LaLiga 2026/27

Getafe - Athletic Club opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 20
| 17 jan 2027-17:00
Getafe
w v g g v
- : -
Athletic Club
w g g g v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 12:29 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Getafe

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen FC Lugano

Getafe 4-4-2

13David Soria
3Davinchi
26J. Valou
5Abdel Abqar
17Kiko Femenía
28A. R. Alcantara
16Francho
2D. Dakonam
21A. Garcia
20I. Azon
9Borja Mayoral
Wisselspelers
22Johan Mojica
8N. Gudelj
11Ramón Terrats
10M. Satriano
19E. Ünal
1J. Letacek
35D. Ferrer
4S. Sazonov
15S. Boselli
6Mario Martín

Eerdere opstelling Athletic Club

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Levante

Athletic Club 4-2-3-1

1Unai Simón
17Yuri
14A. Laporte
5Yeray
15H. Rincon
18M. Jauregizar
16Ruiz de Galarreta
31J. Louisjean
23Robert Navarro
7Alex Berenguer
21M. Sannadi
Wisselspelers
13A. Padilla
6Beñat Prados
20A. Rego
24B. Gerenabarrena
22Nico Serrano
9Williams
10Nico Williams
12Jesús Areso
4Aitor Paredes Casamichana
3Dani Vivian
28P. Canales
33Christian Imga

Odds voor Getafe - Athletic Club

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Getafe
Athletic Club

Recente uitslagen

Getafe logoGetafe

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Getafe – FC Lugano2 – 5
19 okt 2026Getafe – Rayo Vallecano1 – 1
15 okt 2026CS Universitatea Craiova – Getafe1 – 1
10 okt 2026FC Barcelona – Getafe3 – 0
20 sep 2026Getafe – Malaga1 – 0

Athletic Club logoAthletic Club

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Levante – Athletic Club3 – 1
17 okt 2026Valencia – Athletic Club0 – 0
19 sep 2026Athletic Club – Alavés0 – 0
12 sep 2026Athletic Club – Elche1 – 1
5 sep 2026Athletic Club – Atlético Madrid3 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
1 apr 2023Athletic Club0 – 0Getafe
18 okt 2022Getafe2 – 2Athletic Club
25 jan 2021Athletic Club5 – 1Getafe
29 nov 2020Getafe1 – 1Athletic Club

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Getafe
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
35Jorge BenitoKeeper——————
35D. FerrerKeeper1900000
1J. LetacekKeeper2700000
13David SoriaKeeper33130000
5Abdel AbqarVerdediger2760011
15S. BoselliVerdediger2270020
29F. BurgosVerdediger2200000
3DavinchiVerdediger1980020
2D. DakonamVerdediger34130031
21A. GarciaVerdediger23121000
31M. HamdouneVerdediger2200000
17Kiko FemeníaVerdediger3590031
22Johan MojicaVerdediger34121150
41Jorge MontesVerdediger——————
24Z. RomeroVerdediger2690021
4S. SazonovVerdediger2470020
26J. ValouVerdediger2040000
28A. R. AlcantaraMiddenvelder2160000
16FranchoMiddenvelder25110120
8N. GudeljMiddenvelder3491030
33Alvaro GutierrezMiddenvelder——————
30O. LopezMiddenvelder2020000
Mady MacalouMiddenvelder——————
23Orel MangalaMiddenvelder2890020
6Mario MartínMiddenvelder2280031
44Adrián RiquelmeMiddenvelder——————
11Ramón TerratsMiddenvelder26121030
12Christantus UcheMiddenvelder——————
33M. AchrafAanvaller—00000
20I. AzonAanvaller2362110
27E. DrammehAanvaller1900000
32JoseluAanvaller2210000
9Borja MayoralAanvaller2971030
10M. SatrianoAanvaller25132310
19E. ÜnalAanvaller29113030

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Athletic Club
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13A. PadillaKeeper2300000
13Mikel SantosKeeper——————
1Unai SimónKeeper2980000
5YerayVerdediger3150100
12Jesús AresoVerdediger2760010
17YuriVerdediger3660031
13Unai EguíluzVerdediger——————
14A. LaporteVerdediger3280011
31J. LouisjeanVerdediger2270010
5I. MonrealVerdediger2100000
4Aitor Paredes CasamichanaVerdediger2661000
20A. RegoVerdediger2320000
15H. RinconVerdediger2340000
3Dani VivianVerdediger—00000
28P. CanalesMiddenvelder2160000
24B. GerenabarrenaMiddenvelder2360030
18M. JauregizarMiddenvelder2270000
23Robert NavarroMiddenvelder2472010
6Beñat PradosMiddenvelder2500000
16Ruiz de GalarretaMiddenvelder3370130
8Oihan SancetMiddenvelder2661000
16S. SanchezMiddenvelder—00000
7Alex BerenguerAanvaller3182010
25Álvaro DjalóAanvaller2710000
11Gorka GuruzetaAanvaller3050020
7Asier HierroAanvaller——————
21M. SannadiAanvaller2550000
22Nico SerranoAanvaller2310000
9WilliamsAanvaller3280200
10Nico WilliamsAanvaller2471000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Getafe - Athletic Club live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.