LaLiga 2026/27

Sevilla FC - Atlético Madrid opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 3
| 29 aug 2026-21:30
Sevilla FC
g v v w w
1 : 3
Eindstand
Atlético Madrid
g w g w g
M. Sierra
66'
Álex Baena
4'
Ademola Lookman
26'
Álex Baena
33'
4'
Doelpunt
26'
Doelpunt
33'
Doelpunt
Álex Baena (Assistent: Llorente)
Doelpunt
M. Sierra (Assistent: R. Ure)
66'
45'
+4
Gele kaart
Gele kaart
89'
Gele kaart
90'
+1
90'
+5
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
4'
 
2de helft
90' 60' 75'
6'
Sevilla FC
G V V W W
La Liga
22 aug 2026
- 17:00
Athletic Club
1 3
Sevilla FC
La Liga
15 aug 2026
- 21:30
Sevilla FC
2 1
Rayo Vallecano
La Liga
4 jun 2023
- 18:30
Real Sociedad
2 1
Sevilla FC
La Liga
27 mei 2023
- 19:00
Sevilla FC
1 2
Real Madrid
La Liga
24 mei 2023
- 19:30
Elche
1 1
Sevilla FC
Atlético Madrid
G W G W G
La Liga
23 aug 2026
- 17:00
Atlético Madrid
2 2
Villarreal
La Liga
19 aug 2026
- 21:00
Atlético Madrid
2 0
Malaga
La Liga
4 jun 2023
- 18:30
Villarreal
2 2
Atlético Madrid
La Liga
28 mei 2023
- 19:00
Atlético Madrid
2 1
Real Sociedad
La Liga
24 mei 2023
- 22:00
Espanyol
3 3
Atlético Madrid
Opstelling
Sevilla FC
2
Middenvelder
5
Verdediger
4
Verdediger
17
Verdediger
90'
6
Middenvelder
18
Middenvelder
55'
30
Aanvaller
66'80'
10
Aanvaller
68'
3
Verdediger
55'
9
Aanvaller
Wissels
13
Keeper
12
Verdediger
22
Verdediger
34
Verdediger
8
Middenvelder
55'
28
Middenvelder
27
Middenvelder
21
Aanvaller
55'
37
Aanvaller
7
Aanvaller
80'
16
Aanvaller
68'89'
26
Aanvaller
Trainer
Atlético Madrid
13
Keeper
14
Verdediger
45'66'
18
Verdediger
90'
17
Verdediger
22
Verdediger
20
Aanvaller
8
Middenvelder
23
Middenvelder
85'
11
Aanvaller
26'66'
7
Middenvelder
72'
10
Aanvaller
4'33'85'
Wissels
1
Keeper
2
Verdediger
66'
21
Verdediger
30
Verdediger
27
Verdediger
6
Middenvelder
72'
12
Middenvelder
4
Middenvelder
85'
5
Middenvelder
85'
16
Aanvaller
66'
46
Middenvelder
29
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 11:17 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Sevilla FC

Sevilla FC 4-2-3-1

1Odysseas Vlachodimos
17Gabriel Suazo
4Kike Salas
5Castrin
2Juan Iglesias
18Jon Guridi
6Lucien Agoumé
3J. Diaz
10Peque
30M. Sierra
9R. Ure
Wisselspelers
13Fran González
12A. Sangante
22José Ángel Carmona
34I. Munoz
8G. Kochorashvili
28Manu Bueno
27N. Guillen
21C. Ejuke
37I. Sow
7Alfonso Gonzales
16Isaac Romero
26M. Castillo

Basiself Atlético Madrid

Atlético Madrid 4-4-2

13J. Oblak
22Alejandro Grimaldo
17D. Hancko
18Marc Pubill
14Llorente
11Ademola Lookman
23M. Hjulmand
8Pablo Barrios
20G. Simeone
10Álex Baena
7Lee Kang-In
Wisselspelers
1Juan Musso
2José Giménez
21Cristian Romero
30D. Martinez
27Jorge Domínguez
6Koke
12Carlos Martín
4Rodrigo Mendoza
5J. Cardoso
16A. Ortiz
46J. Castillo
29M. Cubo

