Premier League 2026-2027

Chelsea - Brighton opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 2
| 30 aug 2026-15:00
Chelsea
g v v g w
4 : 3
Eindstand
Brighton
g v g w w
R. Lavia
4'
Pedro Neto
14'
João Pedro
32'
C. Palmer
74'
M. Yalcouye
35'
João Pedro
63'
P. Groß
90'
Doelpunt
4'
Doelpunt
Pedro Neto (Assistent: M. Rogers)
14'
Doelpunt
João Pedro (Assistent: J. Hato)
32'
35'
Doelpunt
63'
Eigen doelpunt
Doelpunt
74'
90'
Doelpunt
Gele kaart
55'
70'
Gele kaart
89'
Gele kaart
90'
+1
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
6'
Chelsea
G V V G W
Premier League
24 aug 2026
- 21:00
Fulham
2 3
Chelsea
Premier League
28 mei 2023
- 17:30
Chelsea
1 1
Newcastle
Premier League
25 mei 2023
- 21:00
Manchester United
4 1
Chelsea
Premier League
21 mei 2023
- 17:00
Manchester City
1 0
Chelsea
Premier League
13 mei 2023
- 16:00
Chelsea
2 2
Nottingham Forest
Brighton
G V G W W
UEFA Conference League
27 aug 2026
- 20:30
Brighton
4 0
Tromso
Premier League
23 aug 2026
- 15:00
Brighton
4 0
Aston Villa
UEFA Conference League
20 aug 2026
- 19:00
Tromso
0 0
Brighton
Premier League
28 mei 2023
- 17:30
Aston Villa
2 1
Brighton
Premier League
24 mei 2023
- 21:00
Brighton
1 1
Manchester City
Opstelling
Chelsea
26
Keeper
3
Verdediger
55'68'
5
Verdediger
6
Verdediger
72'
7
Aanvaller
14'68'
27
Verdediger
45
Middenvelder
4'68'
21
Verdediger
10
Middenvelder
74'
17
Middenvelder
9
Aanvaller
32'63'
Wissels
39
Keeper
24
Verdediger
68'
29
Verdediger
72'
34
Verdediger
68'
25
Middenvelder
68'
4
Middenvelder
18
Aanvaller
11
Aanvaller
41
Aanvaller
Trainer
Brighton
1
Keeper
27
Middenvelder
80'
44
Verdediger
5
Verdediger
70'
24
Verdediger
13
Middenvelder
90'
21
Verdediger
89'
25
Middenvelder
35
Middenvelder
35'74'
29
Verdediger
19
Aanvaller
80'
Wissels
23
Keeper
20
Verdediger
80'90'
6
Verdediger
4
Verdediger
33
Middenvelder
12
Aanvaller
80'
49
Aanvaller
15
Aanvaller
74'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 11:34 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Chelsea

Chelsea 3-4-2-1

26E. Martínez
6L. Colwill
5Maxence Lacroix
3W. Fofana
21J. Hato
45R. Lavia
27Malo Gusto
7Pedro Neto
17M. Rogers
10C. Palmer
9João Pedro
Wisselspelers
39Mike Penders
24R. James
29Pep Chavarría
34J. Acheampong
25Moisés Caicedo
4V. Barco
18D. Welbeck
11J. Bynoe-Gittens
41Estêvão

Basiself Brighton

Brighton 4-2-3-1

1Bart Verbruggen
24Ferdi Kadıoğlu
5L. Dunk
44L. Vuskovic
27M. Wieffer
21O. Boscagli
13P. Groß
29Maxime De Cuyper
35M. Yalcouye
25D. Gomez
19C. Kostoulas
Wisselspelers
23J. Steele
20Costinha
6Jaouen Hadjam
4P. Struijk
33M. O'Riley
22A. Cozier-Duberry
12P. David
49N. Oriola
15I. Osman

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 3 - 1

StatistiekChelseaBrighton
Schoten1715
Schoten op doel66
Balbezit26%74%
Hoekschoppen47

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Chelsea logoChelsea

DatumWedstrijdUitslag
24 aug 2026Fulham – Chelsea2 – 3

Brighton logoBrighton

DatumWedstrijdUitslag
27 aug 2026Brighton – Tromso4 – 0
23 aug 2026Brighton – Aston Villa4 – 0
20 aug 2026Tromso – Brighton0 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
15 apr 2023Chelsea1 – 2Brighton
29 okt 2022Brighton4 – 1Chelsea
18 jan 2022Brighton1 – 1Chelsea
29 dec 2021Chelsea1 – 1Brighton
20 apr 2021Chelsea0 – 0Brighton

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Chelsea
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1E. MartínezKeeper3460000
39Mike PendersKeeper2110000
28T. Sharman-LoweKeeper——————
44G. SłoninaKeeper——————
34J. AcheampongVerdediger2060010
30A. AnselminoVerdediger21—————
29Pep ChavarríaVerdediger2860100
6L. ColwillVerdediger2360010
3W. FofanaVerdediger2540010
27Malo GustoVerdediger2350000
21J. HatoVerdediger2050200
24R. JamesVerdediger2640010
5Maxence LacroixVerdediger2670110
2Marco PalestraVerdediger—20000
4V. BarcoMiddenvelder2220010
25Moisés CaicedoMiddenvelder2430000
14J. HendersonMiddenvelder3632100
45R. LaviaMiddenvelder2261010
10M. Nicoll-JazuliMiddenvelder1610000
10C. PalmerMiddenvelder2472320
17M. RogersMiddenvelder2474120
6R. WatsonMiddenvelder——————
18M. EboueAanvaller——————
22Emanuel EmeghaAanvaller23—————
41EstêvãoAanvaller1950000
11J. Bynoe-GittensAanvaller2200000
9João PedroAanvaller2565310
7Pedro NetoAanvaller2673110
23G. QuendaAanvaller1930000
18D. WelbeckAanvaller3550000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Brighton
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
38Tom McGillKeeper2600000
23J. SteeleKeeper3600000
1Bart VerbruggenKeeper24110000
21Olivier BoscagliVerdediger28111120
20CostinhaVerdediger2690020
29Maxime De CuyperVerdediger25103320
5L. DunkVerdediger3481010
3Jaouen HadjamVerdediger2331000
24Ferdi KadıoğluVerdediger2780020
4P. StruijkVerdediger2750011
30M. SvobodaVerdediger2840000
44L. VuskovicVerdediger19111010
14C. AndresMiddenvelder2151110
26Yasin AyariMiddenvelder23102010
11O. AzeezMiddenvelder——————
25D. GomezMiddenvelder2391200
13P. GroßMiddenvelder35113430
8J. HinshelwoodMiddenvelder2154000
10Y. IbrahimMiddenvelder—10100
6J. MiddletonMiddenvelder——————
6S. NtiMiddenvelder—00000
33M. O'RileyMiddenvelder2551000
27M. WiefferMiddenvelder2641000
35M. YalcouyeMiddenvelder20112000
12P. DavidAanvaller2540010
19C. KostoulasAanvaller1994310
11Y. MintehAanvaller22—————
22K. MitomaAanvaller——————
11N. OriolaAanvaller—00000
15I. OsmanAanvaller2170200
10G. RutterAanvaller2472300
36Z. YohannaAanvaller1930000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.