Bundesliga 2026-2027

VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 25
| 6 mrt 2027-15:30
VfB Stuttgart
v v w w v
- : -
Bayer Leverkusen
g w w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 18 oktober 2026 om 05:33 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling VfB Stuttgart

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen Hamburger SV

VfB Stuttgart 4-2-3-1

41Dennis Seimen
3R. Hendriks
24Julian Chabot
29Finn Jeltsch
4J. Vagnoman
6A. Stiller
16Atakan Karazor
18J. Leweling
26D. Undav
11B. El Khannous
9Ermedin Demirović
Wisselspelers
22Lorenz Assignon
1Fabian Bredlow
10C. Führich
14L. Jaquez
17D. Pejčinović
21Grischa Prömel
44L. Sauer
47Y. Spalt
20L. Stergiou

Eerdere opstelling Bayer Leverkusen

Laatste bevestigde opstelling: 15 oktober 2026 tegen Lech Poznan

Bayer Leverkusen 4-2-3-1

1Mark Flekken
3Miguel Gutiérrez
12Edmond Tapsoba
5L. Badé
17Lucas Vázquez
24Aleix García
6E. Fernandez
30Ibrahim Maza
10M. Tillman
23N. Tella
11M. Terrier
Wisselspelers
14Patrik Schick
4J. Quansah
9Afonso Moreira
2F. Medina
36Niklas Lomb
19Moussa Diaby
28Janis Jonathan Blaswich
8Robert Andrich

Odds voor VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
VfB Stuttgart
Bayer Leverkusen

Recente uitslagen

VfB Stuttgart logoVfB Stuttgart

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Hamburger SV – VfB Stuttgart1 – 0
14 okt 2026Slovan Bratislava – VfB Stuttgart0 – 3
10 okt 2026SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart0 – 2
19 sep 2026VfB Stuttgart – Borussia Dortmund0 – 1
12 sep 20261899 Hoffenheim – VfB Stuttgart2 – 1

Bayer Leverkusen logoBayer Leverkusen

DatumWedstrijdUitslag
15 okt 2026Lech Poznan – Bayer Leverkusen0 – 4
10 okt 2026FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen3 – 4
20 sep 2026Bayer Leverkusen – RB Leipzig2 – 0
16 sep 2026Bayer Leverkusen – Celje2 – 0
12 sep 2026FC Augsburg – Bayer Leverkusen2 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
14 mei 2023VfB Stuttgart1 – 1Bayer Leverkusen
12 nov 2022Bayer Leverkusen2 – 0VfB Stuttgart
12 feb 2022Bayer Leverkusen4 – 2VfB Stuttgart
19 sep 2021VfB Stuttgart1 – 3Bayer Leverkusen
6 feb 2021Bayer Leverkusen5 – 2VfB Stuttgart

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers VfB Stuttgart
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Fabian BredlowKeeper3160000
41Stefan DrljačaKeeper——————
33M. FunkKeeper3000000
41Dennis SeimenKeeper—20000
2A. Al DakhilVerdediger2410000
22Lorenz AssignonVerdediger—20100
24Julian ChabotVerdediger2881010
3R. HendriksVerdediger2570010
4M. HerwerthVerdediger2000000
14L. JaquezVerdediger—00000
29Finn JeltschVerdediger2080110
61Joyeux Masanka BungiVerdediger——————
7Maximilian MittelstädtVerdediger2961110
20L. StergiouVerdediger2410000
4J. VagnomanVerdediger2582110
23Dan-Axel ZagadouVerdediger——————
11B. El KhannousMiddenvelder2281010
16Atakan KarazorMiddenvelder3030000
28N. NarteyMiddenvelder2610000
21Grischa PrömelMiddenvelder3181010
47Y. SpaltMiddenvelder—20000
6A. StillerMiddenvelder2580410
37Jonathan AkaegbobiAanvaller——————
9Ermedin DemirovićAanvaller2885010
10C. FührichAanvaller2871000
18J. LewelingAanvaller2580000
30J. MajchrzakAanvaller——————
43Jarzinho Ataide Adriano de Nascimento MalangaAanvaller2000000
17D. PejčinovićAanvaller2180000
49L. PennaAanvaller——————
44L. SauerAanvaller2070000
8Tiago TomásAanvaller2410000
26D. UndavAanvaller3081200
34T. van der LeijAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Bayer Leverkusen
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28Janis BlaswichKeeper3500000
1Mark FlekkenKeeper3370000
36Niklas LombKeeper3300000
12S. RapschKeeper——————
5L. BadéVerdediger2640000
20G. DouéVerdediger2410010
3Miguel GutiérrezVerdediger2561310
29B. HawighorstVerdediger——————
2F. MedinaVerdediger2772010
15T. OermannVerdediger2300000
4J. QuansahVerdediger2361110
12Edmond TapsobaVerdediger2770110
17Lucas VázquezVerdediger3560000
8Robert AndrichMiddenvelder3251010
42M. CulbreathMiddenvelder——————
14M. DjedovicMiddenvelder——————
23K. EichhornMiddenvelder——————
6E. FernandezMiddenvelder2471000
24Aleix GarcíaMiddenvelder2970200
7Jonas HofmannMiddenvelder3420000
30B. KirMiddenvelder——————
30Ibrahim MazaMiddenvelder2062120
23N. TellaMiddenvelder2720000
10M. TillmanMiddenvelder2461100
29E. Ben SeghirAanvaller2110000
N. BombaAanvaller——————
22V. BonifaceAanvaller2510000
9A. DamjanovićAanvaller——————
19Moussa DiabyAanvaller2761010
35C. KofaneAanvaller2052000
9Afonso MoreiraAanvaller2170210
14Patrik SchickAanvaller3077100
11M. TerrierAanvaller2940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.