Bundesliga 2026-2027

FC Augsburg - VfB Stuttgart opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 32
| 8 mei 2027-15:30
FC Augsburg
g v g v g
- : -
VfB Stuttgart
w w v g v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 14:52 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling FC Augsburg

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Union Berlin

FC Augsburg 3-4-2-1

1Finn Gilbert Dahmen
2C. Brackelmann
5C. Matsima
35J. Bah
16H. Behrens
32F. Rieder
4Han-Noah Massengo
27Marius Wolf
21A. Ibrahimović
30A. Kade
11Michael Gregoritsch
Wisselspelers
7Seol Young-Woo
37T. Schnitzer
9Rodrigo Ribeiro
39U. Ogundu
22N. Labrovic
10M. Kömür
14Yannik Keitel
6Jeffrey Gouweleeuw
19R. Fellhauer

Eerdere opstelling VfB Stuttgart

Laatste bevestigde opstelling: 23 oktober 2026 tegen Borussia Monchengladbach

VfB Stuttgart 4-2-3-1

41Dennis Seimen
7Maximilian Mittelstädt
3R. Hendriks
29Finn Jeltsch
22Lorenz Assignon
16Atakan Karazor
6A. Stiller
10C. Führich
17D. Pejčinović
44L. Sauer
9Ermedin Demirović
Wisselspelers
2A. Al Dakhil
1Fabian Bredlow
24Julian Chabot
18J. Leweling
21Grischa Prömel
47Y. Spalt
20L. Stergiou
26D. Undav
11B. El Khannous

Odds voor FC Augsburg - VfB Stuttgart

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FC Augsburg
VfB Stuttgart

Recente uitslagen

FC Augsburg logoFC Augsburg

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026SV Elversberg – FC Augsburg4 – 3
10 okt 2026FC Augsburg – Bayern München2 – 2
2 okt 2026FC Augsburg – Hertha BSC2 – 2
19 sep 2026Werder Bremen – FC Augsburg3 – 2
12 sep 2026FC Augsburg – Bayer Leverkusen2 – 2

VfB Stuttgart logoVfB Stuttgart

DatumWedstrijdUitslag
23 okt 2026VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach2 – 3
20 okt 2026VfB Stuttgart – Atlético Madrid1 – 1
17 okt 2026Hamburger SV – VfB Stuttgart1 – 0
14 okt 2026Slovan Bratislava – VfB Stuttgart0 – 3
10 okt 2026SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart0 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
21 apr 2023FC Augsburg1 – 1VfB Stuttgart
29 okt 2022VfB Stuttgart2 – 1FC Augsburg
19 mrt 2022VfB Stuttgart3 – 2FC Augsburg
31 okt 2021FC Augsburg4 – 1VfB Stuttgart
7 mei 2021VfB Stuttgart2 – 1FC Augsburg

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Augsburg
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Finn Gilbert DahmenKeeper2870000
22N. LabrovicKeeper2700000
48Tom WisbereitKeeper——————
35J. BahVerdediger2030001
40N. BanksVerdediger1940020
2C. BrackelmannVerdediger2771000
Ben ExnerVerdediger——————
6Jeffrey GouweleeuwVerdediger3560000
5C. MatsimaVerdediger2470020
37T. SchnitzerVerdediger—00000
7Seol Young-WooVerdediger2760100
27Marius WolfVerdediger3160000
16H. BehrensMiddenvelder2170220
6T. BreithauptMiddenvelder——————
19R. FellhauerMiddenvelder2873000
14Yannik KeitelMiddenvelder2630000
10M. KömürMiddenvelder2171000
D. LichtensteigerMiddenvelder——————
4Han-Noah MassengoMiddenvelder2571120
31F. SakarMiddenvelder——————
46K. SusoMiddenvelder—00000
20A. Claude MauriceAanvaller2831100
11Michael GregoritschAanvaller3274000
21A. IbrahimovićAanvaller2050000
30A. KadeAanvaller2241100
39U. OgunduAanvaller2010000
9Rodrigo RibeiroAanvaller2172020
32F. RiederAanvaller2472410

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers VfB Stuttgart
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Fabian BredlowKeeper3160000
41Stefan DrljačaKeeper——————
33M. FunkKeeper3000000
41Dennis SeimenKeeper—40000
2A. Al DakhilVerdediger2410000
22Lorenz AssignonVerdediger—40100
24Julian ChabotVerdediger28101010
3R. HendriksVerdediger2590010
4M. HerwerthVerdediger2000000
14L. JaquezVerdediger—00000
29Finn JeltschVerdediger2090110
61Joyeux Masanka BungiVerdediger——————
7Maximilian MittelstädtVerdediger2981120
20L. StergiouVerdediger2410000
4J. VagnomanVerdediger2592110
23Dan-Axel ZagadouVerdediger——————
11B. El KhannousMiddenvelder22101010
16Atakan KarazorMiddenvelder3040010
28N. NarteyMiddenvelder2610000
21Grischa PrömelMiddenvelder31101010
47Y. SpaltMiddenvelder—20000
6A. StillerMiddenvelder25100410
37Jonathan AkaegbobiAanvaller——————
9Ermedin DemirovićAanvaller28107010
10C. FührichAanvaller2891000
18J. LewelingAanvaller25101100
30J. MajchrzakAanvaller——————
43Jarzinho Ataide Adriano de Nascimento MalangaAanvaller2000000
17D. PejčinovićAanvaller21100100
49L. PennaAanvaller——————
44L. SauerAanvaller2090010
8Tiago TomásAanvaller2410000
26D. UndavAanvaller30101200
34T. van der LeijAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je FC Augsburg - VfB Stuttgart live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.