Premier League 2026-2027

Brighton - Arsenal opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 5
| 19 sep 2026-16:00
Brighton
w w v g w
3 : 0
Eindstand
Arsenal
w w w w w
P. Groß
31'
C. Kostoulas
45'
C. Andres
57'
Doelpunt
31'
Doelpunt
45'
Doelpunt
C. Andres (Assistent: P. Groß)
57'
Gele kaart
33'
45'
+1
Gele kaart
71'
90'
+1
90'
+7
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
1'
 
2de helft
90' 60' 75'
7'
Brighton
W W V G W
Premier League
13 sep 2026
- 15:00
Coventry
0 5
Brighton
Premier League
5 sep 2026
- 16:00
Brighton
1 1
Leeds
Premier League
30 aug 2026
- 15:00
Chelsea
4 3
Brighton
UEFA Conference League
27 aug 2026
- 20:30
Brighton
4 0
Tromso
Premier League
23 aug 2026
- 15:00
Brighton
4 0
Aston Villa
Arsenal
W W W W W
Premier League
12 sep 2026
- 21:00
Sunderland
0 2
Arsenal
Champions League
9 sep 2026
- 21:00
Napoli
0 1
Arsenal
Premier League
6 sep 2026
- 17:30
Arsenal
2 1
Chelsea
Premier League
31 aug 2026
- 21:00
Aston Villa
0 1
Arsenal
Premier League
21 aug 2026
- 21:00
Arsenal
3 0
Coventry
Opstelling
Brighton
1
Keeper
24
Verdediger
45'76'
44
Verdediger
4
Verdediger
71'86'
21
Verdediger
14
Middenvelder
57'85'
13
Middenvelder
31'
25
Middenvelder
86'
26
Middenvelder
29
Verdediger
90'
19
Aanvaller
33'45'76'
Wissels
23
Keeper
30
Verdediger
86'
20
Verdediger
76'
3
Verdediger
33
Middenvelder
86'
35
Middenvelder
85'
10
Aanvaller
76'
12
Aanvaller
15
Aanvaller
Trainer
Arsenal
1
Keeper
12
Verdediger
60'
15
Verdediger
6
Verdediger
33
Verdediger
41
Middenvelder
90'
39
Middenvelder
60'
7
Aanvaller
81'
8
Middenvelder
73'
17
Aanvaller
73'
29
Aanvaller
Wissels
13
Keeper
5
Verdediger
49
Verdediger
36
Middenvelder
60'
56
Middenvelder
81'
23
Middenvelder
60'
10
Middenvelder
73'
14
Aanvaller
73'
20
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 11:34 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Brighton

Brighton 4-2-3-1

1Bart Verbruggen
21O. Boscagli
4P. Struijk
44L. Vuskovic
24Ferdi Kadıoğlu
13P. Groß
14C. Andres
29Maxime De Cuyper
26Yasin Ayari
25D. Gomez
19C. Kostoulas
Wisselspelers
23J. Steele
30M. Svoboda
20Costinha
3Jaouen Hadjam
33M. O'Riley
35M. Yalcouye
10G. Rutter
12P. David
15I. Osman

Basiself Arsenal

Arsenal 4-2-3-1

1David Raya
33Riccardo Calafiori
6Gabriel Magalhães
15E. Konsa
12J. Timber
39Bruno Guimarães
41D. Rice
17C. Tzolis
8M. Ødegaard
7B. Saka
29K. Havertz
Wisselspelers
13Kepa
5P. Hincapié
49M. Lewis-Skelly
36Martín Zubimendi
56M. Dowman
23Mikel Merino
10E. Eze
14V. Gyökeres
20N. Madueke

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 2 - 0

StatistiekBrightonArsenal
Schoten1711
Schoten op doel52
Balbezit40%60%
Hoekschoppen56

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Brighton logoBrighton

DatumWedstrijdUitslag
13 sep 2026Coventry – Brighton0 – 5
5 sep 2026Brighton – Leeds1 – 1
30 aug 2026Chelsea – Brighton4 – 3
27 aug 2026Brighton – Tromso4 – 0
23 aug 2026Brighton – Aston Villa4 – 0

Arsenal logoArsenal

DatumWedstrijdUitslag
12 sep 2026Sunderland – Arsenal0 – 2
9 sep 2026Napoli – Arsenal0 – 1
6 sep 2026Arsenal – Chelsea2 – 1
31 aug 2026Aston Villa – Arsenal0 – 1
21 aug 2026Arsenal – Coventry3 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
14 mei 2023Arsenal0 – 3Brighton
31 dec 2022Brighton2 – 4Arsenal
9 apr 2022Arsenal1 – 2Brighton
2 okt 2021Brighton0 – 0Arsenal
23 mei 2021Arsenal2 – 0Brighton

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Brighton
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
38Tom McGillKeeper2600000
23J. SteeleKeeper3600000
1Bart VerbruggenKeeper24110000
21Olivier BoscagliVerdediger28111120
20CostinhaVerdediger2690020
29Maxime De CuyperVerdediger25103320
5L. DunkVerdediger3481010
3Jaouen HadjamVerdediger2331000
24Ferdi KadıoğluVerdediger2780020
4P. StruijkVerdediger2750011
30M. SvobodaVerdediger2840000
44L. VuskovicVerdediger19111010
14C. AndresMiddenvelder2151110
26Yasin AyariMiddenvelder23102010
11O. AzeezMiddenvelder——————
25D. GomezMiddenvelder2391200
13P. GroßMiddenvelder35113430
8J. HinshelwoodMiddenvelder2154000
10Y. IbrahimMiddenvelder—10100
6J. MiddletonMiddenvelder——————
6S. NtiMiddenvelder—00000
33M. O'RileyMiddenvelder2551000
27M. WiefferMiddenvelder2641000
35M. YalcouyeMiddenvelder20112000
12P. DavidAanvaller2540010
19C. KostoulasAanvaller1994310
11Y. MintehAanvaller22—————
22K. MitomaAanvaller——————
11N. OriolaAanvaller—00000
15I. OsmanAanvaller2170200
10G. RutterAanvaller2472300
36Z. YohannaAanvaller1930000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Arsenal
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13KepaKeeper3200000
30I. MeslierKeeper2600000
1K. RansonKeeper——————
1David RayaKeeper31100000
33Riccardo CalafioriVerdediger2481200
4B. ClarkeVerdediger——————
6Gabriel MagalhãesVerdediger28100020
5P. HincapiéVerdediger2440000
15E. KonsaVerdediger2990010
49M. Lewis-SkellyVerdediger2070000
3Cristhian MosqueraVerdediger2220000
2William SalibaVerdediger——————
89M. SalmonVerdediger1700000
12Jurriën TimberVerdediger2561000
4B. WhiteVerdediger2980200
39Bruno GuimarãesMiddenvelder2882000
30Louie George CopleyMiddenvelder——————
56M. DowmanMiddenvelder1620000
10E. EzeMiddenvelder2882000
6I. IbrahimMiddenvelder18—————
8T. JulienneMiddenvelder18—————
23Mikel MerinoMiddenvelder30100020
8M. ØdegaardMiddenvelder27103120
41D. RiceMiddenvelder27101410
36Martín ZubimendiMiddenvelder2760000
14V. GyökeresAanvaller2870100
9A. AnnousAanvaller——————
29K. HavertzAanvaller27102130
20Noni MaduekeAanvaller2471110
7B. SakaAanvaller25104100
17C. TzolisAanvaller2460220

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.