Bundesliga 2026-2027

Eintracht Frankfurt - Werder Bremen opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 12
| 5 dec 2026-15:30
Eintracht Frankfurt
w g v w v
- : -
Werder Bremen
g w g g w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 04:02 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Eintracht Frankfurt

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Borussia Dortmund

Eintracht Frankfurt 4-4-2

1N. Atubolu
2E. Baum
3L. Brassier
4R. Koch
34N. Collins
8F. Chaïbi
25R. Onyedika
15N. Aseko-Nkili
20R. Dōan
9Jonathan Michael Burkardt
11Y. Ebnoutalib
Wisselspelers
42C. Uzun
37Jeremiaha Maluze
26K. Kosugi
7Ansgar Knauff
40Kaua Santos
6O. Hojlund
27Mario Götze
31L. Arrhov
29A. Amaimouni

Eerdere opstelling Werder Bremen

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen FSV Mainz 05

Werder Bremen 4-2-3-1

1K. Hein
2Olivier Deman
32Marco Friedl
5Amos Pieper
13Arthur
44Y. Regeer
15Ludovit Reis
17M. Grull
20Chuki
8Mitchell Weiser
10Niclas Füllkrug
Wisselspelers
18E. Dinkçi
38P. Erevbenagie
26Cédric Itten
14S. Lynen
19K. Quetant
30A. Schlager
33M. Schmetgens
23D. Stalmach
3O. Wojcik

Odds voor Eintracht Frankfurt - Werder Bremen

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Eintracht Frankfurt
Werder Bremen

Recente uitslagen

Eintracht Frankfurt logoEintracht Frankfurt

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt1 – 0
16 okt 2026Eintracht Frankfurt – FC Koln1 – 0
10 okt 2026RB Leipzig – Eintracht Frankfurt6 – 0
19 sep 2026Eintracht Frankfurt – SC Freiburg2 – 2
12 sep 2026FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt1 – 3

Werder Bremen logoWerder Bremen

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Werder Bremen – SC Paderborn 072 – 2
9 okt 2026Borussia Dortmund – Werder Bremen2 – 2
2 okt 2026FC Twente – Werder Bremen7 – 0
19 sep 2026Werder Bremen – FC Augsburg3 – 2
12 sep 20261. FC Köln – Werder Bremen1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 feb 2023Eintracht Frankfurt2 – 0Werder Bremen
28 aug 2022Werder Bremen3 – 4Eintracht Frankfurt
26 feb 2021Werder Bremen2 – 1Eintracht Frankfurt
31 okt 2020Eintracht Frankfurt1 – 1Werder Bremen

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Eintracht Frankfurt
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1N. AtuboluKeeper2470000
33Jens GrahlKeeper——————
40Kaua SantosKeeper2300000
39A. SiljevicKeeper——————
2E. BaumVerdediger2070110
3L. BrassierVerdediger2660010
22Timothy ChandlerVerdediger3620000
34N. CollinsVerdediger2240010
53J. EtseVerdediger——————
4R. KochVerdediger3070100
26K. KosugiVerdediger2060010
5OtavioVerdediger2010010
31L. ArrhovMiddenvelder1830000
15N. Aseko-NkiliMiddenvelder2050100
10M. DillsMiddenvelder——————
20Ritsu DoanMiddenvelder2860100
27Mario GötzeMiddenvelder3450120
6O. HojlundMiddenvelder2120010
6E. İşMiddenvelder——————
37Jeremiaha MaluzeMiddenvelder—20110
25R. OnyedikaMiddenvelder2570040
42C. UzunMiddenvelder2062000
19Metehan YildirimMiddenvelder——————
29A. AmaimouniAanvaller—50000
9Jonathan Michael BurkardtAanvaller2673100
8F. ChaïbiAanvaller2350010
11Y. EbnoutalibAanvaller2375110
7Ansgar KnauffAanvaller2440010
35M. PimpongAanvaller—20000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Werder Bremen
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1K. HeinKeeper2470000
25M. KolkeKeeper36—————
30A. SchlagerKeeper3000000
27Felix AguVerdediger——————
13ArthurVerdediger2360010
32Marco FriedlVerdediger2870000
16M. N'DiayeVerdediger2400000
5Amos PieperVerdediger2870000
33M. SchmetgensVerdediger1960000
4Niklas StarkVerdediger3100000
3O. WojcikVerdediger2330100
80S. AlveroMiddenvelder——————
20ChukiMiddenvelder2270210
2Olivier DemanMiddenvelder2670010
14S. LynenMiddenvelder2710000
44Y. RegeerMiddenvelder2360010
15Ludovit ReisMiddenvelder2672020
10D. SoyluMiddenvelder—00000
6J. StageMiddenvelder29—————
23D. StalmachMiddenvelder2051010
8Mitchell WeiserMiddenvelder3251000
18E. DinkçiAanvaller2471100
38P. ErevbenagieAanvaller—40000
10Niclas FüllkrugAanvaller3378000
17M. GrullAanvaller2872620
26Cédric IttenAanvaller2950000
9D. KownackiAanvaller——————
29S. MusahAanvaller2030000
11J. NjinmahAanvaller2510000
19K. QuetantAanvaller—00000
26J. WieheAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Eintracht Frankfurt - Werder Bremen live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.