Keuken Kampioen Divisie 2026-2027PSV Campus De Herdgang

Jong PSV - Dordrecht opstellingen

| PSV Campus De Herdgang | 19 okt 2026-20:00
Jong PSV
w v g v g
- : -
Dordrecht
v v w g v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 19 oktober 2026 om 00:21 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Jong PSV

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen Roda

Jong PSV 4-3-3

1T. Smolenaars
5M. Monamay
4F. Merien
3M. Bresser
2Lyfe Oldenstam
8S. Sidibe
10P. Holseter-Karlsen
6B. Mulders
11R. Manuhutu
9A. Jones
7S. Dumbili
Wisselspelers
17J. Beerens
16Stijn Kuijsten
23E. Moedt
15K. Penso
14D. Stam

Eerdere opstelling Dordrecht

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen FC Emmen

Dordrecht 4-2-3-1

28Tim Coremans
5Beni Mpanzu
3S. Hendrikx
4J. Pinas
22J. van Aken
6L. Riccio
8S. Vugts
10A. Ouarghi
21M. Vetkal
11N. Rossi
9Joey de Bie
Wisselspelers
44B. Hardley
29N. Felicia
2A. Lechkar
15Y. M'Bemba
16L. Roman
23L. Woudenberg
18R. van Asten

Odds voor Jong PSV - Dordrecht

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Jong PSV (1)bet365 logo2,10
Gelijkspel (X)bet365 logo3,80
Dordrecht (2)bet365 logo3,10

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 18 oktober 2026, 22:42 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Jong PSV
Dordrecht

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 18 oktober 2026 07:06 uur.

Recente uitslagen

Jong PSV logoJong PSV

DatumWedstrijdUitslag
9 okt 2026Roda – Jong PSV1 – 1
19 sep 2026Vitesse – Jong PSV3 – 1
14 sep 2026Jong PSV – Jong AZ1 – 1
11 sep 2026Helmond Sport – Jong PSV3 – 1
7 sep 2026Jong PSV – Den Bosch3 – 1

Dordrecht logoDordrecht

DatumWedstrijdUitslag
9 okt 2026Dordrecht – FC Emmen0 – 3
3 okt 2026Den Bosch – Dordrecht1 – 1
25 sep 2026Dordrecht – Almere City FC3 – 2
18 sep 2026Top OSS – Dordrecht3 – 0
11 sep 2026FC Eindhoven – Dordrecht2 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
27 feb 2026Jong PSV1 – 1Dordrecht
23 aug 2025Dordrecht1 – 2Jong PSV
24 feb 2025Jong PSV1 – 2Dordrecht
4 okt 2024Dordrecht2 – 0Jong PSV
26 feb 2024Jong PSV0 – 1Dordrecht

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Jong PSV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
23K. AertsKeeper—00000
23S. KuijstenKeeper—00000
12E. MoedtKeeper—00000
16K. NgomKeeper2140000
1N. OlijKeeper3120000
51Tijn SmolenaarsKeeper2140000
3M. BresserVerdediger1970110
2Sébas DitmerVerdediger——————
4K DuahVerdediger—10000
3Y. GasiorowskiVerdediger2110000
3B. JonkersVerdediger1800000
15W. KuhnVerdediger——————
15R. ManuhutuVerdediger1950000
5J. MartinaVerdediger—10000
4F. MerienVerdediger1890000
14M. MonamayVerdediger2070010
2K. PensoVerdediger—81000
15D. StamVerdediger—20000
10S. CornecionMiddenvelder—92110
31N. FernandezMiddenvelder2110000
20P. Holseter-KarlsenMiddenvelder—30100
10J. KollerMiddenvelder1960200
35A. SantosMiddenvelder2120000
8S. SidibeMiddenvelder19101200
5G. VerhulstMiddenvelder1990000
7M. BahatyAanvaller1950010
19E. BajraktarevicAanvaller2110000
24J. BeerensAanvaller1830010
37A. BouhamdiAanvaller—20010
23M. Bro HansenAanvaller1720000
18Jonas ColaesAanvaller——————
7S. DumbiliAanvaller—91000
19A. JonesAanvaller1895010
11F. KluitAanvaller2092300
6B. MuldersAanvaller1981200
21K. Oteng-MensahAanvaller—50000
17Givenciyo SabajoAanvaller——————
9L. NistelrooyAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Dordrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Nathan Le MouillourKeeper——————
28T. CoremansKeeper3520000
13D. HogervorstKeeper—00000
13Finn OldenstamKeeper——————
1C. RaatsieKeeper2460000
1Yanick van OschKeeper2920000
51Lucas GardenierVerdediger——————
44B. HardleyVerdediger2340001
3S. HendrikxVerdediger2361110
2A. LechkarVerdediger2590010
15Y. M'BembaVerdediger2540100
5Beni MpanzuVerdediger22101140
4J. PinasVerdediger22100010
23Lucas WoudenbergVerdediger3240000
22J. van AkenVerdediger23100020
14S. BaeMiddenvelder—00000
24Guus HuitzingMiddenvelder——————
10A. OuarghiMiddenvelder—93351
6L. RiccioMiddenvelder2081010
21M. VetkalMiddenvelder22103030
8S. VugtsMiddenvelder19101010
18R. van AstenMiddenvelder—80000
29N. FeliciaAanvaller—90010
34M. KessriouiAanvaller—00000
16L. RomanMiddenvelder2270100
11N. RossiMiddenvelder2492210
77D. SitsAanvaller2261220
7N. VenemaAanvaller2760010
17Yunus YounousAanvaller——————
9Joey de BieAanvaller2220000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Jong PSV - Dordrecht live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.