Opstellingen Heracles - Vitesse

| 26 sep 2026-16:30
Heracles
w w w w v
2 : 0
Eindstand
Vitesse
v w w v w
J. N'djoli
11'
O. Achouitar
39'
Doelpunt
11'
Eigen doelpunt
39'
6'
Gele kaart
24'
Gele kaart
Gele kaart
76'
79'
Gele kaart
Gele kaart
81'
83'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Heracles
W W W W V
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
Almere City FC
1 0
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
Heracles
3 2
Jong AZ
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Heracles
5 0
De Graafschap
Keuken Kampioen Divisie
30 aug 2026
- 12:15
FC Eindhoven
1 3
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
24 aug 2026
- 20:00
Jong FC Utrecht
1 6
Heracles
Vitesse
V W W V W
Keuken Kampioen Divisie
19 sep 2026
- 16:30
Vitesse
3 1
Jong PSV
Keuken Kampioen Divisie
12 sep 2026
- 16:30
Roda
1 0
Vitesse
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Vitesse
2 1
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Den Bosch
1 4
Vitesse
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Vitesse
0 3
Almere City FC
Opstelling
Heracles
15
Verdediger
4
Verdediger
14
Verdediger
25
Verdediger
76'
5
Middenvelder
32
Middenvelder
7
Middenvelder
66'
17
Middenvelder
45'
18
Middenvelder
45'
27
Aanvaller
11'80'
Wissels
35
Verdediger
10
Middenvelder
45'81'
8
Middenvelder
80'
16
Keeper
2
Verdediger
9
Aanvaller
11
Middenvelder
66'
6
Middenvelder
45'
33
Keeper
26
Middenvelder
3
Verdediger
Trainer
Vitesse
1
Keeper
24
Verdediger
83'
55
Verdediger
14
Verdediger
39'78'
22
Verdediger
78'
20
Middenvelder
66'
6
Middenvelder
24'
33
Middenvelder
66'
21
Middenvelder
79'
19
Aanvaller
6'66'
9
Aanvaller
Wissels
31
Keeper
28
Verdediger
78'
34
Middenvelder
66'
2
Verdediger
13
Aanvaller
66'
27
Aanvaller
78'
11
Aanvaller
23
Keeper
7
Aanvaller
66'
38
Middenvelder
46
Verdediger
42
Middenvelder
Trainer

Heracles - Vitesse: wedstrijdinformatie

Heracles speelde thuis tegen Vitesse op 26 september 2026 om 16:30 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen Heracles - Vitesse

Heracles 4-2-3-1

1Fabian de Keijzer
25Manny
14M. Wrusch
4D. Mirani
15D. Vicente
32S. Scheperman
5D. van der Kust
18M. Hauswirth
17T. van Gilst
7Chafik Abbas
27J. N'djoli
Wisselspelers
35S. Bultman
10T. Bruns
8M. Engels
16T. Jansink
2M. Benita
9V. Poppler
11J. Reine-Adélaïde
6D. Tomic
33L. Zeevalkink
23Mike Jarno Maria te Wierik
26D. van Kaam
3M. Borac

Vitesse 4-4-2

1C. van den Berg
22X. Thenu
14O. Achouitar
55M. Steffen
24N. Markelo
21A. Sellouf
33M. Marschalk
6M. Schikora
20F. De Carvalho
9Naoufal Bannis
19J. Hilterman
Wisselspelers
31M. Brull
28A. Büttner
34Y. Ouallil
2S. Bonnah
13J. Pinto
27E. Probst
11Y. Ranon
23J. Siecker
7N. Zonneveld
38K. te Veluwe
46H. van der Mast
42T. Bosch

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Heracles
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16T. JansinkKeeper2300000
33L. ZeevalkinkKeeper2100000
1Fabian De KeijzerKeeper26100010
2M. BenitaVerdediger2240110
3M. BoracVerdediger2041000
35S. BultmanVerdediger2120010
18M. HauswirthMiddenvelder—100210
25MannyVerdediger—92020
4D. MiraniVerdediger30102000
15D. VicenteVerdediger2791101
23Mike te WierikVerdediger3480010
5D. van der KustMiddenvelder25101310
20R. BozinovskiMiddenvelder——————
10Thomas BrunsMiddenvelder3490310
11J. Reine-AdélaïdeMiddenvelder2850010
32S. SchepermanMiddenvelder24103210
6D. TomicMiddenvelder2870000
14M. WruschVerdediger2691010
17T. van GilstMiddenvelder23107200
26Daniel Van KaamMiddenvelder2600000
7Chafik AbbasMiddenvelder28101410
39S. BlokhuisAanvaller——————
21Y. Borges SanchesAanvaller22—————
8Mario EngelsMiddenvelder3250000
80F. FofanaAanvaller2310000
22T. HamamiogluAanvaller—00000
27J. N'djoliAanvaller261011120
9V. PopplerAanvaller2510000
28G. SamboAanvaller——————
30Diego van OorschotAanvaller2110000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Vitesse
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25T. BodakKeeper2400000
31M. BrullKeeper—30000
45J. HeylenKeeper——————
23J. SieckerKeeper2100000
1Connor van den BergKeeper2580101
14O. AchouitarVerdediger—90100
2S. BonnahVerdediger2350020
28A. BüttnerVerdediger3770010
39F. HuetinkVerdediger——————
24N. MarkeloVerdediger2770110
43C. KeizerVerdediger2370030
55M. SteffenVerdediger2370020
22X. ThenuVerdediger2140000
Tom VlietstraVerdediger——————
15Luuk WoutersVerdediger27—————
17V. ZumberiVerdediger2390000
46H. van der MastVerdediger—00000
42T. BoschMiddenvelder—00000
16P. DahboMiddenvelder2160010
33M. MarschalkMiddenvelder—70010
34Y. OuallilMiddenvelder1870010
11Y. RanonAanvaller2010000
6M. SchikoraMiddenvelder3290110
8R. SchwarzMiddenvelder2260020
20F. De CarvalhoMiddenvelder22102300
9Naoufal BannisAanvaller24109310
44Mehdi BouhekanAanvaller——————
19J. HiltermanAanvaller2840010
13J. PintoAanvaller—90000
27E. ProbstAanvaller—80000
21A. SelloufMiddenvelder25102030
7N. ZonneveldAanvaller2080110
38K. te VeluweMiddenvelder—10000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Heracles logoHeracles

DatumWedstrijdUitslag
18 sepAlmere City FC – Heracles1 – 0
11 sepHeracles – Jong AZ3 – 2
4 sepHeracles – De Graafschap5 – 0
30 augFC Eindhoven – Heracles1 – 3
24 augJong FC Utrecht – Heracles1 – 6

Vitesse logoVitesse

DatumWedstrijdUitslag
19 sepVitesse – Jong PSV U213 – 1
12 sepRoda – Vitesse1 – 0
4 sepVitesse – FC OSS2 – 1
28 augDen Bosch – Vitesse1 – 4
21 augVitesse – Almere City FC0 – 3

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
10 feb 2024Heracles3 – 2Vitesse
10 dec 2023Vitesse2 – 0Heracles
9 jan 2021Heracles0 – 2Vitesse
3 okt 2020Vitesse3 – 0Heracles

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.