Europa League 2026-2027 – Play-offronde

Trabzonspor - Ferencvarosi TC opstellingen

| 20 aug 2026-19:00
Trabzonspor
v w w w g
0 : 1
Eindstand
Ferencvarosi TC
w w g w g
K. Zachariassen
17'
17'
Doelpunt
29'
Gele kaart
43'
50'
Gele kaart
89'
Gele kaart
90'
+1
Gele kaart
90'
+6
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
7'
Trabzonspor
V W W W G
Süper Lig
15 aug 2026
- 18:00
Kasimpasa
1 1
Trabzonspor
Süper Lig
3 jun 2023
- 18:00
Trabzonspor
5 1
Alanyaspor
Süper Lig
30 mei 2023
- 19:00
Giresunspor
2 4
Trabzonspor
Süper Lig
22 mei 2023
- 19:00
Trabzonspor
4 1
Fatih Karagümrük
Süper Lig
18 mei 2023
- 19:00
Fenerbahçe
3 1
Trabzonspor
Ferencvarosi TC
W W G W G
Europa League
13 aug 2026
- 19:00
Gornik Zabrze
1 1
Ferencvarosi TC
Europa League
5 aug 2026
- 20:15
Ferencvarosi TC
1 0
Gornik Zabrze
Europa League
30 jul 2026
- 20:30
Ferencvarosi TC
2 2
FC Twente
Europa League
23 jul 2026
- 20:00
FC Twente
1 2
Ferencvarosi TC
Europa League
16 jul 2026
- 20:15
Ferencvarosi TC
3 0
Vojvodina
Opstelling
Trabzonspor
24
Keeper
20
Verdediger
83'
27
Verdediger
90'
39
Verdediger
55
Verdediger
8
Middenvelder
46'
57
Middenvelder
10
Aanvaller
14
Aanvaller
46'
70
Aanvaller
64'
30
Aanvaller
Wissels
1
Keeper
25
Keeper
4
Verdediger
15
Verdediger
11
Middenvelder
17
Middenvelder
46'
19
Verdediger
83'
77
Aanvaller
7
Middenvelder
64'
58
Aanvaller
46'
Trainer
Ferencvarosi TC
90
Keeper
54
Verdediger
50'
4
Verdediger
28
Verdediger
20
Middenvelder
89'
16
Middenvelder
17'43'78'
88
Middenvelder
61'
17
Middenvelder
47
Middenvelder
11
Aanvaller
29'61'
75
Aanvaller
78'
Wissels
1
Keeper
14
Verdediger
78'89'
5
Verdediger
89'
71
Verdediger
76
Middenvelder
78'
6
Middenvelder
61'
36
Middenvelder
61'90'
24
Aanvaller
15
Aanvaller
32
Aanvaller
68
Aanvaller
10
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 13:10 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Trabzonspor

Trabzonspor 4-2-3-1

24André Onana Onana
55S. Lopes Cabral
39Cenk Özkaçar
27Chibuike Nwaiwu
20W. Pina
57M. Kabasakal
8B. Bouchouari
70N. Saviolo
14Mehmet Umut Nayir
10Mohamed Salah
30P. Onuachu
Wisselspelers
1A. Yildirim
25O. Cevikkan
4S. Akaydin
15S. Savić
11Ozan Tufan
17Ruslan Malinovskyi
19Mustafa Eskihellaç
77M. Mimaroğlu
49R. Mitongo
7E. Muci
58A. Simsir

Basiself Ferencvarosi TC

Ferencvarosi TC 4-4-2

90D. Dibusz
20Cadu
28T. Raemaekers
4M. Gomez
54O. Nagy
47C. O'Dowda
17M. Corbu
88P. Rommens
16K. Zachariassen
75L. Joseph
11Yusuf Bamidele
Wisselspelers
1A. Varga
14A. Osvath
5N. Zohore
71C. Lakatos
76K. Lisztes
6A. Nagy
36G. Kanichowsky
24K. Kodro
15Daniel Arzani
32A. Cirkovic
68I. Varga Zeteny
10J. Levi

