LaLiga 2026/27

Sevilla FC - Athletic Club opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 22
| 31 jan 2027-17:00
Sevilla FC
w w v g v
- : -
Athletic Club
w g g g v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 18:36 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Sevilla FC

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Real Madrid

Sevilla FC 4-2-3-1

1Odysseas Vlachodimos
17Gabriel Suazo
4Kike Salas
5Castrin
2Juan Iglesias
24Y. Fofana
6Lucien Agoumé
20Felix Correia
10Peque
11Ruben Vargas
9R. Ure
Wisselspelers
15Fabio Cardoso
14Manu Bueno
22José Ángel Carmona
3J. Diaz
21C. Ejuke
13Fran González
7Alfonso Gonzales
33Rafael Romero
12A. Sangante
19Lucas Stassin
27N. Guillen

Eerdere opstelling Athletic Club

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Levante

Athletic Club 4-2-3-1

1Unai Simón
17Yuri
14A. Laporte
5Yeray
15H. Rincon
18M. Jauregizar
16Ruiz de Galarreta
31J. Louisjean
23Robert Navarro
7Alex Berenguer
21M. Sannadi
Wisselspelers
13A. Padilla
6Beñat Prados
20A. Rego
24B. Gerenabarrena
22Nico Serrano
9Williams
10Nico Williams
12Jesús Areso
4Aitor Paredes Casamichana
3Dani Vivian
28P. Canales
33Christian Imga

Odds voor Sevilla FC - Athletic Club

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Sevilla FC
Athletic Club

Recente uitslagen

Sevilla FC logoSevilla FC

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Real Madrid – Sevilla FC4 – 1
12 okt 2026Levante – Sevilla FC3 – 3
19 sep 2026Sevilla FC – FC Barcelona1 – 3
16 sep 2026Deportivo La Coruña – Sevilla FC0 – 1
11 sep 2026Sevilla FC – Valencia1 – 0

Athletic Club logoAthletic Club

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Levante – Athletic Club3 – 1
17 okt 2026Valencia – Athletic Club0 – 0
19 sep 2026Athletic Club – Alavés0 – 0
12 sep 2026Athletic Club – Elche1 – 1
5 sep 2026Athletic Club – Atlético Madrid3 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
22 aug 2026Athletic Club1 – 3Sevilla FC
27 apr 2023Athletic Club0 – 1Sevilla FC
8 okt 2022Sevilla FC1 – 1Athletic Club
3 mei 2021Sevilla FC0 – 1Athletic Club
31 okt 2020Athletic Club2 – 1Sevilla FC

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Sevilla FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Fran GonzálezKeeper2100000
33Rafael RomeroKeeper2300000
1Odysseas VlachodimosKeeper3290000
15Fabio CardosoVerdediger—00000
22José Ángel CarmonaVerdediger2440000
5CastrinVerdediger2380010
3J. DiazVerdediger2150000
23MarcãoVerdediger3000000
34I. MunozVerdediger—00000
4Kike SalasVerdediger2470011
12A. SanganteVerdediger2440001
17Gabriel SuazoVerdediger2990020
6Lucien AgouméMiddenvelder2490020
39E. AltozanoMiddenvelder2000000
14Manu BuenoMiddenvelder2231000
24Y. FofanaMiddenvelder2761100
27N. GuillenMiddenvelder—10010
18Jon GuridiMiddenvelder3181030
2Juan IglesiasMiddenvelder2891030
8G. KochorashviliMiddenvelder2760110
11Ruben VargasMiddenvelder2820000
26M. CastilloAanvaller—00000
20Felix CorreiaAanvaller2551120
21C. EjukeAanvaller2871010
7Alfonso GonzalesAanvaller2740010
10PequeAanvaller2441010
16Isaac RomeroAanvaller2672151
30M. SierraAanvaller—72020
37I. SowAanvaller26—————
19Lucas StassinAanvaller2141100
9R. UreAanvaller2291210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Athletic Club
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13A. PadillaKeeper2300000
13Mikel SantosKeeper——————
1Unai SimónKeeper2980000
5YerayVerdediger3150100
12Jesús AresoVerdediger2760010
17YuriVerdediger3660031
13Unai EguíluzVerdediger——————
14A. LaporteVerdediger3280011
31J. LouisjeanVerdediger2270010
5I. MonrealVerdediger2100000
4Aitor Paredes CasamichanaVerdediger2661000
20A. RegoVerdediger2320000
15H. RinconVerdediger2340000
3Dani VivianVerdediger—00000
28P. CanalesMiddenvelder2160000
24B. GerenabarrenaMiddenvelder2360030
18M. JauregizarMiddenvelder2270000
23Robert NavarroMiddenvelder2472010
6Beñat PradosMiddenvelder2500000
16Ruiz de GalarretaMiddenvelder3370130
8Oihan SancetMiddenvelder2661000
16S. SanchezMiddenvelder—00000
7Alex BerenguerAanvaller3182010
25Álvaro DjalóAanvaller2710000
11Gorka GuruzetaAanvaller3050020
7Asier HierroAanvaller——————
21M. SannadiAanvaller2550000
22Nico SerranoAanvaller2310000
9WilliamsAanvaller3280200
10Nico WilliamsAanvaller2471000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Sevilla FC - Athletic Club live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.