Bundesliga 2026-2027

Union Berlin - Bayer Leverkusen opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 19
| 30 jan 2027-15:30
Union Berlin
v v v w g
- : -
Bayer Leverkusen
g w w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 18 oktober 2026 om 10:31 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Union Berlin

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen Borussia Dortmund

Union Berlin 4-2-3-1

1Frederik Rønnow
15T. Rothe
2Felix Uduokhai
4Zeno Van Den Bosch
19Janik Haberer
13A. Schäfer
20M. Aebischer
30K. Imeri
11Woo-Yeong Jeong
8Rani Khedira
21T. Skarke
Wisselspelers
49L. Guther
6A. Kemlein
17D. Köhn
29E. Latte Lath
32M. Gray
27M. Ljubicic
14L. Querfeld
31M. Raab
28Christopher Trimmel

Eerdere opstelling Bayer Leverkusen

Laatste bevestigde opstelling: 15 oktober 2026 tegen Lech Poznan

Bayer Leverkusen 4-2-3-1

1Mark Flekken
3Miguel Gutiérrez
12Edmond Tapsoba
5L. Badé
17Lucas Vázquez
24Aleix García
6E. Fernandez
30Ibrahim Maza
10M. Tillman
23N. Tella
11M. Terrier
Wisselspelers
14Patrik Schick
4J. Quansah
9Afonso Moreira
2F. Medina
36Niklas Lomb
19Moussa Diaby
28Janis Jonathan Blaswich
8Robert Andrich

Odds voor Union Berlin - Bayer Leverkusen

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Union Berlin
Bayer Leverkusen

Recente uitslagen

Union Berlin logoUnion Berlin

DatumWedstrijdUitslag
10 okt 2026Union Berlin – SV Elversberg1 – 0
26 sep 2026HNK Rijeka – Union Berlin0 – 1
18 sep 2026Bayern München – Union Berlin7 – 0
11 sep 2026Union Berlin – FC Schalke 041 – 3
5 sep 2026Bayer Leverkusen – Union Berlin4 – 0

Bayer Leverkusen logoBayer Leverkusen

DatumWedstrijdUitslag
15 okt 2026Lech Poznan – Bayer Leverkusen0 – 4
10 okt 2026FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen3 – 4
20 sep 2026Bayer Leverkusen – RB Leipzig2 – 0
16 sep 2026Bayer Leverkusen – Celje2 – 0
12 sep 2026FC Augsburg – Bayer Leverkusen2 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
5 sep 2026Bayer Leverkusen4 – 0Union Berlin
29 apr 2023Union Berlin0 – 0Bayer Leverkusen
6 nov 2022Bayer Leverkusen5 – 0Union Berlin
8 jan 2022Bayer Leverkusen2 – 2Union Berlin
14 aug 2021Union Berlin1 – 1Bayer Leverkusen

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Union Berlin
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
F. GagzowKeeper——————
25C. KlausKeeper3200000
31M. RaabKeeper2710000
1Frederik RønnowKeeper3450000
S. BarryVerdediger——————
5Marvin FriedrichVerdediger——————
18J. JuranovićVerdediger3130200
17Derrick KöhnVerdediger2720000
3Andrik MarkgrafVerdediger——————
34S. N'SokiVerdediger——————
14L. QuerfeldVerdediger2231100
15T. RotheVerdediger2160110
28Christopher TrimmelVerdediger3940000
2Felix UduokhaiVerdediger2950030
20M. AebischerMiddenvelder2960010
6M. EtobeMiddenvelder——————
19Janik HabererMiddenvelder3260020
30K. ImeriMiddenvelder2620000
11Woo-Yeong JeongMiddenvelder2760000
19T. KannegieserMiddenvelder——————
6A. KemleinMiddenvelder2260010
8Rani KhediraMiddenvelder3260010
87D. KreilachMiddenvelder——————
13A. SchäferMiddenvelder2760000
4Zeno Van Den BoschMiddenvelder2350020
L. VulinMiddenvelder——————
M. WitschelMiddenvelder——————
9L. BurcuAanvaller2251010
7O. BurkeAanvaller—10000
O. EngelAanvaller——————
38Julien FriedrichAanvaller——————
32M. GrayAanvaller—10000
49L. GutherAanvaller1610000
23A. IlićAanvaller——————
29E. Latte LathAanvaller2751000
27M. LjubicicAanvaller2430010
L. PepinskiAanvaller——————
21T. SkarkeAanvaller3062020
24Robert SkovAanvaller3010000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Bayer Leverkusen
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28Janis BlaswichKeeper3500000
1Mark FlekkenKeeper3370000
36Niklas LombKeeper3300000
12S. RapschKeeper——————
5L. BadéVerdediger2640000
20G. DouéVerdediger2410010
3Miguel GutiérrezVerdediger2561310
29B. HawighorstVerdediger——————
2F. MedinaVerdediger2772010
15T. OermannVerdediger2300000
4J. QuansahVerdediger2361110
12Edmond TapsobaVerdediger2770110
17Lucas VázquezVerdediger3560000
8Robert AndrichMiddenvelder3251010
42M. CulbreathMiddenvelder——————
14M. DjedovicMiddenvelder——————
23K. EichhornMiddenvelder——————
6E. FernandezMiddenvelder2471000
24Aleix GarcíaMiddenvelder2970200
7Jonas HofmannMiddenvelder3420000
30B. KirMiddenvelder——————
30Ibrahim MazaMiddenvelder2062120
23N. TellaMiddenvelder2720000
10M. TillmanMiddenvelder2461100
29E. Ben SeghirAanvaller2110000
N. BombaAanvaller——————
22V. BonifaceAanvaller2510000
9A. DamjanovićAanvaller——————
19Moussa DiabyAanvaller2761010
35C. KofaneAanvaller2052000
9Afonso MoreiraAanvaller2170210
14Patrik SchickAanvaller3077100
11M. TerrierAanvaller2940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Union Berlin - Bayer Leverkusen live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.