Opstellingen Helmond Sport - Jong Ajax

| GS Staalwerken Stadion | 24 apr 2027-16:30
Helmond Sport
w v v g v
- : -
Jong Ajax
w v v g v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Helmond Sport
Jong Ajax

Helmond Sport - Jong Ajax: wedstrijdinformatie

Helmond Sport speelt thuis tegen Jong Ajax op 24 april 2027 om 16:30 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. De speellocatie is GS Staalwerken Stadion. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Helmond Sport - Jong Ajax

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen Top OSS

Helmond Sport 4-4-2

1M. Bergsen
5Thomas Poll
43T. Landheer
4B. Koglin
20S. Dekkers
19Helgi Fróði Ingason
44X. van der Velde
6M. Ludwig
11L. Cicero
94M. Lenaerts
9L. Bajrami
Wisselspelers
21W. Van der Heijden
2R. van Bree
3F. Van Den Eynden
31N. Meissner
10D. Huiberts
14Lovro Golic
47D. Geerts
23A. El Maach
30K. Ekoli
22A. Dizdarevic

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen VVV Venlo

Jong Ajax 4-3-3

1C. Setford
5S. de Falco
4M. Muzungu
3G. Spina
2R. van de Pavert
8M. Abdalla
10J. Monserrate
6Jinairo Johnson
11P. Nash
9E. Unuvar
7Leo Salazar
Wisselspelers
16A. Appiah
19A. Camara
12A. Hani
24A. Moumane
22Diego Pugno
21J. Simeon
23P. Da Silva
17M. van der Lans
25D. van der Vaart
30V. van der Velde
18J. Amour
20L. Acheampong

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Helmond Sport
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BergsenKeeper27100000
23A. El MaachKeeper—00000
21W. Van der HeijdenKeeper—00000
21W. van SleeuwenKeeper——————
20S. DekkersVerdediger22102130
14Lovro GolicVerdediger2040010
4B. KoglinVerdediger29101030
43T. LandheerVerdediger—100010
17W. LantakiVerdediger—50120
5Thomas PollVerdediger2570010
3F. Van Den EyndenVerdediger2620000
2R. van BreeVerdediger—20000
26D. van ZutphenVerdediger2100000
14B. van den BoogaardVerdediger——————
R. BoulahrouzMiddenvelder——————
22A. DizdarevicMiddenvelder2220000
34T. EssakkatiAanvaller2072221
47D. GeertsMiddenvelder1900000
10Dean HuibertsMiddenvelder2631020
19Helgi Fróði IngasonMiddenvelder2080210
8Pol LlonchMiddenvelder3470120
6M. LudwigMiddenvelder22101010
7J. van der SluijsMiddenvelder2461000
9L. BajramiAanvaller2181010
11L. CiceroAanvaller—102210
30K. EkoliAanvaller—80000
41J. JulianMiddenvelder2000000
44Jaden JanssenAanvaller——————
94M. LenaertsAanvaller19103030
25N. MeissnerAanvaller—10000
44X. van der VeldeMiddenvelder—100230

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Jong Ajax
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12A. HaniKeeper1900000
1J. HeerkensKeeper2080001
51Charlie SetfordKeeper2220000
30V. van der VeldeKeeper—00000
16J. AmourVerdediger—20000
16A. AppiahVerdediger2040010
18L. BeekmanVerdediger1900000
30A. BouwmanVerdediger19—————
16L. FrankelVerdediger—40000
36D. JanseVerdediger2010100
18Jinairo JohnsonVerdediger1980010
64K. KasanwirjoVerdediger——————
4M. MuzunguVerdediger18100030
3G. SpinaVerdediger2150010
17S. TilborgVerdediger——————
21J. TorrentsVerdediger19—————
5F. ZahouaniVerdediger2030020
19S. de FalcoVerdediger—100010
2R. van de PavertVerdediger2060020
17M. van der LansVerdediger1960000
8M. AbdallaMiddenvelder—80100
22L. AcheampongMiddenvelder—90220
43R. BounidaMiddenvelder2020000
20A. CamaraMiddenvelder1820000
18Luca MessoriMiddenvelder——————
10J. MonserrateMiddenvelder20101240
68Abdellah OuazaneMiddenvelder——————
21T. PetersMiddenvelder—70000
25L. SalazarMiddenvelder——————
6M. VerkuijlMiddenvelder—70030
20D. van der VaartMiddenvelder—00000
24P. Da SilvaAanvaller—20000
23David KalokohAanvaller21—————
20E. MechrouhAanvaller—10000
23A. MoumaneAanvaller—10000
11P. NashAanvaller—102220
24Diego PugnoAanvaller2095231
7J. SimeonAanvaller—100010
9E. UnuvarAanvaller18105000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Helmond Sport logoHelmond Sport

DatumWedstrijdUitslag
9 oktFC OSS – Helmond Sport3 – 1
2 oktHelmond Sport – Heracles2 – 2
26 sepMVV – Helmond Sport2 – 0
18 sepDen Bosch – Helmond Sport2 – 1
11 sepHelmond Sport – Jong PSV U213 – 1

Jong Ajax logoJong Ajax

DatumWedstrijdUitslag
9 oktJong Ajax – VVV Venlo0 – 3
18 sepJong Ajax – Roda0 – 0
14 sepJong FC Utrecht – Jong Ajax6 – 1
11 sepJong Ajax – Waalwijk0 – 2
4 sepAlmere City FC – Jong Ajax0 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
28 aug 2026Jong Ajax3 – 2Helmond Sport
27 jan 2023Helmond Sport1 – 1Jong Ajax
7 okt 2022Jong Ajax0 – 1Helmond Sport
20 dec 2021Jong Ajax1 – 1Helmond Sport
1 okt 2021Helmond Sport3 – 1Jong Ajax

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Waar kun je Helmond Sport - Jong Ajax live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.