Keuken Kampioen Divisie 2026-2027

FC Volendam - Dordrecht opstellingen

| 28 aug 2026-20:00
FC Volendam
g w v w v
6 : 1
Eindstand
Dordrecht
v g w g v
H. Veerman
5'
H. Veerman
15'
R. Niemeijer
42'
H. Veerman
52'
H. Veerman
76'
N. Doodeman
77'
M. Vetkal
27'
Doelpunt
5'
Doelpunt
15'
27'
Doelpunt
M. Vetkal (Assistent: D. Sits)
Doelpunt
42'
Doelpunt
52'
Doelpunt
76'
Doelpunt
N. Doodeman (Assistent: A. Plat)
77'
41'
Gele kaart
47'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
FC Volendam
G W V W V
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
MVV
1 0
FC Volendam
Keuken Kampioen Divisie
15 aug 2026
- 16:30
FC Volendam
3 0
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
10 aug 2026
- 20:00
Jong PSV
3 2
FC Volendam
Eredivisie
7 apr 2024
- 16:45
FC Volendam
3 2
RKC Waalwijk
Eredivisie
4 apr 2024
- 18:45
FC Volendam
0 0
Feyenoord
Dordrecht
V G W G V
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Dordrecht
0 1
Roda
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
2 2
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
Dordrecht
2 1
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
19 mei 2023
- 20:00
Dordrecht
2 2
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
5 mei 2023
- 20:00
Dordrecht
1 3
Heracles
Opstelling
FC Volendam
16
Keeper
2
Verdediger
25
Verdediger
4
Verdediger
81'
15
Verdediger
65'
8
Middenvelder
7
Aanvaller
77'84'
10
Middenvelder
42'
18
Verdediger
6
Middenvelder
84'
9
Aanvaller
5'15'52'76'81'
Wissels
1
Keeper
22
Keeper
3
Verdediger
81'
63
Verdediger
65'
5
Verdediger
19
Middenvelder
34
Middenvelder
77
Aanvaller
84'
11
Aanvaller
84'
14
Aanvaller
29
Aanvaller
81'
Dordrecht
1
Keeper
22
Verdediger
47'
15
Verdediger
60'
44
Verdediger
77'
5
Verdediger
4
Verdediger
7
Aanvaller
46'
8
Middenvelder
21
Middenvelder
27'60'
10
Middenvelder
41'
77
Aanvaller
77'
Wissels
28
Keeper
13
Keeper
23
Verdediger
77'
2
Verdediger
6
Middenvelder
14
Middenvelder
18
Middenvelder
60'
11
Middenvelder
60'
16
Middenvelder
46'
34
Aanvaller
29
Aanvaller
77'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 11:47 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself FC Volendam

FC Volendam 4-1-4-1

16Roy Steur
15M. Kleijn
4Erik Schouten
25L. Blondeau
2P. Ugwu
8D. Huisman
6A. Plat
18N. Bukala
10R. Niemeijer
7N. Doodeman
9H. Veerman
Wisselspelers
1H. Jurjus
22D. Vlak
3M. Amevor
63J. Haakmat
5D. Bisschops
17Daniel Beukers
19T. Codinha
34M. Belfqih
77J. Hoepel
11K. Wolff
14S. Deme
29J. Tielemans

Basiself Dordrecht

Dordrecht 4-1-4-1

1C. Raatsie
5Beni Mpanzu
44B. Hardley
15Y. M'Bemba
22J. van Aken
4J. Pinas
10A. Ouarghi
21M. Vetkal
8S. Vugts
7N. Venema
77D. Sits
Wisselspelers
28Tim Coremans
13D. Hogervorst
23L. Woudenberg
2A. Lechkar
6L. Riccio
14S. Bae
18R. van Asten
11N. Rossi
16L. Roman
34M. Kessrioui
29N. Felicia
17Y. Younous

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 3 - 1

StatistiekFC VolendamDordrecht
Schoten2511
Schoten op doel114
Balbezit55%45%
Hoekschoppen83

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

FC Volendam logoFC Volendam

DatumWedstrijdUitslag
21 aug 2026MVV – FC Volendam1 – 0
15 aug 2026FC Volendam – FC OSS3 – 0
10 aug 2026Jong PSV U21 – FC Volendam3 – 2
2 aug 2026FC Volendam – Ajax1 – 3
24 jul 2026Groningen – FC Volendam0 – 4

Dordrecht logoDordrecht

DatumWedstrijdUitslag
21 aug 2026Dordrecht – Roda0 – 1
14 aug 2026RKC Waalwijk – Dordrecht2 – 2
7 aug 2026Dordrecht – Jong Ajax2 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
29 apr 2022Dordrecht3 – 2FC Volendam
29 okt 2021FC Volendam4 – 2Dordrecht
15 jan 2021Dordrecht0 – 0FC Volendam
23 okt 2020FC Volendam7 – 1Dordrecht

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Volendam
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1H. JurjusKeeper3260000
30Yaell SamsonKeeper——————
16Roy SteurKeeper2150000
22D. VlakKeeper2500000
3M. AmevorVerdediger34110020
5D. BisschopsVerdediger2120010
25L. BlondeauVerdediger20111020
63J. HaakmatVerdediger—50010
15M. KleijnVerdediger2190130
12D. PayneVerdediger2450000
Enzo PestanaVerdediger——————
4E. SchoutenVerdediger3550000
2P. UgwuVerdediger20110010
34M. BelfqihMiddenvelder—30100
18N. BukalaVerdediger21111030
19T. CodinhaMiddenvelder2100000
8Daan HuismanMiddenvelder24111020
10R. NiemeijerMiddenvelder31115200
6A. PlatMiddenvelder28112110
Ryan de VriesMiddenvelder——————
21Y. Jaber el MaftahiAanvaller1951100
36M. van der HorstMiddenvelder——————
14S. DemeAanvaller2120010
7N. DoodemanAanvaller30111710
J. GambierAanvaller——————
77J. HoepelAanvaller—10000
67Frederik IhlerAanvaller2371010
29J. TielemansAanvaller—30000
9Henk VeermanAanvaller351110200
11K. WolffAanvaller2080100
24Key-Shawn Wong-A-SoijAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Dordrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Nathan Le MouillourKeeper——————
28T. CoremansKeeper3530000
13D. HogervorstKeeper—00000
13Finn OldenstamKeeper——————
1C. RaatsieKeeper2460000
1Yanick van OschKeeper2920000
51Lucas GardenierVerdediger——————
44B. HardleyVerdediger2340001
3S. HendrikxVerdediger2371110
2A. LechkarVerdediger25100010
15Y. M'BembaVerdediger2550100
5Beni MpanzuVerdediger22111140
4J. PinasVerdediger22110010
23Lucas WoudenbergVerdediger3240000
22J. van AkenVerdediger23110020
14S. BaeMiddenvelder—10000
24Guus HuitzingMiddenvelder——————
10A. OuarghiMiddenvelder—93351
6L. RiccioMiddenvelder2091010
21M. VetkalMiddenvelder22113030
8S. VugtsMiddenvelder19111020
18R. van AstenMiddenvelder—90000
29N. FeliciaAanvaller—100010
34M. KessriouiAanvaller—00000
16L. RomanMiddenvelder2270100
11N. RossiMiddenvelder24102220
77D. SitsAanvaller2261220
7N. VenemaAanvaller2760010
17Yunus YounousAanvaller——————
9Joey de BieAanvaller2231000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.