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 3

StatistiekSevilla FCAtlético Madrid
Schoten2012
Schoten op doel55
Balbezit42%58%
Hoekschoppen42

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Sevilla FC logoSevilla FC

DatumWedstrijdUitslag
22 aug 2026Athletic Club – Sevilla FC1 – 3
15 aug 2026Sevilla FC – Rayo Vallecano2 – 1

Atlético Madrid logoAtlético Madrid

DatumWedstrijdUitslag
23 aug 2026Atlético Madrid – Villarreal2 – 2
19 aug 2026Atlético Madrid – Malaga2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
4 mrt 2023Atlético Madrid6 – 1Sevilla FC
1 okt 2022Sevilla FC0 – 2Atlético Madrid
18 dec 2021Sevilla FC2 – 1Atlético Madrid
4 apr 2021Sevilla FC1 – 0Atlético Madrid
12 jan 2021Atlético Madrid2 – 0Sevilla FC

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Sevilla FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Fran GonzálezKeeper2100000
33Rafael RomeroKeeper2300000
1Odysseas VlachodimosKeeper3280000
15Fabio CardosoVerdediger—00000
22José Ángel CarmonaVerdediger2430000
5CastrinVerdediger2370010
3J. DiazVerdediger2150000
23MarcãoVerdediger3000000
34I. MunozVerdediger—00000
4Kike SalasVerdediger2460011
12A. SanganteVerdediger2440001
17Gabriel SuazoVerdediger2980020
6Lucien AgouméMiddenvelder2480020
39E. AltozanoMiddenvelder1900000
14Manu BuenoMiddenvelder2220000
24Y. FofanaMiddenvelder2751100
27N. GuillenMiddenvelder—10010
18Jon GuridiMiddenvelder3181030
2Juan IglesiasMiddenvelder2881020
8G. KochorashviliMiddenvelder2760110
11Ruben VargasMiddenvelder2810000
26M. CastilloAanvaller—00000
20Felix CorreiaAanvaller2541110
21C. EjukeAanvaller2861010
7Alfonso GonzalesAanvaller2730010
10PequeAanvaller2431010
16Isaac RomeroAanvaller2672151
30M. SierraAanvaller—72020
37I. SowAanvaller26—————
19Lucas StassinAanvaller2131000
9R. UreAanvaller2281210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Atlético Madrid
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25S. EsquivelKeeper2100000
1Juan MussoKeeper3200000
13J. OblakKeeper33100000
1Mario de LuisKeeper——————
27Jorge DomínguezVerdediger—10010
22Alejandro GrimaldoVerdediger3193100
17D. HanckoVerdediger28100210
24R. Le NormandVerdediger2971021
14LlorenteVerdediger31101110
30D. MartinezVerdediger2210000
18Marc PubillVerdediger2381030
12A. PuricVerdediger——————
21Cristian RomeroVerdediger2871010
4A. YaakobishviliVerdediger——————
8Pablo BarriosMiddenvelder2371100
5J. CardosoMiddenvelder2570120
8J. CastilloMiddenvelder—00000
23M. HjulmandMiddenvelder2790010
6KokeMiddenvelder3490000
7Lee Kang-InMiddenvelder25102110
4Rodrigo MendozaMiddenvelder2130000
18Taufik SeiduMiddenvelder——————
3O. VargasMiddenvelder2100000
19J. ÁlvarezAanvaller2660100
10Álex BaenaAanvaller25104310
10M. CuboAanvaller—00000
15J. DavidAanvaller2663200
9Sergio EstebanAanvaller——————
11Ademola LookmanAanvaller28102020
16A. OrtizAanvaller2450000
20G. SimeoneAanvaller23102210
9Alexander SørlothAanvaller3010000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.