Keuken Kampioen Divisie 2026-2027

Dordrecht - Almere City FC opstellingen

| 25 sep 2026-21:00
Dordrecht
v v v v v
3 : 2
Eindstand
Almere City FC
w w v w w
Beni Mpanzu
22'
S. Hendrikx
58'
A. Ouarghi
90'+1'
O. de Nijs
10'
J. Jacobs
90'
10'
Doelpunt
Doelpunt
22'
Doelpunt
S. Hendrikx (Assistent: L. Roman)
58'
90'
Doelpunt
J. Jacobs (Assistent: E. Poku)
Doelpunt
90'
+1
Gele kaart
65'
Gele kaart
77'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
1'
Dordrecht
V V V V V
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
Top OSS
3 0
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
FC Eindhoven
2 1
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
5 sep 2026
- 16:30
Dordrecht
3 6
Jong AZ
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
FC Volendam
6 1
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Dordrecht
0 1
Roda
Almere City FC
W W V W W
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
Almere City FC
1 0
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
MVV
0 4
Almere City FC
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Almere City FC
0 1
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
29 aug 2026
- 16:30
De Graafschap
1 4
Almere City FC
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Vitesse
0 3
Almere City FC
Opstelling
Dordrecht
22
Verdediger
4
Verdediger
3
Verdediger
58'77'
5
Verdediger
22'65'
8
Middenvelder
6
Middenvelder
85'
16
Middenvelder
60'
21
Middenvelder
71'
11
Middenvelder
85'
77
Aanvaller
Wissels
44
Verdediger
14
Middenvelder
28
Keeper
2
Verdediger
85'
15
Verdediger
85'
10
Middenvelder
60'90'
23
Verdediger
9
Aanvaller
71'
Almere City FC
1
Keeper
2
Verdediger
3
Verdediger
90'
4
Verdediger
5
Verdediger
80'
6
Middenvelder
80'
19
Middenvelder
10'45'
8
Middenvelder
45'
7
Aanvaller
45'
18
Aanvaller
11
Aanvaller
Wissels
25
Aanvaller
80'
10
Middenvelder
45'
20
Middenvelder
45'
38
Middenvelder
80'
24
Keeper
17
Aanvaller
45'
44
Verdediger
30
Keeper

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 11:35 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Dordrecht

Dordrecht 4-2-3-1

1Yanick Marinus Paulus van Osch
5Beni Mpanzu
3S. Hendrikx
4J. Pinas
22J. van Aken
6L. Riccio
8S. Vugts
11N. Rossi
21M. Vetkal
16L. Roman
77D. Sits
Wisselspelers
44B. Hardley
14S. Bae
28Tim Coremans
2A. Lechkar
15Y. M'Bemba
10A. Ouarghi
23L. Woudenberg
9Joey de Bie

Basiself Almere City FC

Almere City FC 4-3-3

1W. Speel
5Teun Bijleveld
4J. Lawrence
3J. Jacobs
2M. Wasinski
8M. de Haan
19O. de Nijs
6E. Cornelisse
11M. Dors
18B. Huisman
7B. Burgering
Wisselspelers
25I. Ghogli
10J. Jacobs
20Job Kalisvaart
38L. Lenssen
24M. Mateyo
17E. Poku
44D. van Bruggen
30J. van der Wilt

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 1

StatistiekDordrechtAlmere City FC
Schoten1019
Schoten op doel63
Balbezit41%59%
Hoekschoppen44

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Dordrecht logoDordrecht

DatumWedstrijdUitslag
18 sep 2026Top OSS – Dordrecht3 – 0
11 sep 2026FC Eindhoven – Dordrecht2 – 1
5 sep 2026Dordrecht – Jong AZ3 – 6
28 aug 2026FC Volendam – Dordrecht6 – 1
21 aug 2026Dordrecht – Roda0 – 1

Almere City FC logoAlmere City FC

DatumWedstrijdUitslag
18 sep 2026Almere City FC – Heracles1 – 0
11 sep 2026MVV – Almere City FC0 – 4
4 sep 2026Almere City FC – Jong Ajax0 – 1
29 aug 2026De Graafschap – Almere City FC1 – 4
21 aug 2026Vitesse – Almere City FC0 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
3 mrt 2023Dordrecht0 – 1Almere City FC
13 nov 2022Almere City FC2 – 1Dordrecht
4 feb 2022Dordrecht2 – 2Almere City FC
24 sep 2021Almere City FC2 – 2Dordrecht
22 jan 2021Almere City FC3 – 0Dordrecht

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Dordrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Nathan Le MouillourKeeper——————
28T. CoremansKeeper3530000
13D. HogervorstKeeper—00000
13Finn OldenstamKeeper——————
1C. RaatsieKeeper2460000
1Yanick van OschKeeper2920000
51Lucas GardenierVerdediger——————
44B. HardleyVerdediger2340001
3S. HendrikxVerdediger2371110
2A. LechkarVerdediger25100010
15Y. M'BembaVerdediger2550100
5Beni MpanzuVerdediger22111140
4J. PinasVerdediger22110010
23Lucas WoudenbergVerdediger3240000
22J. van AkenVerdediger23110020
14S. BaeMiddenvelder—10000
24Guus HuitzingMiddenvelder——————
10A. OuarghiMiddenvelder—93351
6L. RiccioMiddenvelder2091010
21M. VetkalMiddenvelder22113030
8S. VugtsMiddenvelder19111020
18R. van AstenMiddenvelder—90000
29N. FeliciaAanvaller—100010
34M. KessriouiAanvaller—00000
16L. RomanMiddenvelder2270100
11N. RossiMiddenvelder24102220
77D. SitsAanvaller2261220
7N. VenemaAanvaller2760010
17Yunus YounousAanvaller——————
9Joey de BieAanvaller2231000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Almere City FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12T. KuijstenKeeper2100000
24M. MateyoKeeper2100000
1W. SpeelKeeper25110000
31J. van der MarkKeeper—00000
32D. ApinsaVerdediger2100000
6Enzo CornelisseMiddenvelder24112210
15M. EngelVerdediger2400000
3J. JacobsVerdediger26111020
4J. LawrenceVerdediger3481010
35B. PennockVerdediger—10010
2M. WasinskiVerdediger2281000
44D. van BruggenVerdediger30100000
33Jereno Van GomVerdediger2140000
22Emmanuel van de BlaakVerdediger2140010
26T. van der ZeeuwVerdediger24—————
5Teun BijleveldVerdediger28100000
14M. HoedemakersMiddenvelder2890120
10J. JacobsMiddenvelder2880100
20Job KalisvaartMiddenvelder2240000
38L. LenssenMiddenvelder2110000
8Milan de HaanMiddenvelder2281210
19O. de NijsMiddenvelder2163100
21H. El DahriMiddenvelder2180110
40A. BaisAanvaller20—————
R. BenhijaAanvaller——————
7B. BurgeringAanvaller2591200
11M. DorsAanvaller21112310
9Ferdy DruijfAanvaller2897310
25I. GhogliAanvaller2120100
18B. HuismanAanvaller2170000
17E. PokuAanvaller21114320

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.