LaLiga 2026/27Coliseum Alfonso Pérez

Getafe - Sevilla FC opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 11
| Coliseum Alfonso Pérez | 1 nov 2026-14:00
Getafe
g v w v g
- : -
Sevilla FC
g w w v g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 07:19 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Getafe

Laatste bevestigde opstelling: 15 oktober 2026 tegen CS Universitatea Craiova

Getafe 4-2-3-1

13David Soria
3Davinchi
26J. Valou
2D. Dakonam
21A. Garcia
16Francho
8N. Gudelj
10M. Satriano
6Mario Martín
11Ramón Terrats
9Borja Mayoral
Wisselspelers
17Kiko Femenía
22Johan Mojica
28A. R. Alcantara
1J. Letacek
35D. Ferrer
4S. Sazonov
5Abdel Abqar
15S. Boselli

Eerdere opstelling Sevilla FC

Laatste bevestigde opstelling: 12 oktober 2026 tegen Levante

Sevilla FC 4-2-3-1

1Odysseas Vlachodimos
17Gabriel Suazo
4Kike Salas
5Castrin
2Juan Iglesias
6Lucien Agoumé
8G. Kochorashvili
20Felix Correia
24Y. Fofana
30Miguel Sierra
9R. Ure
Wisselspelers
22José Ángel Carmona
3J. Diaz
21C. Ejuke
10Peque
7Alfonso Gonzales
13Fran González
18Jon Guridi
15Fabio Cardoso
16Isaac Romero
12A. Sangante
11Ruben Vargas
14Manu Bueno

Odds voor Getafe - Sevilla FC

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Getafe
Sevilla FC

Recente uitslagen

Getafe logoGetafe

DatumWedstrijdUitslag
10 okt 2026Barcelona – Getafe3 – 0
20 sep 2026Getafe – Malaga1 – 0
17 sep 2026Real Betis – Getafe1 – 0
13 sep 2026Getafe – Deportivo La Coruña1 – 1
7 sep 2026Getafe – Celta Vigo1 – 1

Sevilla FC logoSevilla FC

DatumWedstrijdUitslag
12 okt 2026Levante – Sevilla FC3 – 3
19 sep 2026Sevilla FC – FC Barcelona1 – 3
16 sep 2026Deportivo La Coruña – Sevilla FC0 – 1
11 sep 2026Sevilla FC – Valencia1 – 0
6 sep 2026Espanyol – Sevilla FC1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
19 mrt 2023Getafe2 – 0Sevilla FC
8 jan 2023Sevilla FC2 – 1Getafe
9 jan 2022Sevilla FC1 – 0Getafe
23 aug 2021Getafe0 – 1Sevilla FC
6 feb 2021Sevilla FC3 – 0Getafe

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Getafe
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
35Jorge BenitoKeeper——————
35D. FerrerKeeper1900000
1J. LetacekKeeper2700000
13David SoriaKeeper33110000
5Abdel AbqarVerdediger2740011
15S. BoselliVerdediger2270020
29F. BurgosVerdediger2200000
3DavinchiVerdediger1970020
2D. DakonamVerdediger34110020
21A. GarciaVerdediger23101000
31M. HamdouneVerdediger2200000
17Kiko FemeníaVerdediger3570021
22Johan MojicaVerdediger34101150
41Jorge MontesVerdediger——————
24Z. RomeroVerdediger2690021
4S. SazonovVerdediger2470020
26J. ValouVerdediger2020000
28A. R. AlcantaraMiddenvelder2150000
16FranchoMiddenvelder2490010
8N. GudeljMiddenvelder3471020
33Alvaro GutierrezMiddenvelder——————
30O. LopezMiddenvelder2020000
Mady MacalouMiddenvelder——————
23Orel MangalaMiddenvelder2890020
6Mario MartínMiddenvelder2270031
44Adrián RiquelmeMiddenvelder——————
11Ramón TerratsMiddenvelder25101030
12Christantus UcheMiddenvelder——————
33M. AchrafAanvaller—00000
20I. AzonAanvaller2351110
27E. DrammehAanvaller1900000
32JoseluAanvaller2210000
9Borja MayoralAanvaller2950020
10M. SatrianoAanvaller25111310
19E. ÜnalAanvaller2993020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Sevilla FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Fran GonzálezKeeper2100000
33Rafael RomeroKeeper2300000
1Odysseas VlachodimosKeeper3280000
15Fabio CardosoVerdediger—00000
22José Ángel CarmonaVerdediger2430000
5CastrinVerdediger2370010
3J. DiazVerdediger2150000
23MarcãoVerdediger3000000
34I. MunozVerdediger—00000
4Kike SalasVerdediger2460011
12A. SanganteVerdediger2440001
17Gabriel SuazoVerdediger2980020
6Lucien AgouméMiddenvelder2480020
39E. AltozanoMiddenvelder1900000
14Manu BuenoMiddenvelder2220000
24Y. FofanaMiddenvelder2751100
27N. GuillenMiddenvelder—10010
18Jon GuridiMiddenvelder3181030
2Juan IglesiasMiddenvelder2881020
8G. KochorashviliMiddenvelder2760110
11Ruben VargasMiddenvelder2810000
26M. CastilloAanvaller—00000
20Felix CorreiaAanvaller2541110
21C. EjukeAanvaller2861010
7Alfonso GonzalesAanvaller2730010
10PequeAanvaller2431010
16Isaac RomeroAanvaller2672151
30M. SierraAanvaller—72020
37I. SowAanvaller26—————
19Lucas StassinAanvaller2131000
9R. UreAanvaller2281210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Getafe - Sevilla FC live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.