LaLiga 2026/27Estadio de la Cerámica

Villarreal - Real Madrid opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 27
| Estadio de la Cerámica | 7 mrt 2027-17:00
Villarreal
w v w g v
- : -
Real Madrid
v w w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 22 oktober 2026 om 22:43 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Villarreal

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen Liverpool

Villarreal 4-2-3-1

25Péter Gulácsi
23S. Cardona
12Renato Veiga
6P. Navarro
15Santiago Mouriño
18P. Gueye
24N. Saliba
10A. Moleiro
14Santi Comesaña
17Tajon Buchanan
9G. Mikautadze
Wisselspelers
22Ayoze Pérez
5A. Diatta
27N. El Jmili
8Juan Foyth
3A. Freeman
1Luiz Lúcio Reis Júnior
16C. Macia
7Gerard Moreno
21T. Oluwaseyi
2Logan Costa
11Ilias Akhomach

Eerdere opstelling Real Madrid

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen RB Leipzig

Real Madrid 4-2-3-1

1T. Courtois
18Álvaro Fernández
4D. Huijsen
22A. Rüdiger
8F. Valverde
20Bernardo Silva
6E. Camavinga
7Vinícius Júnior
5Jude Bellingham
15Arda Güler
10K. Mbappé
Wisselspelers
12T. Alexander-Arnold
21Brahim Díaz
25Y. Diomande
24D. Dumfries
17Cucurella
3Éder Militão
9Endrick
19C. Espi
16Ibrahima Konaté
13A. Lunin
27T. Pitarch
14A. Tchouaméni

Odds voor Villarreal - Real Madrid

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Villarreal
Real Madrid

Recente uitslagen

Villarreal logoVillarreal

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026Liverpool – Villarreal4 – 3
17 okt 2026Villarreal – Elche0 – 0
13 okt 2026Villarreal – Napoli3 – 1
10 okt 2026Real Madrid – Villarreal1 – 0
20 sep 2026Villarreal – Levante3 – 1

Real Madrid logoReal Madrid

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Real Madrid – Sevilla4 – 1
14 okt 2026AS Roma – Real Madrid3 – 4
10 okt 2026Real Madrid – Villarreal1 – 0
20 sep 2026Atletico Madrid – Real Madrid2 – 1
15 sep 2026Elche – Real Madrid2 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
24 jan 2026Villarreal0 – 2Real Madrid
4 okt 2025Real Madrid3 – 1Villarreal
15 mrt 2025Villarreal1 – 2Real Madrid
5 okt 2024Real Madrid2 – 0Villarreal
19 mei 2024Villarreal4 – 4Real Madrid

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Villarreal
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13R. GomezKeeper2400000
25Péter GulácsiKeeper3670000
1Y. KinareykinKeeper——————
1Luiz Lúcio Reis JúniorKeeper2550000
23S. CardonaVerdediger2781010
15E. ChukwumaVerdediger——————
2Logan CostaVerdediger2520000
8Juan FoythVerdediger2870030
3A. FreemanVerdediger22110010
15Santiago MouriñoVerdediger2492040
6P. NavarroVerdediger2170020
4E. PujolVerdediger——————
20Carlos RomeroVerdediger2470010
12Renato VeigaVerdediger23110120
17Tajon BuchananMiddenvelder2790020
14Santi ComesañaMiddenvelder30110010
5A. DiattaMiddenvelder2110000
18P. GueyeMiddenvelder27123010
16C. MaciaMiddenvelder—50000
10A. MoleiroMiddenvelder23122310
24N. SalibaMiddenvelder2290110
8C. Tidiane ThiamMiddenvelder—00000
11Ilias AkhomachAanvaller2280210
17N. El JmiliAanvaller—20000
21A. KaaresAanvaller——————
9G. MikautadzeAanvaller25124210
7Gerard MorenoAanvaller34112100
21T. OluwaseyiAanvaller2682000
19N. PépéAanvaller3172010
22Ayoze PérezAanvaller33111400

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Real Madrid
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. CourtoisKeeper34120000
13A. LuninKeeper2700000
1Sergio MestreKeeper2100000
13J. Navarro JimenezKeeper1900000
13I. VoloshynKeeper——————
3Diego AguadoVerdediger——————
12T. Alexander-ArnoldVerdediger2860100
2R. AsencioVerdediger2300000
18Álvaro FernándezVerdediger2381030
17CucurellaVerdediger28120010
24Denzel DumfriesVerdediger3090010
3Éder MilitãoVerdediger—10000
23L. FatiVerdediger——————
2Jesús ForteaVerdediger——————
4D. HuijsenVerdediger2190021
16Ibrahima KonatéVerdediger27100040
5J. MartinezVerdediger——————
23F. MendyVerdediger——————
4M. RivasVerdediger1900000
22A. RüdigerVerdediger3362010
5Jude BellinghamMiddenvelder23123320
6E. CamavingaMiddenvelder2390020
6J. Cestero SanchoMiddenvelder—00000
21Brahim DíazMiddenvelder2760200
15Arda GülerMiddenvelder21113410
16S. MartinezMiddenvelder1900000
24T. PitarchMiddenvelder1900000
20Bernardo SilvaMiddenvelder3291100
14A. TchouaméniMiddenvelder2670110
8F. ValverdeMiddenvelder28121200
17A. CiriaAanvaller—00000
25Y. DiomandeAanvaller19123410
9EndrickAanvaller2041000
19C. EspiAanvaller2183000
11Ávaro LeivaAanvaller——————
10K. MbappéAanvaller271212310
7Vinícius JúniorAanvaller26111321
7Daniel YañezAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Villarreal - Real Madrid live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.