LaLiga 2026/27

Levante - Racing Santander opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 14
| 29 nov 2026-17:00
Levante
v v g g w
- : -
Racing Santander
v v g v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 16:58 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Levante

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Athletic Club

Levante 4-4-2

13M. Ryan
23Manu Sánchez
3I. Ndukwe
2A. Mandi
22Jeremy Toljan
24T. Fernandez
6D. Requena
8Jon Ander Olasagasti
7R. Brugue
9Iván Romero
10P. Ratkov
Wisselspelers
14J. Cabello
20Oriol Rey
27P. Cortes
1Pablo Cunat
17V. Garcia
11Y. Musuayi
33M. Santos
16A. Tape
29N. Perez
21Etta Eyong
32A. Primo
5Hugo Sotelo

Eerdere opstelling Racing Santander

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Espanyol

Racing Santander 4-2-3-1

13Julen Agirrezabala
17J. Salinas
24J. Belocian
5Pablo Ramon
2A. Mantilla
23Iván Martín
18M. Prati
10Iñigo Vicente
20Canales
11Andrés Martín
21Y. Zabiri
Wisselspelers
22Pedro Felipe
12Asier Villalibre
6I. Sainz-Maza
8André Almeida
3Aarón Martin Caricol
19I. Luque
9Arana
15P. Garcia
16F. Gonzalez
14M. Gueye
7G. Guliashvili
31L. Gomez Rodriguez

Odds voor Levante - Racing Santander

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Levante
Racing Santander

Recente uitslagen

Levante logoLevante

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Levante – Athletic Club3 – 1
16 okt 2026Deportivo La Coruña – Levante1 – 1
12 okt 2026Levante – Sevilla FC3 – 3
20 sep 2026Villarreal – Levante3 – 1
13 sep 2026Levante – FC Barcelona2 – 4

Racing Santander logoRacing Santander

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Racing Santander – Espanyol2 – 1
18 okt 2026Osasuna – Racing Santander2 – 0
11 okt 2026Racing Santander – Valencia2 – 2
19 sep 2026Celta Vigo – Racing Santander5 – 0
16 sep 2026FC Barcelona – Racing Santander7 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Levante
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Pablo CunatKeeper2400000
36I. GaldinKeeper—00000
13M. RyanKeeper3490000
14J. CabelloVerdediger2200000
4Adrián de la FuenteVerdediger2782030
2A. MandiVerdediger3570020
35H. NakohaVerdediger——————
3I. NdukweVerdediger1851000
29N. PerezVerdediger—80000
23Manu SánchezVerdediger2690000
22Jeremy ToljanVerdediger3290120
18E. BardeliMiddenvelder2571100
38A. CalatravaMiddenvelder—00000
37Dani CerveraMiddenvelder——————
27P. CortesMiddenvelder1950000
24T. FernandezMiddenvelder2270000
8Jon Ander OlasagastiMiddenvelder2691100
6D. RequenaMiddenvelder2261110
20Oriol ReyMiddenvelder2890000
5Hugo SoteloMiddenvelder2240010
16A. TapeMiddenvelder1900000
34M. Usedo DomingoMiddenvelder—00000
47G. BiladiAanvaller——————
7R. BrugueAanvaller2985100
30J. de AsísAanvaller——————
21Etta EyongAanvaller2341110
17V. GarciaAanvaller2980000
57A. MurenziAanvaller——————
11Y. MusuayiAanvaller1930000
10P. RatkovAanvaller2350100
9Iván RomeroAanvaller2593020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Racing Santander
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Julen AgirrezabalaKeeper25100000
1S. ErikssonKeeper1900000
31L. Gomez RodriguezKeeper2000000
24J. BelocianVerdediger2161010
37Aitor CrespoVerdediger——————
16F. GonzalezVerdediger2350010
2A. MantillaVerdediger2690130
4ManuVerdediger2850010
3Aarón Martin CaricolVerdediger2950000
German MesoneroVerdediger——————
22Pedro FelipeVerdediger2230010
5Pablo RamonVerdediger2580040
17J. SalinasVerdediger19100150
30C. SanchezVerdediger—00000
8André AlmeidaMiddenvelder2660001
53B. AttiaMiddenvelder——————
20CanalesMiddenvelder35101110
14M. GueyeMiddenvelder2371000
38H. MartinMiddenvelder—00000
23Iván MartínMiddenvelder2781020
18M. PratiMiddenvelder2270000
6I. Sainz-MazaMiddenvelder2820000
44M. Solorzano DiestroMiddenvelder——————
29A. VallecilloMiddenvelder—00000
9AranaAanvaller2630000
33J. CastellanosAanvaller—00000
15P. GarciaAanvaller2061000
7G. GuliashviliAanvaller2550000
19I. LuqueAanvaller2140000
11Andrés MartínAanvaller2761000
10Iñigo VicenteAanvaller28100330
12Asier VillalibreAanvaller2980100
21Y. ZabiriAanvaller21108040

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Levante - Racing Santander live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.