Bundesliga 2026-2027

Bayer Leverkusen - SC Paderborn 07 opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 10
| 21 nov 2026-15:30
Bayer Leverkusen
w w w w w
- : -
SC Paderborn 07
v w v g w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 16:00 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Bayer Leverkusen

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen OFI

Bayer Leverkusen 4-2-3-1

28Janis Jonathan Blaswich
2F. Medina
5L. Badé
4J. Quansah
17Lucas Vázquez
24Aleix García
6E. Fernandez
9Afonso Moreira
10M. Tillman
7Jonas Hofmann
14Patrik Schick
Wisselspelers
23N. Tella
19Moussa Diaby
1Mark Flekken
3Miguel Gutiérrez
43B. Hawighorst
36Niklas Lomb
30Ibrahim Maza
12Edmond Tapsoba

Eerdere opstelling SC Paderborn 07

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Hamburger SV

SC Paderborn 07 3-5-2

15Nahuel Noll
22Mattes Hansen
25T. Scheller
21J. ter Horst
23R. Obermair
40G. Vidović
5Santiago Castañeda
28L. Ulrich
17L. Curda
27S. Tigges
30S. Marino
Wisselspelers
6T. Baack
20Felix Götze
11S. Michel
2Ruben Müller
9R. Philippe
18M. Pieringer
1Markus Schubert
3J. Sticker
38D. Zeitler

Odds voor Bayer Leverkusen - SC Paderborn 07

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Bayer Leverkusen
SC Paderborn 07

Recente uitslagen

Bayer Leverkusen logoBayer Leverkusen

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026OFI – Bayer Leverkusen0 – 2
18 okt 2026Bayer Leverkusen – SC Freiburg2 – 1
15 okt 2026Lech Poznan – Bayer Leverkusen0 – 4
10 okt 2026FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen3 – 4
20 sep 2026Bayer Leverkusen – RB Leipzig2 – 0

SC Paderborn 07 logoSC Paderborn 07

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Werder Bremen – SC Paderborn 072 – 2
10 okt 2026SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart0 – 2
1 okt 2026DC United – SC Paderborn 070 – 1
20 sep 2026SC Paderborn 07 – 1899 Hoffenheim3 – 1
12 sep 2026Borussia Dortmund – SC Paderborn 073 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Bayer Leverkusen
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28Janis BlaswichKeeper3510000
1Mark FlekkenKeeper3380000
36Niklas LombKeeper3300000
12S. RapschKeeper——————
5L. BadéVerdediger2650000
20G. DouéVerdediger2410010
3Miguel GutiérrezVerdediger2581310
29B. HawighorstVerdediger—00000
2F. MedinaVerdediger2792010
15T. OermannVerdediger2300000
4J. QuansahVerdediger2381120
12Edmond TapsobaVerdediger2790110
17Lucas VázquezVerdediger3570000
8Robert AndrichMiddenvelder3251010
42M. CulbreathMiddenvelder——————
14M. DjedovicMiddenvelder——————
23K. EichhornMiddenvelder——————
6E. FernandezMiddenvelder2491010
24Aleix GarcíaMiddenvelder2990210
7Jonas HofmannMiddenvelder3442000
30B. KirMiddenvelder——————
30Ibrahim MazaMiddenvelder2083220
23N. TellaMiddenvelder2740000
10M. TillmanMiddenvelder2481200
29E. Ben SeghirAanvaller2110000
N. BombaAanvaller——————
22V. BonifaceAanvaller2510000
9A. DamjanovićAanvaller——————
19Moussa DiabyAanvaller2781010
35C. KofaneAanvaller2052000
9Afonso MoreiraAanvaller2190210
14Patrik SchickAanvaller3098200
11M. TerrierAanvaller2940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers SC Paderborn 07
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
15Nahuel NollKeeper2370000
1Markus SchubertKeeper2800000
23N. Awortwie-GrantVerdediger——————
17L. CurdaVerdediger2470110
20Felix GötzeVerdediger2830100
33M. HoffmeierVerdediger——————
A. KitosVerdediger——————
29C. LippmannVerdediger2020000
24N. MohrVerdediger—10000
25T. SchellerVerdediger2470010
3J. StickerVerdediger2250100
21J. ter HorstVerdediger2470020
6T. BaackMiddenvelder2740000
7Oliver Batista MeierMiddenvelder2530000
5Santiago CastañedaMiddenvelder2171010
8L. DjuricMiddenvelder2310000
30T. GayretMiddenvelder——————
22Mattes HansenMiddenvelder2270010
26S. KlaasMiddenvelder——————
19A. MillgrammMiddenvelder——————
2Ruben MüllerMiddenvelder2110000
23R. ObermairMiddenvelder3070000
28L. UlrichMiddenvelder2170010
40G. VidovićMiddenvelder2270000
30S. MarinoAanvaller2272010
11S. MichelAanvaller3610000
9R. PhilippeAanvaller2661000
18M. PieringerAanvaller2770010
27S. TiggesAanvaller2872100
38D. ZeitlerAanvaller1900000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Bayer Leverkusen - SC Paderborn 07 live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.