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 1

StatistiekTrabzonsporFerencvarosi TC
Schoten op doel34
Balbezit66%34%
Hoekschoppen75

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Trabzonspor logoTrabzonspor

DatumWedstrijdUitslag
15 aug 2026Kasımpaşa – Trabzonspor1 – 1
8 aug 2026Göztepe – Trabzonspor2 – 1
2 aug 2026Trabzonspor – Udinese1 – 0
30 jul 2026Trabzonspor – Al Sadd0 – 1
26 jul 2026Trabzonspor – Eintracht Frankfurt0 – 3

Ferencvarosi TC logoFerencvarosi TC

DatumWedstrijdUitslag
13 aug 2026Gornik Zabrze – Ferencvarosi TC1 – 1
5 aug 2026Ferencvarosi TC – Gornik Zabrze1 – 0
30 jul 2026Ferencvarosi TC – FC Twente2 – 2
23 jul 2026FC Twente – Ferencvarosi TC1 – 2
16 jul 2026Ferencvarosi TC – Vojvodina3 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Trabzonspor
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25O. CevikkanKeeper2000000
96E. ColakKeeper2000000
24André OnanaKeeper30100030
1A. YildirimKeeper1900000
4S. AkaydinVerdediger3230010
19Mustafa EskihellaçVerdediger2990210
55S. Lopes CabralVerdediger2490021
27Chibuike NwaiwuVerdediger2381031
39Cenk ÖzkaçarVerdediger2660000
20W. PinaVerdediger2390100
15S. SavićVerdediger3580040
94A. TekkeVerdediger——————
8B. BouchouariMiddenvelder2450000
82Yigithan CubukcuMiddenvelder—00000
90O. ErtemMiddenvelder—00000
6FabinhoMiddenvelder3260010
26T. Jabol-FolcarelliMiddenvelder—20000
57M. KabasakalMiddenvelder3090001
17Ruslan MalinovskyiMiddenvelder3340001
3B. MendyMiddenvelder—10010
7E. MuciMiddenvelder2592320
11Ozan TufanMiddenvelder3190100
5O. YokuşluMiddenvelder——————
91E. AlkurtAanvaller——————
61C. ÇanakAanvaller—00000
9FranculinoAanvaller2254100
99A. HabeşoğluAanvaller2200000
77M. MimaroğluAanvaller3230100
14Mehmet Umut NayirAanvaller3310000
30P. OnuachuAanvaller32103000
10Mohamed SalahAanvaller34108420
70N. SavioloAanvaller2282000
58A. SimsirAanvaller24100110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Ferencvarosi TC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
90D. DibuszKeeper3580000
33L. ŐriKeeper2300000
29G. SzécsiKeeper——————
1A. VargaKeeper2710000
21E. BotkaVerdediger3200000
4M. GomezVerdediger27100000
71C. LakatosVerdediger2010000
77B. NagyVerdediger——————
54O. NagyVerdediger2350210
14A. OsvathVerdediger3090040
28T. RaemaekersVerdediger26101010
5N. ZohoreVerdediger2540000
18A. BagiMiddenvelder2010000
22Matúš BeroMiddenvelder3100000
20CaduMiddenvelder29100320
17M. CorbuMiddenvelder24102000
8N. KeïtaMiddenvelder3140110
76K. LisztesMiddenvelder2171110
72A. MadaraszMiddenvelder——————
80H. MaïgaMiddenvelder—10010
6A. NagyMiddenvelder3160100
47C. O'DowdaMiddenvelder3181100
88P. RommensMiddenvelder2950011
16K. ZachariassenMiddenvelder32106310
15Daniel ArzaniAanvaller2741000
7V. BirmančevićAanvaller2810100
11Yusuf BamideleAanvaller25103220
75L. JosephAanvaller2684010
19F. KovacevicAanvaller2700000
10J. LeviAanvaller3060010
13Szilárd SzabóAanvaller20—————
68I. Varga ZetenyAanvaller2010000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.