Bundesliga 2026-2027

Union Berlin - Bayern München opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 21
| 13 feb 2027-15:30
Union Berlin
v v v w g
- : -
Bayern München
w g g w g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 22 oktober 2026 om 23:36 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Union Berlin

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen Borussia Dortmund

Union Berlin 4-2-3-1

1Frederik Rønnow
15T. Rothe
2Felix Uduokhai
4Zeno Van Den Bosch
19Janik Haberer
13A. Schäfer
20M. Aebischer
30K. Imeri
11Woo-Yeong Jeong
8Rani Khedira
21T. Skarke
Wisselspelers
49L. Guther
6A. Kemlein
17D. Köhn
29E. Latte Lath
32M. Gray
27M. Ljubicic
14L. Querfeld
31M. Raab
28Christopher Trimmel

Eerdere opstelling Bayern München

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Arsenal

Bayern München 4-2-3-1

1Manuel Neuer
44Josip Stanišić
3Kim Min-Jae
2Dayot Upamecano
27Konrad Laimer
45Aleksandar Pavlović
8T. Bischof
19Alphonso Davies
34I. Saibari
7Serge Gnabry
9H. Kane
Wisselspelers
39B. Sapoko Ndiaye
23S. Boey
46T. Binder
42L. Karl
21H. Ito
4Jonathan Tah
14Luis Díaz
26Sven Ulreich
40J. Urbig
11N. Brown

Odds voor Union Berlin - Bayern München

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Union Berlin
Bayern München

Recente uitslagen

Union Berlin logoUnion Berlin

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Union Berlin – Borussia Dortmund0 – 0
10 okt 2026Union Berlin – SV Elversberg1 – 0
18 sep 2026Bayern München – Union Berlin7 – 0
11 sep 2026Union Berlin – FC Schalke 041 – 3
5 sep 2026Bayer Leverkusen – Union Berlin4 – 0

Bayern München logoBayern München

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Bayern München – RB Leipzig6 – 1
13 okt 2026Viking – Bayern München3 – 3
10 okt 2026FC Augsburg – Bayern München2 – 2
18 sep 2026Bayern München – Union Berlin7 – 0
13 sep 2026SV Elversberg – Bayern München1 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 sep 2026Bayern München7 – 0Union Berlin
26 feb 2023Bayern München3 – 0Union Berlin
3 sep 2022Union Berlin1 – 1Bayern München
19 mrt 2022Bayern München4 – 0Union Berlin
30 okt 2021Union Berlin2 – 5Bayern München

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Union Berlin
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
F. GagzowKeeper——————
25C. KlausKeeper3200000
31M. RaabKeeper2710000
1Frederik RønnowKeeper3450000
S. BarryVerdediger——————
5Marvin FriedrichVerdediger——————
18J. JuranovićVerdediger3130200
17Derrick KöhnVerdediger2720000
3Andrik MarkgrafVerdediger——————
34S. N'SokiVerdediger——————
14L. QuerfeldVerdediger2231100
15T. RotheVerdediger2160110
28Christopher TrimmelVerdediger3940000
2Felix UduokhaiVerdediger2950030
20M. AebischerMiddenvelder2960010
6M. EtobeMiddenvelder——————
19Janik HabererMiddenvelder3260020
30K. ImeriMiddenvelder2620000
11Woo-Yeong JeongMiddenvelder2760000
19T. KannegieserMiddenvelder——————
6A. KemleinMiddenvelder2260010
8Rani KhediraMiddenvelder3260010
87D. KreilachMiddenvelder——————
13A. SchäferMiddenvelder2760000
4Zeno Van Den BoschMiddenvelder2350020
L. VulinMiddenvelder——————
M. WitschelMiddenvelder——————
9L. BurcuAanvaller2251010
7O. BurkeAanvaller—10000
O. EngelAanvaller——————
38Julien FriedrichAanvaller——————
32M. GrayAanvaller—10000
49L. GutherAanvaller1610000
23A. IlićAanvaller——————
29E. Latte LathAanvaller2751000
27M. LjubicicAanvaller2430010
L. PepinskiAanvaller——————
21T. SkarkeAanvaller3062020
24Robert SkovAanvaller3010000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Bayern München
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Manuel NeuerKeeper4060000
37L. PrescottKeeper——————
26Sven UlreichKeeper3800000
40J. UrbigKeeper2330000
23S. BoeyVerdediger2610000
11N. BrownVerdediger2381100
19Alphonso DaviesVerdediger2582200
21H. ItoVerdediger2720000
30Cassiano KialaVerdediger——————
3Kim Min-JaeVerdediger2960010
41Vincent ManubaVerdediger——————
5F. PavicVerdediger——————
44Josip StanišićVerdediger2680000
4Jonathan TahVerdediger3070000
2Dayot UpamecanoVerdediger2791020
8T. BischofMiddenvelder2190200
49M. CardozoMiddenvelder——————
31Guido Della RovereMiddenvelder——————
42L. KarlMiddenvelder1881100
6Joshua KimmichMiddenvelder3180400
27Konrad LaimerMiddenvelder2960120
10Jamal MusialaMiddenvelder2342100
17M. OliseMiddenvelder2487311
45Aleksandar PavlovićMiddenvelder2282110
34Ismael SaibariMiddenvelder2592210
39B. Sapoko NdiayeMiddenvelder—10000
9B. AssomoAanvaller——————
14Luis DíazAanvaller2995100
7Serge GnabryAanvaller3140000
9H. KaneAanvaller3398700

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Union Berlin - Bayern München live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.