Keuken Kampioen Divisie 2026-2027

Top OSS - Dordrecht opstellingen

| 18 sep 2026-20:00
Top OSS
v v w v v
3 : 0
Eindstand
Dordrecht
g v v v v
F. Nsingi
4'
F. Nsingi
29'
R. van der Venne
90'+7'
Doelpunt
4'
Doelpunt
F. Nsingi (Assistent: I. Pata)
29'
Doelpunt (uit strafschop)
90'
+7
Gele kaart
38'
Gele kaart
42'
Rode kaart
51'
61'
Gele kaart
Gele kaart
61'
90'
+6
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
7'
Top OSS
V V W V V
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
VVV Venlo
3 1
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Vitesse
2 1
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Top OSS
2 1
Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
24 aug 2026
- 20:00
Jong PSV
1 0
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
15 aug 2026
- 16:30
FC Volendam
3 0
Top OSS
Dordrecht
G V V V V
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
FC Eindhoven
2 1
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
5 sep 2026
- 16:30
Dordrecht
3 6
Jong AZ
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
FC Volendam
6 1
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Dordrecht
0 1
Roda
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
2 2
Dordrecht
Opstelling
Top OSS
1
Keeper
61'
2
Verdediger
12
Verdediger
51'
23
Verdediger
26
Verdediger
38'
10
Middenvelder
90'
8
Middenvelder
27
Middenvelder
55'
11
Middenvelder
78'
17
Aanvaller
78'
19
Aanvaller
4'29'42'61'
Wissels
99
Aanvaller
61'
22
Aanvaller
30
Keeper
4
Verdediger
78'
24
Verdediger
3
Verdediger
55'
28
Middenvelder
9
Aanvaller
5
Middenvelder
78'
Trainer
Dordrecht
2
Verdediger
45'
4
Verdediger
3
Verdediger
23
Verdediger
45'
6
Middenvelder
16
Middenvelder
45'
21
Middenvelder
61'86'
10
Middenvelder
11
Middenvelder
70'
18
Middenvelder
Wissels
22
Verdediger
45'90'
70'
8
Middenvelder
86'
5
Verdediger
45'
15
Verdediger
13
Keeper
29
Aanvaller
45'
28
Keeper
14
Middenvelder

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 11:34 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Top OSS

Top OSS 4-2-3-1

1M. Havekotte
26J. Kuijpers
23D. Vianello
12Alvaro Henry
2I. Pata
8M. Esajas
10R. van der Venne
17M. Hinoke
11J. Mathieu
27M. de Lannoy
19F. Nsingi
Wisselspelers
21Thomas Cox
99S. Doucouré
22M. Erkan
6M. Horemans
30Sven Jansen
4Q. Jansen
24J. Kuiper
3Leonel Miguel
28L. Mol
9A. Visser
5J. Bynoe

Basiself Dordrecht

Dordrecht 4-1-4-1

1Yanick Marinus Paulus van Osch
23L. Woudenberg
3S. Hendrikx
4J. Pinas
2A. Lechkar
6L. Riccio
11N. Rossi
10A. Ouarghi
21M. Vetkal
16L. Roman
18R. van Asten
Wisselspelers
22J. van Aken
17Y. Younous
8S. Vugts
5Beni Mpanzu
15Y. M'Bemba
13D. Hogervorst
29N. Felicia
28Tim Coremans
14S. Bae

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 2 - 0

StatistiekTop OSSDordrecht
Schoten825
Schoten op doel47
Balbezit29%71%
Hoekschoppen16

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Top OSS logoTop OSS

DatumWedstrijdUitslag
11 sep 2026VVV Venlo – FC OSS3 – 1
4 sep 2026Vitesse – FC OSS2 – 1
28 aug 2026FC OSS – Jong FC Utrecht2 – 1
24 aug 2026Jong PSV U21 – FC OSS1 – 0
15 aug 2026FC Volendam – FC OSS3 – 0

Dordrecht logoDordrecht

DatumWedstrijdUitslag
11 sep 2026FC Eindhoven – Dordrecht2 – 1
5 sep 2026Dordrecht – Jong AZ3 – 6
28 aug 2026FC Volendam – Dordrecht6 – 1
21 aug 2026Dordrecht – Roda0 – 1
14 aug 2026RKC Waalwijk – Dordrecht2 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
19 mei 2023Dordrecht2 – 2Top OSS
11 dec 2022Top OSS0 – 1Dordrecht
14 mrt 2022Dordrecht1 – 0Top OSS
28 aug 2021Top OSS3 – 0Dordrecht
12 mrt 2021Dordrecht1 – 3Top OSS

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Top OSS
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. HavekotteKeeper31110010
30S. JansenKeeper2200000
16D. RemieKeeper2300000
21T. CoxVerdediger—00000
12Alvaro HenryVerdediger2140001
24J. KuiperVerdediger2200000
14M. MarianiVerdediger——————
3Leonel MiguelVerdediger25110000
2I. PataVerdediger25110200
33L. ZonneveldVerdediger2100000
27M. de LannoyMiddenvelder22103000
5J. BynoeMiddenvelder2350010
8M. EsajasMiddenvelder24111100
6M. HoremansMiddenvelder—40000
4Q. JansenVerdediger3640000
26J. KuijpersVerdediger22110220
11J. MathieuMiddenvelder3090330
28L. MolMiddenvelder2280010
23Delano VianelloVerdediger24110000
10Richard van der VenneMiddenvelder34111040
99S. DoucouréAanvaller2480100
22M. ErkanAanvaller2150100
17M. HinokeAanvaller21115010
19F. NsingiAanvaller25114220
25J. PansaAanvaller—00100
18K. SIlvaAanvaller—51000
9A. VisserAanvaller2250000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Dordrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Nathan Le MouillourKeeper——————
28T. CoremansKeeper3530000
13D. HogervorstKeeper—00000
13Finn OldenstamKeeper——————
1C. RaatsieKeeper2460000
1Yanick van OschKeeper2920000
51Lucas GardenierVerdediger——————
44B. HardleyVerdediger2340001
3S. HendrikxVerdediger2371110
2A. LechkarVerdediger25100010
15Y. M'BembaVerdediger2550100
5Beni MpanzuVerdediger22111140
4J. PinasVerdediger22110010
23Lucas WoudenbergVerdediger3240000
22J. van AkenVerdediger23110020
14S. BaeMiddenvelder—10000
24Guus HuitzingMiddenvelder——————
10A. OuarghiMiddenvelder—93351
6L. RiccioMiddenvelder2091010
21M. VetkalMiddenvelder22113030
8S. VugtsMiddenvelder19111020
18R. van AstenMiddenvelder—90000
29N. FeliciaAanvaller—100010
34M. KessriouiAanvaller—00000
16L. RomanMiddenvelder2270100
11N. RossiMiddenvelder24102220
77D. SitsAanvaller2261220
7N. VenemaAanvaller2760010
17Yunus YounousAanvaller——————
9Joey de BieAanvaller2231000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.