Opstellingen Dordrecht - Almere City FC

| 25 sep 2026-21:00
Dordrecht
v v v v v
3 : 2
Eindstand
Almere City FC
w w v w w
Beni Mpanzu
22'
S. Hendrikx
58'
A. Ouarghi
90'+1'
O. de Nijs
10'
J. Jacobs
90'
10'
Doelpunt
Doelpunt
22'
Doelpunt
S. Hendrikx (Assistent: L. Roman)
58'
90'
Doelpunt
J. Jacobs (Assistent: E. Poku)
Doelpunt
90'
+1
Gele kaart
65'
Gele kaart
77'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
1'
Dordrecht
V V V V V
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
Top OSS
3 0
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
FC Eindhoven
2 1
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
5 sep 2026
- 16:30
Dordrecht
3 6
Jong AZ
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
FC Volendam
6 1
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Dordrecht
0 1
Roda
Almere City FC
W W V W W
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
Almere City FC
1 0
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
MVV
0 4
Almere City FC
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Almere City FC
0 1
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
29 aug 2026
- 16:30
De Graafschap
1 4
Almere City FC
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Vitesse
0 3
Almere City FC
Opstelling
Dordrecht
22
Verdediger
4
Verdediger
3
Verdediger
58'77'
5
Verdediger
22'65'
8
Middenvelder
6
Middenvelder
85'
16
Middenvelder
60'
21
Middenvelder
71'
11
Middenvelder
85'
77
Aanvaller
Wissels
44
Verdediger
14
Middenvelder
28
Keeper
2
Verdediger
85'
15
Verdediger
85'
10
Middenvelder
60'90'
23
Verdediger
9
Aanvaller
71'
Almere City FC
1
Keeper
2
Verdediger
3
Verdediger
90'
4
Verdediger
5
Verdediger
80'
6
Middenvelder
80'
19
Middenvelder
10'45'
8
Middenvelder
45'
7
Aanvaller
45'
18
Aanvaller
11
Aanvaller
Wissels
25
Aanvaller
80'
10
Middenvelder
45'
20
Middenvelder
45'
38
Middenvelder
80'
24
Keeper
17
Aanvaller
45'
44
Verdediger
30
Keeper

Dordrecht - Almere City FC: wedstrijdinformatie

Dordrecht speelde thuis tegen Almere City FC op 25 september 2026 om 21:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen Dordrecht - Almere City FC

Dordrecht 4-2-3-1

1Yanick Marinus Paulus van Osch
5Beni Mpanzu
3S. Hendrikx
4J. Pinas
22J. van Aken
6L. Riccio
8S. Vugts
11N. Rossi
21M. Vetkal
16L. Roman
77D. Sits
Wisselspelers
44B. Hardley
14S. Bae
28Tim Coremans
2A. Lechkar
15Y. M'Bemba
10A. Ouarghi
23L. Woudenberg
9Joey de Bie

Almere City FC 4-3-3

1W. Speel
5Teun Bijleveld
4J. Lawrence
3J. Jacobs
2M. Wasinski
8M. de Haan
19O. de Nijs
6E. Cornelisse
11M. Dors
18B. Huisman
7B. Burgering
Wisselspelers
25I. Ghogli
10J. Jacobs
20Job Kalisvaart
38L. Lenssen
24M. Mateyo
17E. Poku
44D. van Bruggen
30J. van der Wilt

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Dordrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Nathan Le MouillourKeeper——————
28T. CoremansKeeper3520000
13D. HogervorstKeeper—00000
13Finn OldenstamKeeper——————
1C. RaatsieKeeper2460000
1Yanick van OschKeeper2920000
51Lucas GardenierVerdediger——————
44B. HardleyVerdediger2340001
3S. HendrikxVerdediger2361110
2A. LechkarVerdediger2590010
15Y. M'BembaVerdediger2540100
5Beni MpanzuVerdediger22101140
4J. PinasVerdediger22100010
23Lucas WoudenbergVerdediger3240000
22J. van AkenVerdediger23100020
14S. BaeMiddenvelder—00000
24Guus HuitzingMiddenvelder——————
10A. OuarghiMiddenvelder—93351
6L. RiccioMiddenvelder2081010
21M. VetkalMiddenvelder22103030
8S. VugtsMiddenvelder19101010
18R. van AstenMiddenvelder—80000
29N. FeliciaAanvaller—90010
34M. KessriouiAanvaller—00000
16L. RomanMiddenvelder2270100
11N. RossiMiddenvelder2492210
77D. SitsAanvaller2261220
7N. VenemaAanvaller2760010
17Yunus YounousAanvaller——————
9Joey de BieAanvaller2220000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Almere City FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12T. KuijstenKeeper2100000
24M. MateyoKeeper2100000
1W. SpeelKeeper24100000
31J. van der MarkKeeper——————
32D. ApinsaVerdediger2100000
6Enzo CornelisseMiddenvelder24102210
15M. EngelVerdediger2400000
3J. JacobsVerdediger26101010
4J. LawrenceVerdediger3481010
35B. PennockVerdediger—10010
2M. WasinskiVerdediger2271000
44D. van BruggenVerdediger3090000
33Jereno Van GomVerdediger2140000
22Emmanuel van de BlaakVerdediger2140010
26T. van der ZeeuwVerdediger24—————
5Teun BijleveldVerdediger28100000
14M. HoedemakersMiddenvelder2880110
10J. JacobsMiddenvelder2870100
20Job KalisvaartMiddenvelder2240000
38L. LenssenMiddenvelder2110000
8Milan de HaanMiddenvelder2271210
19O. de NijsMiddenvelder2163100
21H. El DahriMiddenvelder2170010
40A. BaisAanvaller20—————
R. BenhijaAanvaller——————
7B. BurgeringAanvaller2581200
11M. DorsAanvaller21102310
9Ferdy DruijfAanvaller2886310
25I. GhogliAanvaller2120100
18B. HuismanAanvaller2170000
17E. PokuAanvaller21104310

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
3 mrt 2023Dordrecht0 – 1Almere City FC
13 nov 2022Almere City FC2 – 1Dordrecht
4 feb 2022Dordrecht2 – 2Almere City FC
24 sep 2021Almere City FC2 – 2Dordrecht
22 jan 2021Almere City FC3 – 0Dordrecht

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.