Bundesliga 2026-2027

FC Schalke 04 - 1899 Hoffenheim opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 26
| 13 mrt 2027-15:30
FC Schalke 04
g w g v v
- : -
1899 Hoffenheim
v v v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 04:16 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling FC Schalke 04

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen FSV Mainz 05

FC Schalke 04 3-4-2-1

1Loris Karius
4H. Kurucay
25N. Katic
5Timo Becker
8Robin Gosens
13Satoshi Tanaka
23S. El-Faouzi
17A. Gantenbein
24A. Aouchiche
19K. Karaman
10Edin Džeko
Wisselspelers
20J. Adamu
43M. Ayhan
33V. Becker
29E. Ebimbe
7Hee-Chan Hwang
22K. Muller
6Ron Schallenberg
38L. Vozar
39Maximilian Wöber

Eerdere opstelling 1899 Hoffenheim

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Lyon

1899 Hoffenheim 4-4-2

1Oliver Baumann
39M. Rots
5Ozan Kabak
2R. Hranac
34V. Coufal
14A. Daghim
22A. Prass
7L. Avdullahu
20B. Conté
27Andrej Kramarić
19Tim Lemperle
Wisselspelers
11F. Asllani
29N. Abraha
13Bernardo
18W. Burger
15V. Gendrey
10A. Hložek
47V. Lässig
32C. Lenz
28Koki Machida
9M. Moerstedt
36L. Petersson
37Luca Philipp

Odds voor FC Schalke 04 - 1899 Hoffenheim

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FC Schalke 04
1899 Hoffenheim

Recente uitslagen

FC Schalke 04 logoFC Schalke 04

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026FC Schalke 04 – FSV Mainz 050 – 1
11 okt 2026SC Freiburg – FC Schalke 042 – 1
20 sep 2026FC Schalke 04 – SV Elversberg0 – 0
11 sep 2026Union Berlin – FC Schalke 041 – 3
5 sep 2026FC Schalke 04 – Bayern München0 – 0

1899 Hoffenheim logo1899 Hoffenheim

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 20261899 Hoffenheim – Lyon3 – 0
18 okt 2026Borussia Monchengladbach – 1899 Hoffenheim1 – 2
15 okt 20261899 Hoffenheim – Besiktas2 – 3
10 okt 20261899 Hoffenheim – Hamburger SV2 – 3
20 sep 2026SC Paderborn 07 – 1899 Hoffenheim3 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
9 apr 20231899 Hoffenheim2 – 0FC Schalke 04
14 okt 2022FC Schalke 040 – 31899 Hoffenheim
8 mei 20211899 Hoffenheim4 – 2FC Schalke 04
9 jan 2021FC Schalke 044 – 01899 Hoffenheim

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Schalke 04
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Loris KariusKeeper3360010
22K. MullerKeeper3500000
36J. SiebekingKeeper——————
43M. AyhanVerdediger2020000
5Timo BeckerVerdediger2960000
33V. BeckerVerdediger2140000
30A. DonkorVerdediger——————
50Amir El AbdouniVerdediger——————
17A. GantenbeinVerdediger—20100
25N. KaticVerdediger3060010
4H. KurucayVerdediger2960010
44S. NoodeVerdediger——————
39Maximilian WöberVerdediger2861000
24A. AouchicheMiddenvelder2461000
14J. BachmannMiddenvelder3010000
29E. EbimbeMiddenvelder2550010
23S. El-FaouziMiddenvelder2460000
8Robin GosensMiddenvelder3261000
37Max GrügerMiddenvelder——————
21D. LjubičićMiddenvelder2930000
6Ron SchallenbergMiddenvelder2830001
13Satoshi TanakaMiddenvelder2450000
38L. VozarMiddenvelder—10000
20J. AdamuAanvaller2540100
47Z. Amoussou-TchibaraAanvaller——————
10Edin DžekoAanvaller4050000
7Hee-Chan HwangAanvaller3040110
19K. KaramanAanvaller3251000
11B. LasmeAanvaller——————
27F. PorathAanvaller——————
9Moussa SyllaAanvaller2640000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers 1899 Hoffenheim
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Oliver BaumannKeeper3690000
1L. PeterssonKeeper2200000
37Luca PhilippKeeper2500000
2N. AbrahaVerdediger—00000
13BernardoVerdediger3130011
34V. CoufalVerdediger3490310
3Sean DulicVerdediger——————
15V. GendreyVerdediger2630000
21A. HajdariVerdediger2350010
2R. HranacVerdediger2660000
5Ozan KabakVerdediger2691040
28Koki MachidaVerdediger2971020
39Mats RotsVerdediger2070010
13Tristan SprangerVerdediger——————
7L. AvdullahuMiddenvelder2291010
18Wouter BurgerMiddenvelder2580040
17N. De CatMiddenvelder1840010
16L. EngelnsMiddenvelder——————
23Alex HonajzerMiddenvelder——————
32C. LenzMiddenvelder2000000
14A. PrassMiddenvelder2541110
8P. WimmerMiddenvelder2550000
25Konstantin AleksaAanvaller——————
11F. AsllaniAanvaller2471120
20B. ContéAanvaller2392200
14A. DaghimAanvaller2193200
10A. HložekAanvaller2493100
27Andrej KramarićAanvaller3591210
19Tim LemperleAanvaller2481110
9M. MoerstedtAanvaller2030110
A. SkenderAanvaller——————
10Y. B. Zor MuhammedAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je FC Schalke 04 - 1899 Hoffenheim live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.