UEFA Conference League 2026-2027

Getafe - FC Lugano opstellingen

| 22 okt 2026-18:45
Getafe
g v w v g
- : -
FC Lugano
w g w g w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 19 oktober 2026 om 00:19 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Getafe

Laatste bevestigde opstelling: 15 oktober 2026 tegen CS Universitatea Craiova

Getafe 4-2-3-1

13David Soria
3Davinchi
26J. Valou
2D. Dakonam
21A. Garcia
16Francho
8N. Gudelj
10M. Satriano
6Mario Martín
11Ramón Terrats
9Borja Mayoral
Wisselspelers
17Kiko Femenía
22Johan Mojica
28A. R. Alcantara
1J. Letacek
35D. Ferrer
4S. Sazonov
5Abdel Abqar
15S. Boselli

Eerdere opstelling FC Lugano

Laatste bevestigde opstelling: 15 oktober 2026 tegen FK Crvena Zvezda

FC Lugano 3-4-2-1

16D. von Ballmoos
3H. Delcroix
17L. Mai
6A. Papadopoulos
21Y. Cimignani
8A. Grgic
25U. Bislimi
2B. Karimov
27D. Dos Santos
11Renato Steffen
9Albian Ajeti
Wisselspelers
24E. Pihlstrom
91K. Behrens
30D. Moncada
99Diego Mina
28F. Gebhardt
4D. Kelvin
7E. Alioski
26M. Marques
22B. D. Castro Espinosa
14A. Kendouci

Odds voor Getafe - FC Lugano

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Getafe (1)Tonybet logo1,83
Gelijkspel (X)Tonybet logo3,50
FC Lugano (2)Tonybet logo4,40

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 18 oktober 2026, 23:57 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Getafe
FC Lugano

Recente uitslagen

Getafe logoGetafe

DatumWedstrijdUitslag
15 okt 2026CS Universitatea Craiova – Getafe1 – 1
10 okt 2026FC Barcelona – Getafe3 – 0
20 sep 2026Getafe – Malaga1 – 0
17 sep 2026Real Betis – Getafe1 – 0
13 sep 2026Getafe – Deportivo La Coruña1 – 1

FC Lugano logoFC Lugano

DatumWedstrijdUitslag
15 okt 2026FC Lugano – FK Crvena Zvezda3 – 2
27 aug 2026Maccabi Tel Aviv – FC Lugano1 – 1
20 aug 2026FC Lugano – Maccabi Tel Aviv2 – 1
13 aug 2026NSI Runavik – FC Lugano2 – 2
6 aug 2026FC Lugano – NSI Runavik2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Getafe
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
35Jorge BenitoKeeper——————
35D. FerrerKeeper1900000
1J. LetacekKeeper2700000
13David SoriaKeeper33110000
5Abdel AbqarVerdediger2740011
15S. BoselliVerdediger2270020
29F. BurgosVerdediger2200000
3DavinchiVerdediger1970020
2D. DakonamVerdediger34110020
21A. GarciaVerdediger23101000
31M. HamdouneVerdediger2200000
17Kiko FemeníaVerdediger3570021
22Johan MojicaVerdediger34101150
41Jorge MontesVerdediger——————
24Z. RomeroVerdediger2690021
4S. SazonovVerdediger2470020
26J. ValouVerdediger2020000
28A. R. AlcantaraMiddenvelder2150000
16FranchoMiddenvelder2590010
8N. GudeljMiddenvelder3471020
33Alvaro GutierrezMiddenvelder——————
30O. LopezMiddenvelder2020000
Mady MacalouMiddenvelder——————
23Orel MangalaMiddenvelder2890020
6Mario MartínMiddenvelder2270031
44Adrián RiquelmeMiddenvelder——————
11Ramón TerratsMiddenvelder26101030
12Christantus UcheMiddenvelder——————
33M. AchrafAanvaller—00000
20I. AzonAanvaller2351110
27E. DrammehAanvaller1900000
32JoseluAanvaller2210000
9Borja MayoralAanvaller2950020
10M. SatrianoAanvaller25111310
19E. ÜnalAanvaller2993020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Getafe - FC Lugano live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.