LaLiga 2026/27

Real Madrid - Osasuna opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 16
| 13 dec 2026-17:00
Real Madrid
v w w w w
- : -
Osasuna
v v g v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 16:34 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Real Madrid

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen RB Leipzig

Real Madrid 4-2-3-1

1T. Courtois
18Álvaro Fernández
4D. Huijsen
22A. Rüdiger
8F. Valverde
20Bernardo Silva
6E. Camavinga
7Vinícius Júnior
5Jude Bellingham
15Arda Güler
10K. Mbappé
Wisselspelers
12T. Alexander-Arnold
21Brahim Díaz
25Y. Diomande
24D. Dumfries
17Cucurella
3Éder Militão
9Endrick
19C. Espi
16Ibrahima Konaté
13A. Lunin
27T. Pitarch
14A. Tchouaméni

Eerdere opstelling Osasuna

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Racing Santander

Osasuna 4-3-3

13Aitor Fernández
23A. Bretones
22F. Boyomo
24Catena
19Valentin Rosier
16Moi Gómez
8Iker Munoz
7Moncayola
21J. Dubasin
17Ante Budimir
14Rubén García
Wisselspelers
11Kike Barja
48R. Yeboah
6Lucas Torró
35U. Santos
15Diego Rico
31Rafa Fernández
29A. Osambela
27I. Arguibide
26M. Echegoyen
9Raúl García
1Sergio Herrera
18Raúl Moro

Odds voor Real Madrid - Osasuna

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Real Madrid
Osasuna

Recente uitslagen

Real Madrid logoReal Madrid

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Real Madrid – RB Leipzig4 – 1
18 okt 2026Real Madrid – Sevilla FC4 – 1
14 okt 2026AS Roma – Real Madrid3 – 4
10 okt 2026Real Madrid – Villarreal1 – 0
20 sep 2026Atlético Madrid – Real Madrid2 – 1

Osasuna logoOsasuna

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Osasuna – Racing Santander2 – 0
11 okt 2026Real Betis – Osasuna5 – 2
19 sep 2026Osasuna – Rayo Vallecano1 – 1
16 sep 2026Atlético Madrid – Osasuna4 – 0
12 sep 2026Osasuna – Espanyol0 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 feb 2023Osasuna0 – 2Real Madrid
2 okt 2022Real Madrid1 – 1Osasuna
20 apr 2022Osasuna1 – 3Real Madrid
27 okt 2021Real Madrid0 – 0Osasuna
1 mei 2021Real Madrid2 – 0Osasuna

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Real Madrid
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. CourtoisKeeper34120000
13A. LuninKeeper2700000
1Sergio MestreKeeper2100000
13J. Navarro JimenezKeeper1900000
13I. VoloshynKeeper——————
3Diego AguadoVerdediger——————
12T. Alexander-ArnoldVerdediger2860100
2R. AsencioVerdediger2300000
18Álvaro FernándezVerdediger2381030
17CucurellaVerdediger28120010
24Denzel DumfriesVerdediger3090010
3Éder MilitãoVerdediger—10000
23L. FatiVerdediger——————
2Jesús ForteaVerdediger——————
4D. HuijsenVerdediger2190021
16Ibrahima KonatéVerdediger27100040
5J. MartinezVerdediger——————
23F. MendyVerdediger——————
4M. RivasVerdediger1900000
22A. RüdigerVerdediger3362010
5Jude BellinghamMiddenvelder23123320
6E. CamavingaMiddenvelder2390020
6J. Cestero SanchoMiddenvelder—00000
21Brahim DíazMiddenvelder2760200
15Arda GülerMiddenvelder21113410
16S. MartinezMiddenvelder1900000
24T. PitarchMiddenvelder1900000
20Bernardo SilvaMiddenvelder3291100
14A. TchouaméniMiddenvelder2670110
8F. ValverdeMiddenvelder28121200
17A. CiriaAanvaller—00000
25Y. DiomandeAanvaller19123410
9EndrickAanvaller2041000
19C. EspiAanvaller2183000
11Ávaro LeivaAanvaller——————
10K. MbappéAanvaller271212310
7Vinícius JúniorAanvaller26111321
7Daniel YañezAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Osasuna
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Aitor FernándezKeeper3540000
1Sergio HerreraKeeper3350030
31RafaKeeper—00000
22F. BoyomoVerdediger2540000
23A. BretonesVerdediger2690020
24CatenaVerdediger3180110
5Jorge HerrandoVerdediger2530010
15Diego RicoVerdediger3320000
19Valentin RosierVerdediger—20020
35U. SantosVerdediger—30010
48R. YeboahVerdediger2230010
26M. EchegoyenMiddenvelder2110000
7MoncayolaMiddenvelder2890030
8Iker MunozMiddenvelder2380010
10Aimar OrozMiddenvelder2430000
29A. OsambelaMiddenvelder2271010
6Lucas TorróMiddenvelder3270010
27I. ArguibideAanvaller2190000
11Kike BarjaAanvaller2961030
30A. BonelAanvaller1800000
17Ante BudimirAanvaller3597010
20R. Del CastilloAanvaller3020000
21J. DubasinAanvaller2690010
9Raúl GarcíaAanvaller2591110
14Rubén GarcíaAanvaller3390110
16Moi GómezAanvaller3260100
18Raúl MoroAanvaller2360000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Real Madrid - Osasuna live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.