Ligue 1 2026/27Roazhon Park

Rennes - Monaco opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 14
| Roazhon Park | 12 dec 2026-17:00
Rennes
v w w v g
- : -
Monaco
g w g w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 22 oktober 2026 om 22:06 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Rennes

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Juventus

Rennes 5-3-2

30B. Samba
18M. Nagida
24A. Rouault
4C. Cresswell
48A. Ait Boudlal
14Bryan Reynolds
45M. Camara
21V. Rongier
28A. Thomasson
11Musa Al-Taamari
22B. Dia
Wisselspelers
65H. Do Marcolino
95P. Frankowski
16N. Lemaitre
12E. Mayenda
26Quentin Merlin
70A. Nordin
5G. Oliveira
90I. Soumare
17S. Szymański
60K. Belazzoug
10L. Blas
6D. Cissé

Eerdere opstelling Monaco

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Lorient

Monaco 4-2-3-1

1Lukáš Hrádecký
20Flávio Nazinho
22Mohammed Salisu
72S. Sané
2Vanderson
6Denis Zakaria
8L. Camara
10A. Golovin
31Ansu Fati
18T. Minamino
11Matthis Abline
Wisselspelers
4J. Teze
9F. Balogun
14M. Biereth
19Pape Cabral
28M. Coulibaly
7M. Detourbet
37Edan Diop
16P. Köhn
13C. Mawissa Elebi

Odds voor Rennes - Monaco

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Rennes
Monaco

Recente uitslagen

Rennes logoRennes

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Juventus – Rennes2 – 2
18 okt 2026Paris FC – Rennes4 – 3
15 okt 2026Rennes – OFI2 – 1
11 okt 2026Rennes – Auxerre4 – 1
19 sep 2026Lyon – Rennes4 – 0

Monaco logoMonaco

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Lorient – Monaco1 – 0
15 okt 2026CSKA Sofia – Monaco1 – 2
10 okt 2026Monaco – Toulouse2 – 2
18 sep 2026Monaco – Lens2 – 1
12 sep 2026Strasbourg – Monaco1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
27 mei 2023Rennes2 – 0Monaco
13 aug 2022Monaco1 – 1Rennes
15 apr 2022Rennes2 – 3Monaco
22 dec 2021Monaco2 – 1Rennes
16 mei 2021Monaco2 – 1Rennes

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Rennes
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
80Ayoube AkabouKeeper——————
60K. BelazzougKeeper—00000
16N. LemaitreKeeper2910000
30B. SambaKeeper3290000
48A. Ait BoudlalVerdediger2061030
4C. CresswellVerdediger24100110
95P. FrankowskiVerdediger3181120
26Quentin MerlinVerdediger2440010
18M. NagidaVerdediger21101000
5G. OliveiraVerdediger2000000
14Bryan ReynoldsVerdediger2580300
24A. RouaultVerdediger2560020
67Isiaka SoukounaVerdediger——————
45M. CamaraMiddenvelder2890010
6D. CisséMiddenvelder—30020
21V. RongierMiddenvelder31101010
17S. SzymańskiMiddenvelder2781100
28A. ThomassonMiddenvelder3292230
10L. BlasAanvaller2890100
22B. DiaAanvaller2983000
65H. Do MarcolinoAanvaller2010000
35Elias Legendre QuiñonezAanvaller—00000
9E. LepaulAanvaller2697020
12E. MayendaAanvaller2170000
70A. NordinAanvaller2840000
90I. SoumareAanvaller2680110
11Musa Al-TaamariAanvaller29101010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Monaco
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Lukáš HrádeckýKeeper36100010
16P. KöhnKeeper2800000
40J. StawieckiKeeper——————
15E. DierVerdediger3281100
13C. Mawissa ElebiVerdediger2140010
20Flávio NazinhoVerdediger23101230
22Mohammed SalisuVerdediger2730010
72Sadibou SanéVerdediger22100000
4Jordan TezeVerdediger2740110
2VandersonVerdediger2590010
41A. AssabMiddenvelder—00000
47S. BenzahraMiddenvelder—40000
19Pape CabralMiddenvelder—10000
8L. CamaraMiddenvelder22101120
28M. CoulibalyMiddenvelder2241100
37Edan DiopMiddenvelder2241110
10A. GolovinMiddenvelder3091330
17S. Idumbo-MuzamboMiddenvelder2181200
44S. NibombéMiddenvelder1900000
46A. SoubeirMiddenvelder—70010
49I. TouréMiddenvelder—20000
8M. OyatambweMiddenvelder——————
6Denis ZakariaMiddenvelder29100020
11Matthis AblineAanvaller2371100
9F. BalogunAanvaller2530000
14M. BierethAanvaller2352000
29Paris Josua BrunnerAanvaller2087100
7M. DetourbetAanvaller1970110
31Ansu FatiAanvaller—31000
42O. KonateAanvaller—20000
18T. MinaminoAanvaller3120000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Rennes - Monaco live kijken?

Frans Ligue 1-voetbal is in Nederland te volgen bij Viaplay. Bekijk het sportaanbod van Viaplay en controleer het actuele uitzendschema voor dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.