger2000000
24Calvin VerdonkVerdediger2970010
21B. AndréMiddenvelder3690020
6Nabil BentalebMiddenvelder31110110
42Saad BoussadiaMiddenvelder——————
4K. HamidiMiddenvelder——————
14M. KjaergaardMiddenvelder2380220
8E. MbappeMiddenvelder1982101
17N. MukauMiddenvelder21110000
7Dilane BakwaAanvaller2492100
35S. DiaouneAanvaller1942100
9O. GiroudAanvaller40102220
10H. HaraldssonAanvaller23111120
19B. OnalAanvaller2260000
28G. PerrinAanvaller3060110
11Osame SahraouiAanvaller2550000
18A. UedaAanvaller2863000
41Matah YondjioAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Lens
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16M. GorgelinKeeper3600000
1R. GurtnerKeeper3900000
1I. JourdrenKeeper——————
40R. RisserKeeper21110000
23Saud AbdulhamidVerdediger2751000
2R. AguilarVerdediger33102110
32K. AntonioVerdediger1890000
6S. BaidooVerdediger—50020
4N. ČelikVerdediger2000000
25P. GaniouVerdediger2171010
24J. GraditVerdediger3330010
5N. Kemtchoum-StasiowskiVerdediger——————
3M. NawrockiVerdediger2520010
31Souleymane SagnanVerdediger2140011
20Jean-Clair TodiboVerdediger2650000
14M. UdolVerdediger30102011
5A. BulatovićMiddenvelder1980010
27Michaël CuisanceMiddenvelder2790020
6N. Gane BernardinoMiddenvelder——————
21Amadou HaidaraMiddenvelder28100010
9Thorgan HazardMiddenvelder3371100
38M. SoaresMiddenvelder1650000
8Y. TitraouiMiddenvelder2380010
11Odsonne ÉdouardAanvaller2891000
29Franjo IvanovicAanvaller2392010
28J. KadileAanvaller2360000
19A. SimaAanvaller2562100
22M. SkóraśAanvaller26100130
7F. SotocaAanvaller3661000
10F. ThauvinAanvaller33115740

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Lille - Lens live kijken?

Frans Ligue 1-voetbal is in Nederland te volgen bij Viaplay. Bekijk het sportaanbod van Viaplay en controleer het actuele uitzendschema voor dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.