LaLiga 2026/27

Real Sociedad - Villarreal opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 38
| 30 mei 2027-17:00
Real Sociedad
w w g w w
- : -
Villarreal
v w g v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 21:49 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Real Sociedad

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Lillestrom

Real Sociedad 4-4-2

13Unai Marrero
17Sergio Gómez
19M. Sarr
6J. Martin
5Zubeldía
11Gonçalo Guedes
18Carlos Soler
4J. Gorrotxategi
14T. Kubo
10Mikel Oyarzabal
24L. Sučić
Wisselspelers
23A. Zakharyan
8Beñat Turrientes
1Álex Remiro
16Jon Pacheco
9O. Oskarsson
12J. Ochieng
3Aihen Muñoz
15Pablo Marín
29A. Marchal
28A. Lebarbier
7Barrenetxea
22H. Fort

Eerdere opstelling Villarreal

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Valencia

Villarreal 4-4-2

25Péter Gulácsi
3A. Freeman
12Renato Veiga
8Juan Foyth
15Santiago Mouriño
17Tajon Buchanan
18P. Gueye
16C. Macia
11Ilias Akhomach
22Ayoze Pérez
7Gerard Moreno
Wisselspelers
23S. Cardona
2Logan Costa
14Santi Comesaña
5A. Diatta
27N. El Jmili
13R. Gomez
1Luiz Lúcio Reis Júnior
9G. Mikautadze
10A. Moleiro
6P. Navarro
21T. Oluwaseyi

Odds voor Real Sociedad - Villarreal

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Real Sociedad
Villarreal

Recente uitslagen

Real Sociedad logoReal Sociedad

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Lillestrom – Real Sociedad0 – 6
18 okt 2026Malaga – Real Sociedad2 – 5
15 okt 2026Union St. Gilloise – Real Sociedad1 – 1
11 okt 2026Real Sociedad – Deportivo La Coruña3 – 2
20 sep 2026Valencia – Real Sociedad2 – 3

Villarreal logoVillarreal

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Valencia – Villarreal1 – 2
20 okt 2026Liverpool – Villarreal4 – 3
17 okt 2026Villarreal – Elche0 – 0
13 okt 2026Villarreal – Napoli3 – 1
10 okt 2026Real Madrid – Villarreal1 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
2 apr 2023Villarreal2 – 0Real Sociedad
9 okt 2022Real Sociedad1 – 0Villarreal
18 dec 2021Real Sociedad1 – 3Villarreal
30 jan 2021Villarreal1 – 1Real Sociedad
29 nov 2020Real Sociedad1 – 1Villarreal

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Real Sociedad
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13T. FolgadoKeeper——————
1Aitor FragaKeeper——————
13Unai MarreroKeeper2540000
1Álex RemiroKeeper3180000
2Jon AramburuVerdediger2470030
34L. BeitiaVerdediger2240110
22H. FortVerdediger2030100
17Sergio GómezVerdediger26123010
5K. KitaVerdediger——————
6J. MartinVerdediger20111111
3Aihen MuñozVerdediger2930000
16Jon PachecoVerdediger2520000
22RupérezVerdediger——————
19M. SarrVerdediger2170030
5ZubeldíaVerdediger2990020
8I. AguirreMiddenvelder1900000
4J. GorrotxategiMiddenvelder2490010
21Y. HerreraMiddenvelder28101040
6A. LebarbierMiddenvelder2200000
15Pablo MarínMiddenvelder2330001
18Carlos SolerMiddenvelder29101300
24L. SučićMiddenvelder24115020
8Beñat TurrientesMiddenvelder2471120
23A. ZakharyanMiddenvelder2362000
17Lander AstiazaránAanvaller——————
7BarrenetxeaAanvaller24102110
18G. CarreraAanvaller2100000
7Dani DíazAanvaller——————
11Gonçalo GuedesAanvaller29112100
14T. KuboAanvaller2591100
11A. MarchalAanvaller1950000
12J. OchiengAanvaller2371300
9O. OskarssonAanvaller22103021
10Mikel OyarzabalAanvaller29122510

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Villarreal
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13R. GomezKeeper2400000
25Péter GulácsiKeeper3680000
1Y. KinareykinKeeper——————
1Luiz Lúcio Reis JúniorKeeper2550000
23S. CardonaVerdediger2791110
15E. ChukwumaVerdediger——————
2Logan CostaVerdediger2520000
8Juan FoythVerdediger2880030
3A. FreemanVerdediger22121010
15Santiago MouriñoVerdediger24102040
6P. NavarroVerdediger2180020
4E. PujolVerdediger——————
20Carlos RomeroVerdediger2470010
12Renato VeigaVerdediger23120130
17Tajon BuchananMiddenvelder27100030
14Santi ComesañaMiddenvelder30120010
5A. DiattaMiddenvelder2110000
18P. GueyeMiddenvelder27133011
16C. MaciaMiddenvelder—60000
10A. MoleiroMiddenvelder23132410
24N. SalibaMiddenvelder2290110
8C. Tidiane ThiamMiddenvelder—00000
11Ilias AkhomachAanvaller2290210
17N. El JmiliAanvaller—20000
21A. KaaresAanvaller——————
9G. MikautadzeAanvaller25135210
7Gerard MorenoAanvaller34122100
21T. OluwaseyiAanvaller2682000
19N. PépéAanvaller3172010
22Ayoze PérezAanvaller33121410

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Real Sociedad - Villarreal live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.