Bundesliga 2026-2027

Bayern München - Bayer Leverkusen opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 16
| 12 jan 2027-20:30
Bayern München
w g g w g
- : -
Bayer Leverkusen
w w w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 00:17 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Bayern München

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Arsenal

Bayern München 4-2-3-1

1Manuel Neuer
44Josip Stanišić
3Kim Min-Jae
2Dayot Upamecano
27Konrad Laimer
45Aleksandar Pavlović
8T. Bischof
19Alphonso Davies
34I. Saibari
7Serge Gnabry
9H. Kane
Wisselspelers
39B. Sapoko Ndiaye
23S. Boey
46T. Binder
42L. Karl
21H. Ito
4Jonathan Tah
14Luis Díaz
26Sven Ulreich
40J. Urbig
11N. Brown

Eerdere opstelling Bayer Leverkusen

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen OFI

Bayer Leverkusen 4-2-3-1

28Janis Jonathan Blaswich
2F. Medina
5L. Badé
4J. Quansah
17Lucas Vázquez
24Aleix García
6E. Fernandez
9Afonso Moreira
10M. Tillman
7Jonas Hofmann
14Patrik Schick
Wisselspelers
23N. Tella
19Moussa Diaby
1Mark Flekken
3Miguel Gutiérrez
43B. Hawighorst
36Niklas Lomb
30Ibrahim Maza
12Edmond Tapsoba

Odds voor Bayern München - Bayer Leverkusen

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Bayern München
Bayer Leverkusen

Recente uitslagen

Bayern München logoBayern München

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Bayern München – RB Leipzig6 – 1
13 okt 2026Viking – Bayern München3 – 3
10 okt 2026FC Augsburg – Bayern München2 – 2
18 sep 2026Bayern München – Union Berlin7 – 0
13 sep 2026SV Elversberg – Bayern München1 – 2

Bayer Leverkusen logoBayer Leverkusen

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Bayer Leverkusen – SC Freiburg2 – 1
15 okt 2026Lech Poznan – Bayer Leverkusen0 – 4
10 okt 2026FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen3 – 4
20 sep 2026Bayer Leverkusen – RB Leipzig2 – 0
16 sep 2026Bayer Leverkusen – Celje2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
19 mrt 2023Bayer Leverkusen2 – 1Bayern München
30 sep 2022Bayern München4 – 0Bayer Leverkusen
5 mrt 2022Bayern München1 – 1Bayer Leverkusen
17 okt 2021Bayer Leverkusen1 – 5Bayern München
20 apr 2021Bayern München2 – 0Bayer Leverkusen

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Bayern München
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Manuel NeuerKeeper4060000
37L. PrescottKeeper——————
26Sven UlreichKeeper3800000
40J. UrbigKeeper2330000
23S. BoeyVerdediger2610000
11N. BrownVerdediger2381100
19Alphonso DaviesVerdediger2582200
21H. ItoVerdediger2720000
30Cassiano KialaVerdediger——————
3Kim Min-JaeVerdediger2960010
41Vincent ManubaVerdediger——————
5F. PavicVerdediger——————
44Josip StanišićVerdediger2680000
4Jonathan TahVerdediger3070000
2Dayot UpamecanoVerdediger2791020
8T. BischofMiddenvelder2190200
49M. CardozoMiddenvelder——————
31Guido Della RovereMiddenvelder——————
42L. KarlMiddenvelder1881100
6Joshua KimmichMiddenvelder3180400
27Konrad LaimerMiddenvelder2960120
10Jamal MusialaMiddenvelder2342100
17M. OliseMiddenvelder2487311
45Aleksandar PavlovićMiddenvelder2282110
34Ismael SaibariMiddenvelder2592210
39B. Sapoko NdiayeMiddenvelder—10000
9B. AssomoAanvaller——————
14Luis DíazAanvaller2995100
7Serge GnabryAanvaller3140000
9H. KaneAanvaller3398700

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Bayer Leverkusen
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28Janis BlaswichKeeper3510000
1Mark FlekkenKeeper3380000
36Niklas LombKeeper3300000
12S. RapschKeeper——————
5L. BadéVerdediger2650000
20G. DouéVerdediger2410010
3Miguel GutiérrezVerdediger2581310
29B. HawighorstVerdediger—00000
2F. MedinaVerdediger2792010
15T. OermannVerdediger2300000
4J. QuansahVerdediger2381120
12Edmond TapsobaVerdediger2790110
17Lucas VázquezVerdediger3570000
8Robert AndrichMiddenvelder3251010
42M. CulbreathMiddenvelder——————
14M. DjedovicMiddenvelder——————
23K. EichhornMiddenvelder——————
6E. FernandezMiddenvelder2491010
24Aleix GarcíaMiddenvelder2990210
7Jonas HofmannMiddenvelder3442000
30B. KirMiddenvelder——————
30Ibrahim MazaMiddenvelder2083220
23N. TellaMiddenvelder2740000
10M. TillmanMiddenvelder2481200
29E. Ben SeghirAanvaller2110000
N. BombaAanvaller——————
22V. BonifaceAanvaller2510000
9A. DamjanovićAanvaller——————
19Moussa DiabyAanvaller2781010
35C. KofaneAanvaller2052000
9Afonso MoreiraAanvaller2190210
14Patrik SchickAanvaller3098200
11M. TerrierAanvaller2940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Bayern München - Bayer Leverkusen live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.