Premier League 2026-2027

Everton - Crystal Palace opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 1
| 22 aug 2026-16:00
Everton
g w v g w
2 : 0
Eindstand
Crystal Palace
w v w g g
K. Dewsbury-Hall
42'
T. Barry
53'
Doelpunt
42'
Doelpunt
53'
30'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
7'
Everton
G W V G W
Premier League
28 mei 2023
- 17:30
Everton
1 0
Bournemouth
Premier League
20 mei 2023
- 16:00
Wolves
1 1
Everton
Premier League
14 mei 2023
- 15:00
Everton
0 3
Manchester City
Premier League
8 mei 2023
- 18:30
Brighton
1 5
Everton
Premier League
1 mei 2023
- 21:00
Leicester
2 2
Everton
Crystal Palace
W V W G G
Premier League
28 mei 2023
- 17:30
Crystal Palace
1 1
Nottingham Forest
Premier League
20 mei 2023
- 16:00
Fulham
2 2
Crystal Palace
Premier League
13 mei 2023
- 16:00
Crystal Palace
2 0
Bournemouth
Premier League
6 mei 2023
- 16:00
Tottenham
1 0
Crystal Palace
Premier League
29 apr 2023
- 13:30
Crystal Palace
4 3
West Ham
Opstelling
Everton
1
Keeper
34
Middenvelder
6
Verdediger
4
Verdediger
16
Verdediger
45
Middenvelder
30
Middenvelder
79'
10
Aanvaller
8
Middenvelder
42'90'
19
Aanvaller
84'
11
Aanvaller
53'79'
Wissels
12
Keeper
2
Verdediger
15
Verdediger
5
Verdediger
37
Middenvelder
79'
24
Middenvelder
90'
22
Aanvaller
84'
9
Aanvaller
79'
20
Aanvaller
Trainer
Crystal Palace
1
Keeper
6
Verdediger
26
Verdediger
4
Verdediger
72'
2
Verdediger
55'
20
Middenvelder
18
Middenvelder
30'
3
Verdediger
11
Middenvelder
63'
9
Aanvaller
55'
14
Aanvaller
63'
Wissels
44
Keeper
24
Verdediger
17
Verdediger
72'
30
Verdediger
19
Middenvelder
22
Aanvaller
63'
29
Aanvaller
63'
10
Aanvaller
55'
25
Aanvaller
55'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 05:00 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Everton

Everton 4-2-3-1

1J. Pickford
16V. Mykolenko
4J. Branthwaite
6J. Tarkowski
34Merlin Röhl
30H. Hackney
45H. Armstrong
19T. George
8K. Dewsbury-Hall
10Iliman Ndiaye
11T. Barry
Wisselspelers
12M. Travers
2Nathan Patterson
15J. O'Brien
5M. Keane
37J. Garner
24Carlos Alcaraz
22B. Johnson
9Beto
20T. Dibling

Basiself Crystal Palace

Crystal Palace 3-4-2-1

1D. Henderson
4Chadi Riad
26Chris Richards
6J. Canvot
3T. Mitchell
18Daichi Kamada
20A. Wharton
2D. Muñoz
9E. Nketiah
11D. McNeil
14Jean-Philippe Mateta
Wisselspelers
44W. Benítez
24B. Sosa
17Takehiro Tomiyasu
30Oscar Mingueza
19W. Hughes
22J. Strand Larsen
29E. Guessand
10Yeremi Pino santos
25A. Khalaili

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 0

StatistiekEvertonCrystal Palace
Schoten1611
Schoten op doel54
Balbezit42%58%

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Crystal Palace logoCrystal Palace

DatumWedstrijdUitslag
15 aug 2026SC Freiburg – Crystal Palace3 – 0
7 aug 2026Fulham – Crystal Palace1 – 2
31 jul 2026Crystal Palace – Al Ula3 – 1
28 jul 2026Famalicao – Crystal Palace0 – 0 pen.
28 jul 2026Crystal Palace – Lens0 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
22 apr 2023Crystal Palace0 – 0Everton
22 okt 2022Everton3 – 0Crystal Palace
12 dec 2021Crystal Palace3 – 1Everton
5 apr 2021Everton1 – 1Crystal Palace
26 sep 2020Crystal Palace1 – 2Everton

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Everton
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
31T. KingKeeper3100000
1J. PickfordKeeper3260000
12M. TraversKeeper2700000
4J. BranthwaiteVerdediger2460000
2G. FinneyVerdediger——————
5M. KeaneVerdediger3310000
2A. Maitland-NilesVerdediger2941100
16V. MykolenkoVerdediger2750010
15J. O'BrienVerdediger2530000
4W. TamenVerdediger——————
6J. TarkowskiVerdediger3361100
24Carlos AlcarazMiddenvelder2330010
45H. ArmstrongMiddenvelder1960120
8K. Dewsbury-HallMiddenvelder2862110
6H. FosterMiddenvelder19—————
37J. GarnerMiddenvelder2560020
10J. GrealishMiddenvelder3140000
30H. HackneyMiddenvelder2460100
23C. NørgaardMiddenvelder—00000
10Malik OlayiwolaMiddenvelder——————
34Merlin RöhlMiddenvelder2430010
11T. BarryAanvaller2363000
20T. DiblingAanvaller2020000
19T. GeorgeAanvaller2061000
58B. GrahamAanvaller1800000
22B. JohnsonAanvaller2560010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Crystal Palace
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
81L. BenettonKeeper——————
44W. BenítezKeeper3350000
1D. HendersonKeeper2930000
31R. MatthewsKeeper3200000
21H. AhanorVerdediger1830000
7D. BenamarVerdediger—00000
6J. CanvotVerdediger2070000
33B. ChilwellVerdediger2921000
5A. DisasiVerdediger2850001
3G. KingVerdediger——————
30Oscar MinguezaVerdediger2740000
3T. MitchellVerdediger2782000
4Chadi RiadVerdediger2310000
26Chris RichardsVerdediger2681020
17Takehiro TomiyasuVerdediger2740000
28C. DoucouréMiddenvelder2600000
14J. Drakes-ThomasMiddenvelder——————
19W. HughesMiddenvelder3120000
18Daichi KamadaMiddenvelder3082310
8J. LermaMiddenvelder3131020
11D. McNeilMiddenvelder2650100
23Q. TimberMiddenvelder2560100
20A. WhartonMiddenvelder2280310
43S. WilliamsMiddenvelder1900000
12Z. GozoAanvaller1920000
29E. GuessandAanvaller2520000
25A. KhalailiAanvaller2281010
22Jörgen Strand LarsenAanvaller2682000
14Jean-Philippe MatetaAanvaller2910000
9E. NketiahAanvaller2771100
24D. OsorioAanvaller2220000
10Yeremi Pino santosAanvaller2383030
7I. SarrAanvaller2840010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.