Opstellingen Dordrecht - Top OSS

| M-Scores Stadion | 26 feb 2027-20:00
Dordrecht
v v w g v
- : -
Top OSS
v w v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Dordrecht
Top OSS

Dordrecht - Top OSS: wedstrijdinformatie

Dordrecht speelt thuis tegen Top OSS op 26 februari 2027 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. De speellocatie is M-Scores Stadion. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Dordrecht - Top OSS

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen FC Emmen

Dordrecht 4-2-3-1

28Tim Coremans
5Beni Mpanzu
3S. Hendrikx
4J. Pinas
22J. van Aken
6L. Riccio
8S. Vugts
10A. Ouarghi
21M. Vetkal
11N. Rossi
9Joey de Bie
Wisselspelers
44B. Hardley
29N. Felicia
2A. Lechkar
15Y. M'Bemba
16L. Roman
23L. Woudenberg
18R. van Asten

Laatste bevestigde opstelling: 18 september 2026 tegen Dordrecht

Top OSS 4-2-3-1

1M. Havekotte
26J. Kuijpers
23D. Vianello
12Alvaro Henry
2I. Pata
8M. Esajas
10R. van der Venne
17M. Hinoke
11J. Mathieu
27M. de Lannoy
19F. Nsingi
Wisselspelers
21Thomas Cox
99S. Doucouré
22M. Erkan
6M. Horemans
30Sven Jansen
4Q. Jansen
24J. Kuiper
3Leonel Miguel
28L. Mol
9A. Visser
5J. Bynoe

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Dordrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Nathan Le MouillourKeeper——————
28T. CoremansKeeper3520000
13D. HogervorstKeeper—00000
13Finn OldenstamKeeper——————
1C. RaatsieKeeper2460000
1Yanick van OschKeeper2920000
51Lucas GardenierVerdediger——————
44B. HardleyVerdediger2340001
3S. HendrikxVerdediger2361110
2A. LechkarVerdediger2590010
15Y. M'BembaVerdediger2540100
5Beni MpanzuVerdediger22101140
4J. PinasVerdediger22100010
23Lucas WoudenbergVerdediger3240000
22J. van AkenVerdediger23100020
14S. BaeMiddenvelder—00000
24Guus HuitzingMiddenvelder——————
10A. OuarghiMiddenvelder—93351
6L. RiccioMiddenvelder2081010
21M. VetkalMiddenvelder22103030
8S. VugtsMiddenvelder19101010
18R. van AstenMiddenvelder—80000
29N. FeliciaAanvaller—90010
34M. KessriouiAanvaller—00000
16L. RomanMiddenvelder2270100
11N. RossiMiddenvelder2492210
77D. SitsAanvaller2261220
7N. VenemaAanvaller2760010
17Yunus YounousAanvaller——————
9Joey de BieAanvaller2220000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Top OSS
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. HavekotteKeeper31100010
30S. JansenKeeper2100000
16D. RemieKeeper2300000
21T. CoxVerdediger—00000
12Alvaro HenryVerdediger2140001
24J. KuiperVerdediger2200000
14M. MarianiVerdediger——————
3Leonel MiguelVerdediger25100000
2I. PataVerdediger25100200
33L. ZonneveldVerdediger2100000
27M. de LannoyMiddenvelder2293000
5J. BynoeMiddenvelder2350010
8M. EsajasMiddenvelder24101100
6M. HoremansMiddenvelder—40000
4Q. JansenVerdediger3640000
26J. KuijpersVerdediger22100220
11J. MathieuMiddenvelder3080330
28L. MolMiddenvelder2270010
23Delano VianelloVerdediger24100000
10Richard van der VenneMiddenvelder34101040
99S. DoucouréAanvaller2470000
22M. ErkanAanvaller2150100
17M. HinokeAanvaller21105010
19F. NsingiAanvaller25104220
25J. PansaAanvaller—00100
18K. SIlvaAanvaller—51000
9A. VisserAanvaller2240000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Dordrecht logoDordrecht

DatumWedstrijdUitslag
9 oktDordrecht – FC Emmen0 – 3
3 oktDen Bosch – Dordrecht1 – 1
25 sepDordrecht – Almere City FC3 – 2
18 sepFC OSS – Dordrecht3 – 0
11 sepFC Eindhoven – Dordrecht2 – 1

Top OSS logoTop OSS

DatumWedstrijdUitslag
9 oktFC OSS – Helmond Sport3 – 1
3 oktFC OSS – MVV4 – 1
26 sepFC Emmen – FC OSS1 – 0
18 sepFC OSS – Dordrecht3 – 0
11 sepVVV Venlo – FC OSS3 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 sep 2026Top OSS3 – 0Dordrecht
19 mei 2023Dordrecht2 – 2Top OSS
11 dec 2022Top OSS0 – 1Dordrecht
14 mrt 2022Dordrecht1 – 0Top OSS
28 aug 2021Top OSS3 – 0Dordrecht

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Waar kun je Dordrecht - Top OSS live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.