Bundesliga 2026-2027

SC Paderborn 07 - RB Leipzig opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 15
| 9 jan 2027-15:30
SC Paderborn 07
v w v g w
- : -
RB Leipzig
w w v v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 15:58 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling SC Paderborn 07

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Hamburger SV

SC Paderborn 07 3-5-2

15Nahuel Noll
22Mattes Hansen
25T. Scheller
21J. ter Horst
23R. Obermair
40G. Vidović
5Santiago Castañeda
28L. Ulrich
17L. Curda
27S. Tigges
30S. Marino
Wisselspelers
6T. Baack
20Felix Götze
11S. Michel
2Ruben Müller
9R. Philippe
18M. Pieringer
1Markus Schubert
3J. Sticker
38D. Zeitler

Eerdere opstelling RB Leipzig

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen SV Elversberg

RB Leipzig 4-5-1

1Ørjan Nyland
35M. Finkgrafe
3Maxime Estève
4Willi Orbán
39Benjamin Henrichs
7A. Nusa
6E. Banzuzi
21N. El Aynaoui
20Rocco Reitz
30A. Maksimovic
27T. Gomis
Wisselspelers
17Ridle Baku
14Christoph Baumgartner
10Brajan Gruda
2A. Kone
23Castello Lukeba
22D. Raum
40Romulo Cardoso
13N. Seiwald
26M. Vandevoordt

Odds voor SC Paderborn 07 - RB Leipzig

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
SC Paderborn 07
RB Leipzig

Recente uitslagen

SC Paderborn 07 logoSC Paderborn 07

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Werder Bremen – SC Paderborn 072 – 2
10 okt 2026SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart0 – 2
1 okt 2026DC United – SC Paderborn 070 – 1
20 sep 2026SC Paderborn 07 – 1899 Hoffenheim3 – 1
12 sep 2026Borussia Dortmund – SC Paderborn 073 – 0

RB Leipzig logoRB Leipzig

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Real Madrid – RB Leipzig4 – 1
17 okt 2026Bayern München – RB Leipzig6 – 1
13 okt 2026RB Leipzig – PSV1 – 0
10 okt 2026RB Leipzig – Eintracht Frankfurt6 – 0
20 sep 2026Bayer Leverkusen – RB Leipzig2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers SC Paderborn 07
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
15Nahuel NollKeeper2370000
1Markus SchubertKeeper2800000
23N. Awortwie-GrantVerdediger——————
17L. CurdaVerdediger2470110
20Felix GötzeVerdediger2830100
33M. HoffmeierVerdediger——————
A. KitosVerdediger——————
29C. LippmannVerdediger2020000
24N. MohrVerdediger—10000
25T. SchellerVerdediger2470010
3J. StickerVerdediger2250100
21J. ter HorstVerdediger2470020
6T. BaackMiddenvelder2740000
7Oliver Batista MeierMiddenvelder2530000
5Santiago CastañedaMiddenvelder2171010
8L. DjuricMiddenvelder2310000
30T. GayretMiddenvelder——————
22Mattes HansenMiddenvelder2270010
26S. KlaasMiddenvelder——————
19A. MillgrammMiddenvelder——————
2Ruben MüllerMiddenvelder2110000
23R. ObermairMiddenvelder3070000
28L. UlrichMiddenvelder2170010
40G. VidovićMiddenvelder2270000
30S. MarinoAanvaller2272010
11S. MichelAanvaller3610000
9R. PhilippeAanvaller2661000
18M. PieringerAanvaller2770010
27S. TiggesAanvaller2872100
38D. ZeitlerAanvaller1900000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers RB Leipzig
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Ørjan NylandKeeper3610000
26M. VandevoordtKeeper2490000
25L. ZingerleKeeper3200000
3Maxime EstèveVerdediger2440000
35M. FinkgrafeVerdediger2240000
39Benjamin HenrichsVerdediger2970110
16Lukas KlostermannVerdediger3020000
2A. KoneVerdediger2110100
23Castello LukebaVerdediger2370010
6W. NganaVerdediger——————
4Willi OrbánVerdediger33101010
22D. RaumVerdediger2890000
48L. VoufackVerdediger——————
17Ridle BakuMiddenvelder2882000
14Christoph BaumgartnerMiddenvelder—21100
21N. El AynaouiMiddenvelder2590120
37B. KaltefleiterMiddenvelder——————
30A. MaksimovicMiddenvelder1972100
8A. OuedraogoMiddenvelder2020000
20Rocco ReitzMiddenvelder2461020
13N. SeiwaldMiddenvelder2590000
11J. BakayokoAanvaller2320000
6E. BanzuziAanvaller2191210
27T. GomisAanvaller20104200
10Brajan GrudaAanvaller2281200
9Marc GuiuAanvaller2020000
45S. KonateAanvaller—20000
28Christopher NkunkuAanvaller2894210
7A. NusaAanvaller21103530
40Romulo CardosoAanvaller2473000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je SC Paderborn 07 - RB Leipzig live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.