Keuken Kampioen Divisie 2026-2027Frans Heesen Stadion

Top OSS - Almere City FC opstellingen

| Frans Heesen Stadion | 4 dec 2026-20:00
Top OSS
w v w w v
- : -
Almere City FC
w v w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 00:01 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Top OSS

Laatste bevestigde opstelling: 16 oktober 2026 tegen Den Bosch

Top OSS 4-3-3

1M. Havekotte
26J. Kuijpers
23D. Vianello
3Leonel Miguel
2I. Pata
11J. Mathieu
8M. Esajas
10R. van der Venne
17M. Hinoke
19F. Nsingi
27M. de Lannoy
Wisselspelers
21Thomas Cox
12Alvaro Henry
99S. Doucouré
6M. Horemans
4Q. Jansen
24J. Kuiper
28L. Mol
25J. Pansa
16D. Remie
9A. Visser
5J. Bynoe

Eerdere opstelling Almere City FC

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen FC Eindhoven

Almere City FC 4-2-3-1

1W. Speel
5Teun Bijleveld
4J. Lawrence
3J. Jacobs
2M. Wasinski
6E. Cornelisse
8M. de Haan
11M. Dors
10J. Jacobs
17E. Poku
9F. Druijf
Wisselspelers
30J. van der Wilt
20Job Kalisvaart
18B. Huisman
14M. Hoedemakers
7B. Burgering
24M. Mateyo
23J. Ritmeester van de Kamp
19O. de Nijs
44D. van Bruggen

Odds voor Top OSS - Almere City FC

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Top OSS
Almere City FC

Recente uitslagen

Top OSS logoTop OSS

DatumWedstrijdUitslag
16 okt 2026Den Bosch – Top OSS2 – 1
9 okt 2026Top OSS – Helmond Sport3 – 1
3 okt 2026Top OSS – MVV4 – 1
26 sep 2026FC Emmen – Top OSS1 – 0
18 sep 2026Top OSS – Dordrecht3 – 0

Almere City FC logoAlmere City FC

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026FC Emmen – Almere City FC2 – 1
9 okt 2026Almere City FC – FC Eindhoven3 – 0
3 okt 2026Almere City FC – FC Volendam1 – 0
25 sep 2026Dordrecht – Almere City FC3 – 2
18 sep 2026Almere City FC – Heracles1 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
28 apr 2023Top OSS0 – 5Almere City FC
12 aug 2022Almere City FC3 – 0Top OSS
22 apr 2022Top OSS2 – 3Almere City FC
4 sep 2021Almere City FC3 – 0Top OSS
20 feb 2021Top OSS2 – 4Almere City FC

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Top OSS
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. HavekotteKeeper31110010
30S. JansenKeeper2100000
16D. RemieKeeper2300000
21T. CoxVerdediger—00000
12Alvaro HenryVerdediger2140001
24J. KuiperVerdediger2200000
14M. MarianiVerdediger——————
3Leonel MiguelVerdediger25110000
2I. PataVerdediger25110200
33L. ZonneveldVerdediger2100000
27M. de LannoyMiddenvelder22103000
5J. BynoeMiddenvelder2350010
8M. EsajasMiddenvelder24111100
6M. HoremansMiddenvelder—40000
4Q. JansenVerdediger3640000
26J. KuijpersVerdediger22110220
11J. MathieuMiddenvelder3090330
28L. MolMiddenvelder2280010
23Delano VianelloVerdediger24110000
10Richard van der VenneMiddenvelder34111040
99S. DoucouréAanvaller2480100
22M. ErkanAanvaller2150100
17M. HinokeAanvaller21115010
19F. NsingiAanvaller25114220
25J. PansaAanvaller—00100
18K. SIlvaAanvaller—51000
9A. VisserAanvaller2250000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Almere City FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12T. KuijstenKeeper2100000
24M. MateyoKeeper2100000
1W. SpeelKeeper25110000
31J. van der MarkKeeper—00000
32D. ApinsaVerdediger2100000
6Enzo CornelisseMiddenvelder24112210
15M. EngelVerdediger2400000
3J. JacobsVerdediger26111020
4J. LawrenceVerdediger3481010
35B. PennockVerdediger—10010
2M. WasinskiVerdediger2281000
44D. van BruggenVerdediger30100000
33Jereno Van GomVerdediger2140000
22Emmanuel van de BlaakVerdediger2140010
26T. van der ZeeuwVerdediger24—————
5Teun BijleveldVerdediger28100000
14M. HoedemakersMiddenvelder2890120
10J. JacobsMiddenvelder2880100
20Job KalisvaartMiddenvelder2240000
38L. LenssenMiddenvelder2110000
8Milan de HaanMiddenvelder2281210
19O. de NijsMiddenvelder2163100
21H. El DahriMiddenvelder2180110
40A. BaisAanvaller20—————
R. BenhijaAanvaller——————
7B. BurgeringAanvaller2591200
11M. DorsAanvaller21112310
9Ferdy DruijfAanvaller2897310
25I. GhogliAanvaller2120100
18B. HuismanAanvaller2170000
17E. PokuAanvaller21114320

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Top OSS - Almere City FC live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.