UEFA Europa League 2026-2027

Gornik Zabrze - Ferencvarosi TC opstellingen

| 13 aug 2026-19:00
Gornik Zabrze
v g v
1 : 1
Eindstand
Ferencvarosi TC
w w w g w
Kacper Urbański
45'
M. Sacek
82'
Doelpunt (uit strafschop)
45'
82'
Eigen doelpunt
26'
Gele kaart
44'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
5'
Gornik Zabrze
V G V
Europa League
5 aug 2026
- 20:15
Ferencvarosi TC
1 0
Gornik Zabrze
Champions League
29 jul 2026
- 20:00
Gornik Zabrze
1 1
Fenerbahçe
Champions League
21 jul 2026
- 20:00
Fenerbahçe
1 0
Gornik Zabrze
Ferencvarosi TC
W W W G W
Europa League
5 aug 2026
- 20:15
Ferencvarosi TC
1 0
Gornik Zabrze
Europa League
30 jul 2026
- 20:30
Ferencvarosi TC
2 2
FC Twente
Europa League
23 jul 2026
- 20:00
FC Twente
1 2
Ferencvarosi TC
Europa League
16 jul 2026
- 20:15
Ferencvarosi TC
3 0
Vojvodina
Europa League
9 jul 2026
- 20:00
Vojvodina
1 2
Ferencvarosi TC
Opstelling
Gornik Zabrze
1
Keeper
61
Verdediger
82'
26
Verdediger
20
Verdediger
64
Verdediger
89'
82
Middenvelder
45'
66
Verdediger
8
Middenvelder
79'
19
Aanvaller
79'
11
Aanvaller
33
Aanvaller
89'
Wissels
99
Keeper
29
Keeper
4
Verdediger
21
Verdediger
89'
2
Verdediger
18
Middenvelder
79'
28
Middenvelder
23
Aanvaller
88
Aanvaller
79'
7
Aanvaller
89'
Trainer
Ferencvarosi TC
90
Keeper
14
Verdediger
26'
28
Verdediger
4
Verdediger
20
Middenvelder
90'
17
Middenvelder
88
Middenvelder
44'59'
16
Middenvelder
36
Middenvelder
59'
11
Aanvaller
72'
75
Aanvaller
90'
Wissels
1
Keeper
54
Verdediger
5
Verdediger
90'
71
Verdediger
76
Middenvelder
47
Middenvelder
72'
8
Middenvelder
59'
6
Middenvelder
59'
24
Aanvaller
90'
32
Aanvaller
68
Aanvaller
10
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 14:03 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Gornik Zabrze

Basiself volgens de wedstrijdfeed; veldposities ontbreken in de bron.

  1. P. Schulze
  2. M. Sacek
  3. R. Janicki
  4. Josema Sánchez
  5. E. Janza
  6. Kacper Urbański
  7. M. Dietz
  8. Paulo Bernardo
  9. Peter
  10. E. Prekop
  11. M. Khlan

Basiself Ferencvarosi TC

Basiself volgens de wedstrijdfeed; veldposities ontbreken in de bron.

  1. D. Dibusz
  2. A. Osvath
  3. T. Raemaekers
  4. M. Gomez
  5. Cadu
  6. M. Corbu
  7. P. Rommens
  8. K. Zachariassen
  9. G. Kanichowsky
  10. Yusuf Bamidele
  11. L. Joseph

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 0

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Gornik Zabrze logoGornik Zabrze

DatumWedstrijdUitslag
5 aug 2026Ferencvarosi TC – Gornik Zabrze1 – 0
29 jul 2026Gornik Zabrze – Fenerbahçe1 – 1
21 jul 2026Fenerbahçe – Gornik Zabrze1 – 0

Ferencvarosi TC logoFerencvarosi TC

DatumWedstrijdUitslag
5 aug 2026Ferencvarosi TC – Gornik Zabrze1 – 0
30 jul 2026Ferencvarosi TC – FC Twente2 – 2
23 jul 2026FC Twente – Ferencvarosi TC1 – 2
16 jul 2026Ferencvarosi TC – Vojvodina3 – 0
9 jul 2026Vojvodina – Ferencvarosi TC1 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
5 aug 2026Ferencvarosi TC1 – 0Gornik Zabrze

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Gornik Zabrze
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
29W. KaniaKeeper—00000
99T. LoskaKeeper3000000
92P. PietrygaKeeper23—————
1P. SchulzeKeeper2360000
4Paweł BochniewiczVerdediger3010000
66M. DietzVerdediger2460020
26R. JanickiVerdediger3460010
64E. JanzaVerdediger3350120
20Josema SánchezVerdediger3060120
61M. SacekVerdediger3061000
2P. WarczakVerdediger2320000
21O. ZmrzlyVerdediger2730000
8Paulo BernardoMiddenvelder2430100
28B. DonioMiddenvelder2120000
6M. HøjholtMiddenvelder25—————
14J. KubickiMiddenvelder3100000
18L. SadilekMiddenvelder3060010
24K. SemikMiddenvelder18—————
82Kacper UrbańskiMiddenvelder2261000
9J. AntisteAanvaller2421000
34B. DurdovAanvaller1820000
7Y. Ikia DimiAanvaller2250000
27Z. InoussaAanvaller24—————
33M. KhlanAanvaller2360010
23S. LisethAanvaller2951000
19PeterAanvaller2450000
11E. PrekopAanvaller2951100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Ferencvarosi TC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
90D. DibuszKeeper3580000
33L. ŐriKeeper2300000
29G. SzécsiKeeper——————
1A. VargaKeeper2710000
21E. BotkaVerdediger3200000
4M. GomezVerdediger27100000
71C. LakatosVerdediger2010000
77B. NagyVerdediger——————
54O. NagyVerdediger2350210
14A. OsvathVerdediger3090040
28T. RaemaekersVerdediger26101010
5N. ZohoreVerdediger2540000
18A. BagiMiddenvelder2010000
22Matúš BeroMiddenvelder3100000
20CaduMiddenvelder29100320
17M. CorbuMiddenvelder24102000
8N. KeïtaMiddenvelder3140110
76K. LisztesMiddenvelder2171110
72A. MadaraszMiddenvelder——————
80H. MaïgaMiddenvelder—10010
6A. NagyMiddenvelder3160100
47C. O'DowdaMiddenvelder3181100
88P. RommensMiddenvelder2950011
16K. ZachariassenMiddenvelder32106310
15Daniel ArzaniAanvaller2741000
7V. BirmančevićAanvaller2810100
11Yusuf BamideleAanvaller25103220
75L. JosephAanvaller2684010
19F. KovacevicAanvaller2700000
10J. LeviAanvaller3060010
13Szilárd SzabóAanvaller20—————
68I. Varga ZetenyAanvaller2010000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.