Opstellingen De Graafschap - Top OSS

| 14 nov 2026-20:00
De Graafschap
w v w g w
- : -
Top OSS
v w v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
De Graafschap
Top OSS

De Graafschap - Top OSS: wedstrijdinformatie

De Graafschap speelt thuis tegen Top OSS op 14 november 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen De Graafschap - Top OSS

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen Jong FC Utrecht

De Graafschap 4-2-3-1

1T. Wieggers
16N. Martens
15Thomas Kok
3R. Besselink
2J. Wieckhoff
21K. Symons
8Donny Warmerdam
7B. van Zijl
23M. Diemers
10F. de Jong
40K. Kwint
Wisselspelers
33Rick Jonkers
17N. Kaninda
11T. Mero
22Paul Reverson
5Levi Schoppema
28J. Triep
4Joran Hardeman
20G. Finocchiaro
18D. Eijken
14G. Bolk
27N. Ahmeti
9J. Kania

Laatste bevestigde opstelling: 18 september 2026 tegen Dordrecht

Top OSS 4-2-3-1

1M. Havekotte
26J. Kuijpers
23D. Vianello
12Alvaro Henry
2I. Pata
8M. Esajas
10R. van der Venne
17M. Hinoke
11J. Mathieu
27M. de Lannoy
19F. Nsingi
Wisselspelers
21Thomas Cox
99S. Doucouré
22M. Erkan
6M. Horemans
30Sven Jansen
4Q. Jansen
24J. Kuiper
3Leonel Miguel
28L. Mol
9A. Visser
5J. Bynoe

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers De Graafschap
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
31S. BouwmanKeeper1900000
31Rick JonkersKeeper2200000
22Paul ReversonKeeper2100000
1T. WieggersKeeper23100010
3R. BesselinkVerdediger2290020
14G. BolkVerdediger2180030
32T. GrotenhuisMiddenvelder2120000
4Joran HardemanVerdediger2470010
34N. HartgersMiddenvelder2220000
15Thomas KokVerdediger2860031
25M. PabaiVerdediger2600000
5Levi SchoppemaVerdediger—10000
21K. SymonsMiddenvelder2190010
2J. WieckhoffVerdediger2680020
27N. AhmetiMiddenvelder—70110
36T. BraemMiddenvelder2010000
23Mark DiemersMiddenvelder3330100
18D. EijkenMiddenvelder2240000
37C. ErogluMiddenvelder—10000
6Clint LeemansMiddenvelder3110000
30B. MamboMiddenvelder—10000
24Jason MeerstadtMiddenvelder2560000
38Milan SmitsMiddenvelder2120000
35K. TangMiddenvelder——————
28J. TriepMiddenvelder2130000
8D. WarmerdamMiddenvelder24102030
10Fedde De JongMiddenvelder2382320
20G. FinocchiaroMiddenvelder2061100
9J. KaniaAanvaller25105020
17N. KanindaAanvaller2240000
40K. KwintAanvaller2071000
16N. MartensVerdediger2260320
11T. MeroAanvaller1970200
7B. van ZijlMiddenvelder22102000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Top OSS
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. HavekotteKeeper31100010
30S. JansenKeeper2100000
16D. RemieKeeper2300000
21T. CoxVerdediger—00000
12Alvaro HenryVerdediger2140001
24J. KuiperVerdediger2200000
14M. MarianiVerdediger——————
3Leonel MiguelVerdediger25100000
2I. PataVerdediger25100200
33L. ZonneveldVerdediger2100000
27M. de LannoyMiddenvelder2293000
5J. BynoeMiddenvelder2350010
8M. EsajasMiddenvelder24101100
6M. HoremansMiddenvelder—40000
4Q. JansenVerdediger3640000
26J. KuijpersVerdediger22100220
11J. MathieuMiddenvelder3080330
28L. MolMiddenvelder2270010
23Delano VianelloVerdediger24100000
10Richard van der VenneMiddenvelder34101040
99S. DoucouréAanvaller2470000
22M. ErkanAanvaller2150100
17M. HinokeAanvaller21105010
19F. NsingiAanvaller25104220
25J. PansaAanvaller—00100
18K. SIlvaAanvaller—51000
9A. VisserAanvaller2240000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

De Graafschap logoDe Graafschap

DatumWedstrijdUitslag
9 oktDe Graafschap – Jong FC Utrecht2 – 1
3 oktFC Eindhoven – De Graafschap2 – 2
27 sepDe Graafschap – Den Bosch1 – 0
20 sepDe Graafschap – NAC Breda1 – 2
11 sepFC Emmen – De Graafschap1 – 2

Top OSS logoTop OSS

DatumWedstrijdUitslag
9 oktFC OSS – Helmond Sport3 – 1
3 oktFC OSS – MVV4 – 1
26 sepFC Emmen – FC OSS1 – 0
18 sepFC OSS – Dordrecht3 – 0
11 sepVVV Venlo – FC OSS3 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
14 apr 2023Top OSS3 – 3De Graafschap
28 okt 2022De Graafschap2 – 0Top OSS
15 apr 2022De Graafschap1 – 2Top OSS
1 okt 2021Top OSS0 – 3De Graafschap
29 jan 2021De Graafschap2 – 1Top OSS

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Waar kun je De Graafschap - Top OSS live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.