Champions League 2026-2027 – League phase

Slavia Praha - Lens opstellingen

| 10 sep 2026-21:00
Slavia Praha
2 : 3
Eindstand
Lens
w w w v v
Danijel Sturm
51'
Danijel Sturm
88'
A. Sima
73'
F. Thauvin
90'+1'
R. Aguilar
90'+3'
Doelpunt
51'
73'
Doelpunt
88'
90'
+1
Doelpunt
90'
+3
Doelpunt
49'
62'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
Slavia Praha
Lens
W W W V V
Ligue 1
5 sep 2026
- 17:15
Lens
0 1
Lorient
Ligue 1
29 aug 2026
- 17:15
Strasbourg
2 1
Lens
Ligue 1
22 aug 2026
- 17:15
Lens
5 2
Auxerre
Ligue 1
3 jun 2023
- 21:00
Auxerre
1 3
Lens
Ligue 1
27 mei 2023
- 21:00
Lens
3 0
Ajaccio
Opstelling
Slavia Praha
35
Keeper
27
Verdediger
4
Verdediger
45'
2
Verdediger
14
Verdediger
84'
30
Middenvelder
82'
23
Middenvelder
8
Verdediger
76'
20
Middenvelder
10
Aanvaller
51'88'
13
Aanvaller
76'
Wissels
25
Aanvaller
76'
22
Middenvelder
82'
29
Keeper
39
Verdediger
76'
32
Middenvelder
45
Verdediger
42
Verdediger
45'49'
43
Verdediger
40
Keeper
26
Aanvaller
84'
47
Verdediger
Trainer
Lens
40
Keeper
32
Verdediger
25
Verdediger
62'
31
Verdediger
62'
22
Aanvaller
62'
5
Middenvelder
21
Middenvelder
75'
14
Verdediger
10
Aanvaller
90'
19
Aanvaller
73'75'
29
Aanvaller
61'
Wissels
20
Verdediger
16
Keeper
7
Aanvaller
75'
11
Aanvaller
62'
27
Middenvelder
2
Verdediger
62'90'
28
Aanvaller
75'
24
Verdediger
9
Middenvelder
1
Keeper
4
Verdediger
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 22 oktober 2026 om 22:07 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Slavia Praha

Slavia Praha 3-4-2-1

35J. Markovič
2Š. Chaloupek
4D. Zima
27T. Vlček
8Oskar Kubiak
23M. Sadílek
30Wiktor Nowak
14Samuel Isife
10Danijel Sturm
20E. Ayaosi
13Mojmír Chytil
Wisselspelers
25Tomáš Chorý
22Toumani Diakite
29N. Domchak
39David Jurasek
32Pavel Kacor
45J. Kolísek
42Mikulas Konecny
43Eliáš Piták
40Adam Rezek
26Ivan Schranz
47D. Barcot

Basiself Lens

Lens 3-4-2-1

40R. Risser
31Souleymane Sagnan
25P. Ganiou
32K. Antonio
14M. Udol
21Amadou Haidara
5A. Bulatović
22M. Skóraś
19A. Sima
10F. Thauvin
29Franjo Ivanovic
Wisselspelers
20Jean-Clair Todibo
16M. Gorgelin
7F. Sotoca
11Odsonne Édouard
27Michaël Cuisance
2R. Aguilar
38Mezian Soares Mesloub
28J. Kadile
24J. Gradit
9T. Hazard
1R. Gurtner
4N. Čelik

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekSlavia PrahaLens
Schoten1726
Schoten op doel58
Balbezit37%63%
Hoekschoppen69

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Lens logoLens

DatumWedstrijdUitslag
5 sep 2026Lens – Lorient0 – 1
29 aug 2026Strasbourg – Lens2 – 1
22 aug 2026Lens – Auxerre5 – 2
16 aug 2026Lens – Paris Saint Germain1 – 0
8 aug 2026Lens – Sunderland0 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Slavia Praha
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
29N. DomchakKeeper1900000
1O. KolářKeeper——————
35J. MarkovičKeeper2530000
29Adam RezekKeeper2000000
47D. BarcotVerdediger—00000
12P. BehenskýVerdediger——————
2Š. ChaloupekVerdediger2310000
3T. HolešVerdediger3310000
14Samuel IsifeVerdediger2230100
39David JurasekVerdediger2610000
45J. KolísekVerdediger1900000
42Mikulas KonecnyVerdediger2010001
8Oskar KubiakVerdediger—30010
6C. N'GuessanVerdediger2320000
5I. OgbuVerdediger——————
43Eliáš PitákVerdediger2000000
6M. A. SolarteVerdediger——————
27T. VlčekVerdediger2530000
4D. ZimaVerdediger2530000
20E. AyaosiMiddenvelder2130110
22Toumani DiakiteMiddenvelder2020000
32Pavel KacorMiddenvelder2011000
3H. KanteMiddenvelder——————
16D. MosesMiddenvelder2220000
30Wiktor NowakMiddenvelder2230010
52I. OkonkwoMiddenvelder——————
17L. ProvodMiddenvelder2921000
9A. RajnohaMiddenvelder18—————
23Michal SadílekMiddenvelder2730000
15M. E. SuleimanMiddenvelder—20000
14K. BelžíkAanvaller——————
25Tomáš ChorýAanvaller3120000
13Mojmír ChytilAanvaller2730000
9Dan KohoutAanvaller——————
18A. OuandaAanvaller——————
26Ivan SchranzAanvaller3310000
10Danijel SturmAanvaller2732000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Lens
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16M. GorgelinKeeper3600000
1R. GurtnerKeeper3900000
1I. JourdrenKeeper——————
40R. RisserKeeper21100000
23Saud AbdulhamidVerdediger2741000
2R. AguilarVerdediger3392110
32K. AntonioVerdediger1880000
6S. BaidooVerdediger—40010
4N. ČelikVerdediger2000000
25P. GaniouVerdediger2171010
24J. GraditVerdediger3330010
5N. Kemtchoum-StasiowskiVerdediger——————
3M. NawrockiVerdediger2520010
31Souleymane SagnanVerdediger2140011
20Jean-Clair TodiboVerdediger2640000
14M. UdolVerdediger3092011
5A. BulatovićMiddenvelder1980010
27Michaël CuisanceMiddenvelder2780020
6N. Gane BernardinoMiddenvelder——————
21Amadou HaidaraMiddenvelder2890010
9Thorgan HazardMiddenvelder3360000
38M. SoaresMiddenvelder1650000
8Y. TitraouiMiddenvelder2370010
11Odsonne ÉdouardAanvaller2891000
29Franjo IvanovicAanvaller2382010
28J. KadileAanvaller2350000
19A. SimaAanvaller2562100
22M. SkóraśAanvaller2690120
7F. SotocaAanvaller3551000
10F. ThauvinAanvaller33104630

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.