Jupiler Pro League 2026-2027Stade Joseph Mariën

Union St. Gilloise - Cercle Brugge opstellingen

Jupiler Pro League 2026-2027 | Regular Season - 9
| Stade Joseph Mariën | 25 okt 2026-19:15
Union St. Gilloise
w w w g g
- : -
Cercle Brugge
v v g v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 21 oktober 2026 om 03:30 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Union St. Gilloise

Laatste bevestigde opstelling: 15 oktober 2026 tegen Real Sociedad

Union St. Gilloise 3-1-4-2

12H. Koffi
55N. Havenaar
29Massire Sylla
4N. Chibani
6K. Van De Perre
11Guilherme Smith
28Darius Olaru
23B. Zeneli
27L. Patris
38R. Mofokeng
9M. Biondic
Wisselspelers
21D. De Roeve
18G. Kavlashvili
1V. Chambaere
20D. Aquino
32S. Keita

Eerdere opstelling Cercle Brugge

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen Anderlecht

Cercle Brugge 4-2-3-1

1G. Coucke
12Valy Konaté
24G. Kondo
5E. Kakou
15Gary Magnee
28H. Van der Bruggen
18L. Le Roux
30Babatunde Akinsola
20A. Manneh
11C. Herrmann
9S. Ngoura
Wisselspelers
21Y. Lienard
2I. Diakité
33R. Caicedo
10L. Amani
42L. Mondele
71V. Martens
41K. Kouassi
13D. Vanzeir
7A. K. Ouattara

Odds voor Union St. Gilloise - Cercle Brugge

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Union St. Gilloise (1)bet365 logo1,30
Gelijkspel (X)bet365 logo5,00
Cercle Brugge (2)bet365 logo8,00

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 20 oktober 2026, 04:45 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Union St. Gilloise
Cercle Brugge

Recente uitslagen

Union St. Gilloise logoUnion St. Gilloise

DatumWedstrijdUitslag
15 okt 2026Union St. Gilloise – Real Sociedad1 – 1
11 okt 2026Union St. Gilloise – OH Leuven1 – 1
20 sep 2026Antwerp – Union St. Gilloise0 – 2
17 sep 2026Plzen – Union St. Gilloise0 – 3
12 sep 2026Union St. Gilloise – Lommel United5 – 0

Cercle Brugge logoCercle Brugge

DatumWedstrijdUitslag
10 okt 2026Cercle Brugge – Anderlecht1 – 2
19 sep 2026Charleroi – Cercle Brugge3 – 2
12 sep 2026OH Leuven – Cercle Brugge1 – 1
6 sep 2026Cercle Brugge – Gent0 – 3
29 aug 2026Cercle Brugge – Lommel United0 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 jan 2023Cercle Brugge1 – 1Union St. Gilloise
9 okt 2022Union St. Gilloise2 – 1Cercle Brugge

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Union St. Gilloise
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
99Keo BoetsKeeper2200000
1V. ChambaereKeeper2330000
18G. KavlashviliKeeper1900000
12H. KoffiKeeper3090010
4N. ChibaniVerdediger2330010
21D. De RoeveVerdediger2281000
55N. HavenaarVerdediger31100000
5Kevin Mac AllisterVerdediger2881060
27L. PatrisVerdediger25111221
26R. SykesVerdediger—10000
29Massire SyllaVerdediger21110130
43Daniel TshilandaVerdediger——————
10A. El HadjMiddenvelder2410000
20D. AquinoMiddenvelder2130000
80O. KričfalušiMiddenvelder2271020
28Darius OlaruMiddenvelder2881110
14I. PavlićMiddenvelder2400000
17R. SchoofsMiddenvelder32100200
6K. Van De PerreMiddenvelder22111121
23B. ZeneliMiddenvelder23122510
8A. ZorganeMiddenvelder2671010
9M. BiondicAanvaller23103410
30R. FloruczAanvaller25106010
11Guilherme SmithAanvaller23122220
39Y. HamoutaharAanvaller2000000
25I. HurteventAanvaller—41100
32S. KeitaAanvaller2021000
38R. MofokengAanvaller21104100
13Kevin RodriguezAanvaller2640200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.