Opstellingen FC Volendam - Vitesse

| Kras Stadion | 9 okt 2026-20:00
FC Volendam
v w v w v
2 : 0
1.07
xG
1.25
Eindstand
Vitesse
w v w v g
L. Blondeau
45'+1'
H. Veerman
77'
Doelpunt
45'
+1
Doelpunt
77'
8'
Gele kaart
11'
Gele kaart
34'
Gele kaart
Gele kaart
81'
Gele kaart
88'
1e helft
45' 15' 30'
1'
 
2de helft
90' 60' 75'
FC Volendam
V W V W V
Keuken Kampioen Divisie
3 okt 2026
- 20:00
Almere City FC
1 0
FC Volendam
Keuken Kampioen Divisie
26 sep 2026
- 20:00
FC Volendam
3 2
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
Jong AZ
4 1
FC Volendam
Keuken Kampioen Divisie
13 sep 2026
- 16:45
FC Volendam
2 0
Den Bosch
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
FC Emmen
5 3
FC Volendam
Vitesse
W V W V G
Keuken Kampioen Divisie
3 okt 2026
- 16:30
Vitesse
2 2
NAC Breda
Keuken Kampioen Divisie
26 sep 2026
- 16:30
Heracles
2 0
Vitesse
Keuken Kampioen Divisie
19 sep 2026
- 16:30
Vitesse
3 1
Jong PSV
Keuken Kampioen Divisie
12 sep 2026
- 16:30
Roda
1 0
Vitesse
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Vitesse
2 1
Top OSS
Opstelling
FC Volendam
1
Keeper
6.54
18
Verdediger
7.11
25
Verdediger
45'
8.33
3
Verdediger
7.55
15
Verdediger
88'
7.69
8
Middenvelder
7.2
10
Middenvelder
6.22
6
Middenvelder
62'
6.62
7
Aanvaller
7.56
9
Aanvaller
77'90'
8.02
21
Aanvaller
89'
6.85
Wissels
5
Verdediger
34
Middenvelder
89'
6.86
67
Aanvaller
90'
0
63
Verdediger
12
Verdediger
11
Aanvaller
16
Keeper
29
Aanvaller
2
Verdediger
62'81'
7.19
22
Keeper
46
Middenvelder
Trainer
Vitesse
1
Keeper
5.78
2
Verdediger
34'87'
5.75
17
Verdediger
6.32
55
Verdediger
8'
6.41
22
Verdediger
86'
6.44
6
Middenvelder
6.49
34
Middenvelder
78'
6
20
Middenvelder
72'
6.63
16
Middenvelder
11'78'
5.89
21
Middenvelder
6.49
9
Aanvaller
5.66
Wissels
42
Middenvelder
31
Keeper
28
Verdediger
78'
6.07
33
Middenvelder
13
Aanvaller
27
Aanvaller
78'
6.27
11
Aanvaller
87'
6.23
23
Keeper
7
Aanvaller
72'
6.16
38
Middenvelder
86'
6.09
46
Verdediger
14
Verdediger
Trainer

FC Volendam - Vitesse: wedstrijdinformatie

FC Volendam speelde thuis tegen Vitesse op 9 oktober 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. De speellocatie is Kras Stadion. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen FC Volendam - Vitesse

FC Volendam 4-3-3

1H. Jurjus
15M. Kleijn
3M. Amevor
25L. Blondeau
18N. Bukala
6A. Plat
10R. Niemeijer
8D. Huisman
21Y. Jaber el Maftahi
9H. Veerman
7N. Doodeman
Wisselspelers
5D. Bisschops
34M. Belfqih
67Frederik Ihler
63J. Haakmat
12D. Payne
11K. Wolff
16Roy Steur
29J. Tielemans
2P. Ugwu
22D. Vlak
46M. van der Horst

Vitesse 4-2-3-1

1C. van den Berg
22X. Thenu
55M. Steffen
17V. Zumberi
2S. Bonnah
34Y. Ouallil
6M. Schikora
21A. Sellouf
16P. Dahbo
20F. De Carvalho
9Naoufal Bannis
Wisselspelers
42T. Bosch
31M. Brull
28A. Büttner
33M. Marschalk
13J. Pinto
27E. Probst
11Y. Ranon
23J. Siecker
7N. Zonneveld
38K. te Veluwe
46H. van der Mast
14O. Achouitar

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers FC Volendam
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1H. JurjusKeeper3250000
30Yaell SamsonKeeper——————
16Roy SteurKeeper2150000
22D. VlakKeeper2500000
3M. AmevorVerdediger34100020
5D. BisschopsVerdediger2110010
25L. BlondeauVerdediger20101020
63J. HaakmatVerdediger—50010
15M. KleijnVerdediger2190130
12D. PayneVerdediger2440000
Enzo PestanaVerdediger——————
4E. SchoutenVerdediger3550000
2P. UgwuVerdediger20100010
34M. BelfqihMiddenvelder—30100
18N. BukalaVerdediger21101020
19T. CodinhaMiddenvelder2100000
8Daan HuismanMiddenvelder24101010
10R. NiemeijerMiddenvelder31104200
6A. PlatMiddenvelder28102100
Ryan de VriesMiddenvelder——————
21Y. Jaber el MaftahiAanvaller1941100
36M. van der HorstMiddenvelder——————
14S. DemeAanvaller2120010
7N. DoodemanAanvaller29101610
J. GambierAanvaller——————
77J. HoepelAanvaller—10000
67Frederik IhlerAanvaller2361010
29J. TielemansAanvaller—30000
9Henk VeermanAanvaller351010200
11K. WolffAanvaller2080100
24Key-Shawn Wong-A-SoijAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Vitesse
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25T. BodakKeeper2400000
31M. BrullKeeper—30000
45J. HeylenKeeper——————
23J. SieckerKeeper2100000
1Connor van den BergKeeper2580101
14O. AchouitarVerdediger—90100
2S. BonnahVerdediger2350020
28A. BüttnerVerdediger3770010
39F. HuetinkVerdediger——————
24N. MarkeloVerdediger2770110
43C. KeizerVerdediger2370030
55M. SteffenVerdediger2370020
22X. ThenuVerdediger2140000
Tom VlietstraVerdediger——————
15Luuk WoutersVerdediger27—————
17V. ZumberiVerdediger2390000
46H. van der MastVerdediger—00000
42T. BoschMiddenvelder—00000
16P. DahboMiddenvelder2160010
33M. MarschalkMiddenvelder—70010
34Y. OuallilMiddenvelder1870010
11Y. RanonAanvaller2010000
6M. SchikoraMiddenvelder3290110
8R. SchwarzMiddenvelder2260020
20F. De CarvalhoMiddenvelder22102300
9Naoufal BannisAanvaller24109310
44Mehdi BouhekanAanvaller——————
19J. HiltermanAanvaller2840010
13J. PintoAanvaller—90000
27E. ProbstAanvaller—80000
21A. SelloufMiddenvelder25102030
7N. ZonneveldAanvaller2080110
38K. te VeluweMiddenvelder—10000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
17 jan 2025FC Volendam4 – 0Vitesse
4 okt 2024Vitesse1 – 2FC Volendam
18 feb 2024Vitesse1 – 1FC Volendam
11 aug 2023FC Volendam1 – 2Vitesse
18 feb 2023FC Volendam2 – 0Vitesse

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.