LaLiga 2026/27Estadio de la Cerámica

Villarreal - Elche opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 9
| Estadio de la Cerámica | 17 okt 2026-16:15
Villarreal
v w w v w
- : -
Elche
v g v w g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 12:03 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Villarreal

Laatste bevestigde opstelling: 13 oktober 2026 tegen Napoli

Villarreal 4-4-2

1Luiz Lúcio Reis Júnior
20Carlos Romero
12Renato Veiga
6P. Navarro
15Santiago Mouriño
10A. Moleiro
18P. Gueye
14Santi Comesaña
24N. Saliba
9G. Mikautadze
7Gerard Moreno
Wisselspelers
13R. Gomez
3A. Freeman
8Juan Foyth
27N. El Jmili
5A. Diatta
2Logan Costa
23S. Cardona
11Ilias Akhomach
16C. Macia
21T. Oluwaseyi
22Ayoze Pérez

Eerdere opstelling Elche

Laatste bevestigde opstelling: 11 oktober 2026 tegen Celta Vigo

Elche 5-3-2

1M. Dituro
11Germán Valera
3R. Revivo
23Víctor Chust
47J. Morcillo
22Rubén Sáez
18T. Lemar
8M. Aguado
12Gonzalo Villar
14Fer Niño
20Tete Morente
Wisselspelers
6Bigas
26M. Barzic
10Facundo Buonanotte
16M. Neto
21L. Cepeda
19G. Diangana
17Josán Fernández
13Alejandro Iturbe
15K. Lomónaco
24A. Osorio
30A. Padilla
9E. Ponce

Odds voor Villarreal - Elche

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Villarreal (1)bet365 logo1,45
Gelijkspel (X)bet365 logo5,00
Elche (2)Tonybet logo6,00

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 16 oktober 2026, 10:15 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Villarreal
Elche

Beschikbaarheid spelers

  • T. Buchanan (Villarreal): Ontbreekt volgens de feed
  • N. Pepe (Villarreal): Ontbreekt volgens de feed
  • P. Gulacsi (Villarreal): Twijfelgeval

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 16 oktober 2026 07:08 uur. Dit zijn de meldingen voor dit duel; de beschikbaarheid kan voor de aftrap veranderen.

Recente uitslagen

Villarreal logoVillarreal

DatumWedstrijdUitslag
13 okt 2026Villarreal – Napoli3 – 1
10 okt 2026Real Madrid – Villarreal1 – 0
20 sep 2026Villarreal – Levante3 – 1
17 sep 2026Malaga – Villarreal1 – 3
14 sep 2026Villarreal – Real Betis1 – 2

Elche logoElche

DatumWedstrijdUitslag
11 okt 2026Elche – Celta Vigo0 – 0
18 sep 2026Espanyol – Elche1 – 3
15 sep 2026Elche – Real Madrid2 – 3
12 sep 2026Athletic Club – Elche1 – 1
7 sep 2026Elche – Real Sociedad2 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
8 mrt 2026Villarreal2 – 1Elche
3 jan 2026Elche1 – 3Villarreal
4 feb 2023Elche3 – 1Villarreal
4 sep 2022Villarreal4 – 0Elche
16 jan 2022Elche1 – 0Villarreal

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Villarreal
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13R. GomezKeeper2400000
25Péter GulácsiKeeper3650000
1Y. KinareykinKeeper——————
1Luiz Lúcio Reis JúniorKeeper2550000
23S. CardonaVerdediger2760010
15E. ChukwumaVerdediger——————
2Logan CostaVerdediger2510000
8Juan FoythVerdediger2850020
3A. FreemanVerdediger2290000
15Santiago MouriñoVerdediger2482030
6P. NavarroVerdediger2160020
4E. PujolVerdediger——————
20Carlos RomeroVerdediger2470010
12Renato VeigaVerdediger23100120
17Tajon BuchananMiddenvelder2780020
14Santi ComesañaMiddenvelder3090010
5A. DiattaMiddenvelder2110000
18P. GueyeMiddenvelder27103010
16C. MaciaMiddenvelder—40000
10A. MoleiroMiddenvelder23102300
24N. SalibaMiddenvelder2270010
8C. Tidiane ThiamMiddenvelder—00000
11Ilias AkhomachAanvaller2270210
17N. El JmiliAanvaller—10000
21A. KaaresAanvaller——————
9G. MikautadzeAanvaller25103210
7Gerard MorenoAanvaller3492100
21T. OluwaseyiAanvaller2661000
19N. PépéAanvaller3172010
22Ayoze PérezAanvaller3391300

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Elche
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
40O. BoschKeeper——————
1M. DituroKeeper3980000
13Alejandro IturbeKeeper2300000
13Alejandro RamosKeeper——————
Diego SanchezKeeper——————
26M. BarzicVerdediger2210000
6BigasVerdediger3640000
2Buba SangareVerdediger1971000
23Víctor ChustVerdediger2680100
31David DelgadoVerdediger——————
4Bambo DiabyVerdediger——————
26K. LomónacoVerdediger—00000
A. MirallesVerdediger——————
3R. RevivoVerdediger2350200
22Rubén SáezVerdediger2540010
8M. AguadoMiddenvelder2651010
10Facundo BuonanotteMiddenvelder2151010
19G. DianganaMiddenvelder2800000
43Alex HerraizMiddenvelder——————
18T. LemarMiddenvelder3051010
47J. MorcilloMiddenvelder—60000
16M. NetoMiddenvelder2350000
5F. Redondo SolariMiddenvelder2350011
12Gonzalo VillarMiddenvelder2880120
21L. CepedaAanvaller2380220
29A. HouaryAanvaller2130010
17Josán FernándezAanvaller3630110
14Fer NiñoAanvaller2585020
24A. OsorioAanvaller2451010
30A. PadillaAanvaller2010000
46J. PieraAanvaller——————
9E. PonceAanvaller2930000
38Álex SánchezAanvaller——————
7Yago AlonsoAanvaller——————
20Tete MorenteAanvaller2980310
11Germán ValeraAanvaller2481010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Villarreal - Elche live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.