Bundesliga 2026-2027

Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 17
| 16 jan 2027-15:30
Bayer Leverkusen
w w w w w
- : -
FC Schalke 04
g w g v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 02:24 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Bayer Leverkusen

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen OFI

Bayer Leverkusen 4-2-3-1

28Janis Jonathan Blaswich
2F. Medina
5L. Badé
4J. Quansah
17Lucas Vázquez
24Aleix García
6E. Fernandez
9Afonso Moreira
10M. Tillman
7Jonas Hofmann
14Patrik Schick
Wisselspelers
23N. Tella
19Moussa Diaby
1Mark Flekken
3Miguel Gutiérrez
43B. Hawighorst
36Niklas Lomb
30Ibrahim Maza
12Edmond Tapsoba

Eerdere opstelling FC Schalke 04

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen FSV Mainz 05

FC Schalke 04 3-4-2-1

1Loris Karius
4H. Kurucay
25N. Katic
5Timo Becker
8Robin Gosens
13Satoshi Tanaka
23S. El-Faouzi
17A. Gantenbein
24A. Aouchiche
19K. Karaman
10Edin Džeko
Wisselspelers
20J. Adamu
43M. Ayhan
33V. Becker
29E. Ebimbe
7Hee-Chan Hwang
22K. Muller
6Ron Schallenberg
38L. Vozar
39Maximilian Wöber

Odds voor Bayer Leverkusen - FC Schalke 04

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Bayer Leverkusen
FC Schalke 04

Recente uitslagen

Bayer Leverkusen logoBayer Leverkusen

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Bayer Leverkusen – SC Freiburg2 – 1
15 okt 2026Lech Poznan – Bayer Leverkusen0 – 4
10 okt 2026FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen3 – 4
20 sep 2026Bayer Leverkusen – RB Leipzig2 – 0
16 sep 2026Bayer Leverkusen – Celje2 – 0

FC Schalke 04 logoFC Schalke 04

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026FC Schalke 04 – FSV Mainz 050 – 1
11 okt 2026SC Freiburg – FC Schalke 042 – 1
20 sep 2026FC Schalke 04 – SV Elversberg0 – 0
11 sep 2026Union Berlin – FC Schalke 041 – 3
5 sep 2026FC Schalke 04 – Bayern München0 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
1 apr 2023FC Schalke 040 – 3Bayer Leverkusen
8 okt 2022Bayer Leverkusen4 – 0FC Schalke 04
3 apr 2021Bayer Leverkusen2 – 1FC Schalke 04
6 dec 2020FC Schalke 040 – 3Bayer Leverkusen

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Bayer Leverkusen
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28Janis BlaswichKeeper3510000
1Mark FlekkenKeeper3380000
36Niklas LombKeeper3300000
12S. RapschKeeper——————
5L. BadéVerdediger2650000
20G. DouéVerdediger2410010
3Miguel GutiérrezVerdediger2581310
29B. HawighorstVerdediger—00000
2F. MedinaVerdediger2792010
15T. OermannVerdediger2300000
4J. QuansahVerdediger2381120
12Edmond TapsobaVerdediger2790110
17Lucas VázquezVerdediger3570000
8Robert AndrichMiddenvelder3251010
42M. CulbreathMiddenvelder——————
14M. DjedovicMiddenvelder——————
23K. EichhornMiddenvelder——————
6E. FernandezMiddenvelder2491010
24Aleix GarcíaMiddenvelder2990210
7Jonas HofmannMiddenvelder3442000
30B. KirMiddenvelder——————
30Ibrahim MazaMiddenvelder2083220
23N. TellaMiddenvelder2740000
10M. TillmanMiddenvelder2481200
29E. Ben SeghirAanvaller2110000
N. BombaAanvaller——————
22V. BonifaceAanvaller2510000
9A. DamjanovićAanvaller——————
19Moussa DiabyAanvaller2781010
35C. KofaneAanvaller2052000
9Afonso MoreiraAanvaller2190210
14Patrik SchickAanvaller3098200
11M. TerrierAanvaller2940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FC Schalke 04
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Loris KariusKeeper3360010
22K. MullerKeeper3500000
36J. SiebekingKeeper——————
43M. AyhanVerdediger2020000
5Timo BeckerVerdediger2960000
33V. BeckerVerdediger2140000
30A. DonkorVerdediger——————
50Amir El AbdouniVerdediger——————
17A. GantenbeinVerdediger—20100
25N. KaticVerdediger3060010
4H. KurucayVerdediger2960010
44S. NoodeVerdediger——————
39Maximilian WöberVerdediger2861000
24A. AouchicheMiddenvelder2461000
14J. BachmannMiddenvelder3010000
29E. EbimbeMiddenvelder2550010
23S. El-FaouziMiddenvelder2460000
8Robin GosensMiddenvelder3261000
37Max GrügerMiddenvelder——————
21D. LjubičićMiddenvelder2930000
6Ron SchallenbergMiddenvelder2830001
13Satoshi TanakaMiddenvelder2450000
38L. VozarMiddenvelder—10000
20J. AdamuAanvaller2540100
47Z. Amoussou-TchibaraAanvaller——————
10Edin DžekoAanvaller4050000
7Hee-Chan HwangAanvaller3040110
19K. KaramanAanvaller3251000
11B. LasmeAanvaller——————
27F. PorathAanvaller——————
9Moussa SyllaAanvaller2640000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.