Opstellingen RKC Waalwijk - Dordrecht

| 14 aug 2026-20:00
RKC Waalwijk
g g g v g
2 : 2
Eindstand
Dordrecht
w v v g w
K. Varela
50'
H. van Gemert
90'
D. Sits
12'
N. Rossi
73'
12'
Doelpunt
D. Sits (Assistent: A. Ouarghi)
Doelpunt
K. Varela (Assistent: Jochem Nap)
50'
73'
Doelpunt
N. Rossi (Assistent: A. Ouarghi)
90'
34'
Gele kaart
56'
Gele kaart
60'
Gele kaart
Gele kaart
61'
90'
+3
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
5'
RKC Waalwijk
G G G V G
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
Vitesse
1 1
RKC Waalwijk
Eredivisie
7 apr 2024
- 16:45
FC Volendam
3 2
RKC Waalwijk
Eredivisie
4 apr 2024
- 20:00
RKC Waalwijk
0 0
Almere City FC
Eredivisie
30 mrt 2024
- 21:00
RKC Waalwijk
1 1
sc Heerenveen
Eredivisie
16 mrt 2024
- 21:00
Excelsior
1 1
RKC Waalwijk
Dordrecht
W V V G W
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
Dordrecht
2 1
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
19 mei 2023
- 20:00
Dordrecht
2 2
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
5 mei 2023
- 20:00
Dordrecht
1 3
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
28 apr 2023
- 20:00
PEC Zwolle
4 0
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
21 apr 2023
- 20:00
Dordrecht
1 0
Jong AZ
Opstelling
RKC Waalwijk
1
Keeper
33
Verdediger
4
Verdediger
30
Verdediger
61'74'
5
Verdediger
24
Verdediger
46'
22
Middenvelder
82'
8
Middenvelder
20
Aanvaller
50'60'
9
Aanvaller
18
Middenvelder
46'
Wissels
16
Keeper
13
Keeper
25
Verdediger
6
Middenvelder
55
Verdediger
3
Verdediger
74'
10
Middenvelder
46'
7
Middenvelder
46'
11
Middenvelder
60'
19
Aanvaller
82'90'
Trainer
Dordrecht
1
Keeper
2
Verdediger
65'
3
Middenvelder
15
Verdediger
46'
5
Verdediger
56'
8
Middenvelder
4
Verdediger
21
Middenvelder
60'65'
7
Aanvaller
81'
77
Aanvaller
12'90'
10
Middenvelder
34'90'
Wissels
28
Keeper
13
Keeper
23
Verdediger
22
Verdediger
65'
6
Middenvelder
46'
14
Middenvelder
18
Middenvelder
90'
11
Middenvelder
65'73'
16
Middenvelder
29
Aanvaller
81'
Trainer

RKC Waalwijk - Dordrecht: wedstrijdinformatie

RKC Waalwijk speelde thuis tegen Dordrecht op 14 augustus 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen RKC Waalwijk - Dordrecht

RKC Waalwijk 4-4-2

1N. Schiks
5Juan Castillo
30J. de Wijs
4L. van Gelderen
33F. Al Mazyani
20K. Varela
8Jochem Nap
22T. van de Loo
24A. Dkidak
18R. van Hedel
9J. van de Haar
Wisselspelers
16M. Spenkelink
13X. Mulder
25N. Bakboord
6L. Postma
55N. Held
3S. van der Plas
10Thijs van Leeuwen
7Ryan Fage
11Y. van der Veen
19H. van Gemert

Dordrecht 4-3-3

1C. Raatsie
5Beni Mpanzu
15Y. M'Bemba
3S. Valk
2A. Lechkar
21M. Vetkal
4J. Pinas
8S. Vugts
10A. Ouarghi
77D. Sits
7N. Venema
Wisselspelers
28Tim Coremans
13D. Hogervorst
23L. Woudenberg
22J. van Aken
20L. Sunderland
6L. Riccio
14S. Bae
18R. van Asten
11N. Rossi
16L. Roman
29N. Felicia
17Y. Younous

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers RKC Waalwijk
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13X. MulderKeeper2100000
1N. SchiksKeeper2280000
16M. SpenkelinkKeeper2920000
31L. VogelsKeeper2300000
33F. Al MazyaniVerdediger2182110
25Navajo BakboordVerdediger2710010
5Juan CastilloVerdediger2671300
55Nazjir HeldVerdediger2140000
42B. KemmerenVerdediger—00000
6L. PostmaMiddenvelder2390040
30J. de WijsVerdediger31102020
4L. van GelderenVerdediger2581010
3S. van der PlasVerdediger2050000
7Ryan FageMiddenvelder22100110
8Jochem NapMiddenvelder—100310
45A. el HarchaouiMiddenvelder—00000
18R. van HedelMiddenvelder2180000
10Thijs van LeeuwenMiddenvelder2591000
22T. van de LooMiddenvelder2360010
24A. DkidakVerdediger2670110
17Roy KuijpersAanvaller2600000
93Virgil MisidjanAanvaller3351000
27Finn StokkersAanvaller3091010
20K. VarelaAanvaller2073110
19H. van GemertAanvaller—31000
9J. van de HaarAanvaller21103120
11Y. van der VeenMiddenvelder21102100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Dordrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Nathan Le MouillourKeeper——————
28T. CoremansKeeper3520000
13D. HogervorstKeeper—00000
13Finn OldenstamKeeper——————
1C. RaatsieKeeper2460000
1Yanick van OschKeeper2920000
51Lucas GardenierVerdediger——————
44B. HardleyVerdediger2340001
3S. HendrikxVerdediger2361110
2A. LechkarVerdediger2590010
15Y. M'BembaVerdediger2540100
5Beni MpanzuVerdediger22101140
4J. PinasVerdediger22100010
23Lucas WoudenbergVerdediger3240000
22J. van AkenVerdediger23100020
14S. BaeMiddenvelder—00000
24Guus HuitzingMiddenvelder——————
10A. OuarghiMiddenvelder—93351
6L. RiccioMiddenvelder2081010
21M. VetkalMiddenvelder22103030
8S. VugtsMiddenvelder19101010
18R. van AstenMiddenvelder—80000
29N. FeliciaAanvaller—90010
34M. KessriouiAanvaller—00000
16L. RomanMiddenvelder2270100
11N. RossiMiddenvelder2492210
77D. SitsAanvaller2261220
7N. VenemaAanvaller2760010
17Yunus YounousAanvaller——————
9Joey de BieAanvaller2220000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.