Eredivisie 2026/27Stadion Galgenwaard

FC Utrecht - Fortuna Sittard opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 16
| Stadion Galgenwaard | 12 dec 2026-16:30
FC Utrecht
w v w w g
- : -
Fortuna Sittard
w v w g g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 08:52 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling FC Utrecht

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen PEC Zwolle

FC Utrecht 4-2-3-1

22Sergio Padt
92A. Zagré
5N. Panagiotou
3Matisse Didden
2S. Horemans
38O. Agougil
8J. van Overeem
11Ángel Alarcón
10Y. Cathline
23N. Vesterlund
20D. de Wit
Wisselspelers
39N. Amrabat
15A. Blake
31Mees Eppink
33K. Gadellaa
32P. Kloosterboer
18J. Medić
6G. Offerhaus
21N. Ogidi Nwankwo
9Artem Stepanov
34Dave Johannes Andreas van den Berg
17S. van Duijn

Eerdere opstelling Fortuna Sittard

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen NEC

Fortuna Sittard 5-3-2

31Mattijs Branderhorst
28J. Hubner
23P. Brittijn
3Rodrigo Guth
6S. van Ottele
12Ivo Daniel Ferreira Mendonça Pinto
22S. ’t Zand
20Édouard Michut
14S. Simons
25L. Zeefuik
9A. Descotte
Wisselspelers
24Daley Sinkgraven
7K. Peterson
1L. Koopmans
33K. Reitmaier
38M. Gbemou
15N. de Groot
39G. Buyukhan
52M. Ihattaren
2S. Wylin

Odds voor FC Utrecht - Fortuna Sittard

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FC Utrecht
Fortuna Sittard

Recente uitslagen

FC Utrecht logoFC Utrecht

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026FC Utrecht – PEC Zwolle1 – 1
18 okt 2026FC Twente – FC Utrecht1 – 2
11 okt 2026FC Utrecht – Willem II3 – 1
20 sep 2026Feyenoord – FC Utrecht5 – 0
13 sep 2026Excelsior – FC Utrecht1 – 2

Fortuna Sittard logoFortuna Sittard

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026NEC – Fortuna Sittard2 – 2
10 okt 2026Fortuna Sittard – FC Twente1 – 1
3 okt 2026Genk – Fortuna Sittard1 – 2
19 sep 2026Willem II – Fortuna Sittard0 – 1
12 sep 2026Fortuna Sittard – Ajax1 – 5

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
11 feb 2024FC Utrecht4 – 0Fortuna Sittard
28 okt 2023Fortuna Sittard0 – 0FC Utrecht
3 mrt 2023FC Utrecht1 – 2Fortuna Sittard
2 sep 2022Fortuna Sittard3 – 4FC Utrecht
20 mrt 2021Fortuna Sittard0 – 1FC Utrecht

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Utrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Vasilis BarkasKeeper3270010
1Mees EppinkKeeper2000000
31Justin EversenKeeper20—————
33K. GadellaaKeeper2300000
22Sergio PadtKeeper3620000
3Matisse DiddenVerdediger2582000
2S. HoremansVerdediger28100020
14P. KloosterboerVerdediger2130000
18J. MedićVerdediger2830000
6G. OfferhausVerdediger2550020
21N. Ogidi NwankwoVerdediger2430000
5N. PanagiotouVerdediger2660020
5V. PlantingaVerdediger—00000
53F. PohlVerdediger—20010
3J. SchuldesVerdediger—00000
23N. VesterlundVerdediger2790200
92Arthur ZagreVerdediger25100220
27A. EngwandaMiddenvelder——————
30K. ParedesMiddenvelder2330000
20Dani De WitMiddenvelder28102120
8Joris van OvereemMiddenvelder3260020
34Davy van den BergMiddenvelder26100220
11Ángel AlarcónAanvaller22103000
39N. AmrabatAanvaller3920000
15A. BlakeAanvaller21102100
80M. BroholmAanvaller2140010
10Y. CathlineAanvaller24102210
47E. C. OwenAanvaller—10000
9Artem StepanovAanvaller1975020
17S. van DuijnAanvaller2271000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Fortuna Sittard
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
31M. BranderhorstKeeper3290000
33K. ReitmaierKeeper2200000
1Luuk KoopmansKeeper3200000
48L. van ParysKeeper——————
8Jasper DahlhausVerdediger2470110
3Rodrigo GuthVerdediger2570120
28J. HubnerVerdediger2390020
44Iván MárquezVerdediger32—————
12Ivo PintoVerdediger3690110
2S. WylinVerdediger2350000
15N. de GrootVerdediger2560000
35K. van BurgstedenVerdediger—10000
6S. van OtteleVerdediger2490000
36A. BahMiddenvelder1800000
23P. BrittijnMiddenvelder2292010
39G. BuyukhanMiddenvelder—10000
37W. ElasriMiddenvelder——————
38M. GbemouMiddenvelder1940000
52Mohammed IhattarenMiddenvelder2483300
47Amin LaoukiliMiddenvelder——————
20Édouard MichutMiddenvelder2391210
5Y. OukiliMiddenvelder2550000
8S. SimonsMiddenvelder—20000
22S. ’t ZandMiddenvelder2381120
9Anthony DescotteAanvaller2395000
45O. JohnsonAanvaller——————
7K. PetersonAanvaller3130000
10Ole RomenyAanvaller2651001
44D. StockbrinkAanvaller1900000
25L. ZeefuikAanvaller2193130

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je FC Utrecht - Fortuna Sittard live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.