Bundesliga 2026-2027

FC Koln - SV Elversberg opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 11
| 28 nov 2026-15:30
FC Koln
g v w v g
- : -
SV Elversberg
v g v w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 21:03 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling FC Koln

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen FC Schalke 04

FC Koln 4-2-3-1

1M. Schwäbe
3B. Sosa
24L. Lochoshvili
22J. Simpson-Pusey
28S. Sebulonsen
5T. Krauß
8I. Johannesson
10S. El Mala
47M. Moore
37L. Maina
30Marius Bülter
Wisselspelers
17A. Castro-Montes
11R. Heskey
14Gideon Mensah
23P. Okon-Engstler
2J. Schmied
29Jan Thielmann
7Luca Waldschmidt
20Ron-Robert Zieler
19M. El Mala

Eerdere opstelling SV Elversberg

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen RB Leipzig

SV Elversberg 4-2-3-1

20Nicolas Kristof
21L. Günther
31Maximilian Rohr
19L. Pinckert
30J. Gyamerah
8Ł. Poręba
43F. Keidel
7M. Krattenmacher
17J. Schmahl
25Lukas Petkov
42D. Mokwa Ntusu
Wisselspelers
15R. Adam
28T. Boss
39C. Campbell
6A. Conde
9N. Futkeu
3F. Le Joncour
2N. Mickelson
40F. Onyeka
26L. Sirch

Odds voor FC Koln - SV Elversberg

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FC Koln
SV Elversberg

Recente uitslagen

FC Koln logoFC Koln

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026FC Koln – FC Schalke 040 – 0
16 okt 2026Eintracht Frankfurt – FC Koln1 – 0
11 okt 2026FC Koln – Borussia Monchengladbach2 – 1
19 sep 2026Hamburger SV – FC Koln2 – 1
12 sep 2026FC Koln – Werder Bremen1 – 1

SV Elversberg logoSV Elversberg

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026SV Elversberg – FC Augsburg4 – 3
10 okt 2026Union Berlin – SV Elversberg1 – 0
24 sep 2026Waldhof Mannheim – SV Elversberg2 – 1
20 sep 2026FC Schalke 04 – SV Elversberg0 – 0
13 sep 2026SV Elversberg – Bayern München1 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Koln
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
60M. JamesKeeper——————
1M. SchwäbeKeeper3170000
20Ron-Robert ZielerKeeper3700000
24L. LochoshviliVerdediger2870010
14Gideon MensahVerdediger2840020
2J. SchmiedVerdediger2840000
28S. SebulonsenVerdediger2640000
22J. Simpson-PuseyVerdediger2070010
3Borna SosaVerdediger2840010
33Rav van den BergVerdediger2200000
17A. Castro-MontesMiddenvelder2950010
10S. El MalaMiddenvelder2062000
39J. FriemelMiddenvelder1900000
8I. JohannessonMiddenvelder2371020
5T. KraußMiddenvelder2570020
16G. NevesMiddenvelder——————
23P. Okon-EngstlerMiddenvelder2150010
6Ellyes SkhiriMiddenvelder3150210
9Ragnar AcheAanvaller2841000
30Marius BülterAanvaller3370010
27Thijs DallingaAanvaller2632000
11R. HeskeyAanvaller1830000
37L. MainaAanvaller2771200
47M. MooreAanvaller1960000
15I. RondicAanvaller2720000
29Jan ThielmannAanvaller2440000
7Luca WaldschmidtAanvaller3040000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers SV Elversberg
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28T. BossKeeper3300000
20Nicolas KristofKeeper2670020
21L. GüntherVerdediger2371010
30J. GyamerahVerdediger3160000
3F. Le JoncourVerdediger3110000
2N. MickelsonVerdediger2730000
19L. PinckertVerdediger2670110
31Maximilian RohrVerdediger3171010
26L. SirchVerdediger2760000
15R. AdamMiddenvelder—20000
6A. CondeMiddenvelder2930010
10N. DarvichMiddenvelder2050110
43F. KeidelMiddenvelder2371130
7M. KrattenmacherMiddenvelder2173110
40F. OnyekaMiddenvelder1950110
8Ł. PorębaMiddenvelder2670000
17F. SchmahlMiddenvelder2331010
29T. ZimmerschiedMiddenvelder—10000
39C. CampbellAanvaller2061010
9N. FutkeuAanvaller2360100
42D. Mokwa NtusuAanvaller2272000
25Lukas PetkovAanvaller2572200
16L. PfeifferAanvaller——————
24L. SchnellbacherAanvaller3220000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je FC Koln - SV Elversberg live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.