LaLiga 2026/27

Villarreal - Levante opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 7
| 20 sep 2026-18:30
Villarreal
v v v v w
3 : 1
Eindstand
Levante
v g w g v
Ayoze Pérez
41'
A. Moleiro
54'
G. Mikautadze
86'
Iván Romero
42'
Doelpunt
41'
42'
Doelpunt
Doelpunt
54'
Doelpunt
86'
13'
Gele kaart
Gele kaart
79'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Villarreal
V V V V W
La Liga
17 sep 2026
- 21:30
Malaga
1 3
Villarreal
La Liga
14 sep 2026
- 21:00
Villarreal
1 2
Real Betis
Champions League
8 sep 2026
- 21:00
Borussia Dortmund
3 2
Villarreal
La Liga
5 sep 2026
- 21:00
Villarreal
2 3
Deportivo La Coruña
La Liga
28 aug 2026
- 21:30
Alavés
1 0
Villarreal
Levante
V G W G V
La Liga
13 sep 2026
- 16:15
Levante
2 4
FC Barcelona
La Liga
6 sep 2026
- 18:30
Malaga
0 0
Levante
La Liga
29 aug 2026
- 17:00
Levante
5 2
Real Betis
La Liga
24 aug 2026
- 19:30
Osasuna
0 0
Levante
La Liga
16 aug 2026
- 19:00
Espanyol
3 0
Levante
Opstelling
Villarreal
25
Keeper
3
Verdediger
6
Verdediger
80'
12
Verdediger
23
Verdediger
18
Middenvelder
87'
24
Middenvelder
11
Aanvaller
67'
10
Middenvelder
54'
17
Middenvelder
79'80'
22
Aanvaller
41'67'
Wissels
13
Keeper
8
Verdediger
2
Verdediger
20
Verdediger
15
Verdediger
80'
5
Middenvelder
16
Middenvelder
87'
7
Aanvaller
67'
19
Aanvaller
80'
9
Aanvaller
67'86'
21
Aanvaller
Trainer
Levante
13
Keeper
22
Verdediger
4
Verdediger
2
Verdediger
13'63'
23
Verdediger
18
Middenvelder
72'
20
Middenvelder
84'
8
Middenvelder
7
Aanvaller
9
Aanvaller
42'63'
24
Middenvelder
63'
Wissels
1
Keeper
3
Verdediger
63'
14
Verdediger
29
Verdediger
27
Middenvelder
6
Middenvelder
72'
16
Middenvelder
34
Middenvelder
17
Aanvaller
63'
11
Aanvaller
63'
10
Aanvaller
84'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 20 oktober 2026 om 02:55 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Villarreal

Villarreal 4-2-3-1

25Péter Gulácsi
23S. Cardona
12Renato Veiga
6P. Navarro
3A. Freeman
24N. Saliba
18P. Gueye
17Tajon Buchanan
10A. Moleiro
11Ilias Akhomach
22Ayoze Pérez
Wisselspelers
1Luiz Lúcio Reis Júnior
13R. Gomez
8Juan Foyth
2Logan Costa
20Carlos Romero
15Santiago Mouriño
5A. Diatta
16C. Macia
7Gerard Moreno
19N. Pépé
9G. Mikautadze
21T. Oluwaseyi

Basiself Levante

Levante 4-3-3

13M. Ryan
23Manu Sánchez
2A. Mandi
4Adrián de la Fuente
22Jeremy Toljan
8Jon Ander Olasagasti
20Oriol Rey
18E. Bardeli
24T. Fernandez
9Iván Romero
7R. Brugue
Wisselspelers
1Pablo Cunat
3I. Ndukwe
14J. Cabello
29N. Perez
27P. Cortes
6D. Requena
16A. Tape
34M. Usedo Domingo
17V. Garcia
11Y. Musuayi
10P. Ratkov
33M. Santos

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 1

StatistiekVillarrealLevante
Schoten216
Schoten op doel71
Balbezit62%38%
Hoekschoppen71

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Villarreal logoVillarreal

DatumWedstrijdUitslag
17 sep 2026Malaga – Villarreal1 – 3
14 sep 2026Villarreal – Real Betis1 – 2
8 sep 2026Borussia Dortmund – Villarreal3 – 2
5 sep 2026Villarreal – Deportivo La Coruña2 – 3
28 aug 2026Alavés – Villarreal1 – 0

Levante logoLevante

DatumWedstrijdUitslag
13 sep 2026Levante – FC Barcelona2 – 4
6 sep 2026Malaga – Levante0 – 0
29 aug 2026Levante – Real Betis5 – 2
24 aug 2026Osasuna – Levante0 – 0
16 aug 2026Espanyol – Levante3 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
2 apr 2022Levante2 – 0Villarreal
3 jan 2022Villarreal5 – 0Levante
18 apr 2021Levante1 – 5Villarreal
2 jan 2021Villarreal2 – 1Levante

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Villarreal
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13R. GomezKeeper2400000
25Péter GulácsiKeeper3660000
1Y. KinareykinKeeper——————
1Luiz Lúcio Reis JúniorKeeper2550000
23S. CardonaVerdediger2770010
15E. ChukwumaVerdediger——————
2Logan CostaVerdediger2520000
8Juan FoythVerdediger2860030
3A. FreemanVerdediger22100010
15Santiago MouriñoVerdediger2482030
6P. NavarroVerdediger2160020
4E. PujolVerdediger——————
20Carlos RomeroVerdediger2470010
12Renato VeigaVerdediger23100120
17Tajon BuchananMiddenvelder2780020
14Santi ComesañaMiddenvelder30100010
5A. DiattaMiddenvelder2110000
18P. GueyeMiddenvelder27113010
16C. MaciaMiddenvelder—50000
10A. MoleiroMiddenvelder23112300
24N. SalibaMiddenvelder2280010
8C. Tidiane ThiamMiddenvelder—00000
11Ilias AkhomachAanvaller2280210
17N. El JmiliAanvaller—20000
21A. KaaresAanvaller——————
9G. MikautadzeAanvaller25113210
7Gerard MorenoAanvaller34102100
21T. OluwaseyiAanvaller2671000
19N. PépéAanvaller3172010
22Ayoze PérezAanvaller33101300

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Levante
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Pablo CunatKeeper2400000
36I. GaldinKeeper—00000
13M. RyanKeeper3480000
14J. CabelloVerdediger2200000
4Adrián de la FuenteVerdediger2782030
2A. MandiVerdediger3460020
35H. NakohaVerdediger——————
3I. NdukweVerdediger1841000
29N. PerezVerdediger—70000
23Manu SánchezVerdediger2680000
22Jeremy ToljanVerdediger3280110
18E. BardeliMiddenvelder2571100
38A. CalatravaMiddenvelder—00000
37Dani CerveraMiddenvelder——————
27P. CortesMiddenvelder1940000
24T. FernandezMiddenvelder2260000
8Jon Ander OlasagastiMiddenvelder2681100
6D. RequenaMiddenvelder2251010
20Oriol ReyMiddenvelder2880000
5Hugo SoteloMiddenvelder2240010
16A. TapeMiddenvelder1900000
34M. Usedo DomingoMiddenvelder—00000
47G. BiladiAanvaller——————
7R. BrugueAanvaller2973100
30J. de AsísAanvaller——————
21Etta EyongAanvaller2330100
17V. GarciaAanvaller2970000
57A. MurenziAanvaller——————
11Y. MusuayiAanvaller1930000
10P. RatkovAanvaller2340100
9Iván RomeroAanvaller2583020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.