UEFA Conference League 2026-2027

Rapid Vienna - Heart OF Midlothian opstellingen

| 26 aug 2026-18:45
Rapid Vienna
w w w w g
1 : 1
Strafschoppen 3-4
Heart OF Midlothian
v v v g g
E. Kara
34'
N. Cvetkovic
119'
P. Kabore
79'
C. Miller
100'
Doelpunt
E. Kara
34'
79'
Doelpunt
100'
Doelpunt
C. Miller (Assistent: R. Mato)
Doelpunt
N. Cvetkovic (Assistent: M. Haidara)
119'
18'
Gele kaart
41'
Gele kaart
59'
Gele kaart
Gele kaart
M. Seidl
74'
76'
2e gele kaart
86'
Gele kaart
Gele kaart
B. Bolla
90'
+1
Gele kaart
A. Ahoussou
115'
Uit
T. Adamsen
In
N. Bajlicz
66'
Rapid Vienna logo
Uit
P. Dahl
In
N. Wurmbrand
66'
Rapid Vienna logo
Uit
M. Seidl
102'
Rapid Vienna logo
Uit
B. Bolla
In
M. Haidara
111'
Rapid Vienna logo
In
A. Ahoussou
112'
Rapid Vienna logo
120'
+1
Rapid Vienna logo
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
1'
 
Verlenging
120' 105'
1'
Rapid Vienna
W W W W G
UEFA Conference League
20 aug 2026
- 20:45
Heart OF Midlothian
2 2
Rapid Vienna
UEFA Conference League
12 aug 2026
- 18:00
Rapid Vienna
2 0
Paide
UEFA Conference League
6 aug 2026
- 18:00
Paide
1 4
Rapid Vienna
UEFA Conference League
29 jul 2026
- 20:30
Rapid Vienna
6 2
FC Santa Coloma
UEFA Conference League
23 jul 2026
- 19:00
FC Santa Coloma
1 3
Rapid Vienna
Heart OF Midlothian
V V V G G
UEFA Conference League
20 aug 2026
- 20:45
Heart OF Midlothian
2 2
Rapid Vienna
Europa League
13 aug 2026
- 20:45
Heart OF Midlothian
1 1
Benfica
Europa League
6 aug 2026
- 21:00
Benfica
6 1
Heart OF Midlothian
Champions League
28 jul 2026
- 20:45
Heart OF Midlothian
0 2
Sturm Graz
Champions League
21 jul 2026
- 20:30
Sturm Graz
4 0
Heart OF Midlothian
Opstelling
Rapid Vienna
1
N. Hedl
7.5
77
B. Bolla
90'111'
6.7
55
N. Cvetkovic
119'
7.9
7.3
112'
6.2
29
Middenvelder
120'
7.7
18
M. Seidl
74'102'
7
7.3
8
T. Adamsen
66'
5.9
10
P. Dahl
66'
7.3
9
E. Kara
34'
8.3
Wissels
25
P. Gartler
50
L. Orgler
61
F. Demir
2
E. Roka
47
A. Groller
20
A. Ahoussou
112'115'
6.6
120'
17
Middenvelder
30
N. Bajlicz
66'
6.9
15
N. Wurmbrand
66'
6.3
102'
5.6
43
M. Haidara
111'
6.6
Trainer
Johannes Thorup
Heart OF Midlothian
1
Keeper
8.3
23
Middenvelder
7.2
6
Middenvelder
18'
6.2
17
Verdediger
46'
6.2
5
Verdediger
6.6
7
Middenvelder
100'
8.3
12
Middenvelder
15'
6.3
16
Aanvaller
91'
7.9
15
Middenvelder
75'
7.2
21
Aanvaller
74'
6.5
10
Aanvaller
59'90'
6.9
Wissels
30
Keeper
34
Keeper
2
Verdediger
46'
6.9
22
Middenvelder
15'41'76'
5.2
78
Middenvelder
90'
6.7
29
Aanvaller
75'
7.9
11
Aanvaller
74'79'86'
7.2
77
Aanvaller
19
Aanvaller
74
Aanvaller
91'
7.6
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 11:34 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Rapid Vienna

Rapid Vienna 4-2-3-1

1N. Hedl
38Jannes Horn
6S. Raux-Yao
55N. Cvetkovic
77B. Bolla
18M. Seidl
29R. Amane
10P. Dahl
8T. Adamsen
22Y. Demir
9E. Kara
Wisselspelers
25P. Gartler
50L. Orgler
61F. Demir
2E. Roka
47A. Groller
20A. Ahoussou
21L. Schaub
17T. Gulliksen
30N. Bajlicz
15N. Wurmbrand
7M. Tilio
43M. Haidara

Basiself Heart OF Midlothian

Heart OF Midlothian 4-4-2

1B. Reus
5Jamie McCart
17Stuart Findlay
6Oisin McEntee
23J. Altena
15J. McPake
16Blair Spittal
12T. Renaud
7C. Miller
10C. Braga
21J. Wilson
Wisselspelers
30Ryan Fulton
34K. Wright
2C. Borchgrevink
24M. Kamara
22T. Magnusson
78L. Mendy
29S. Kerjota
11P. Kabore
77A. Ba-Sy
19S. Guendouz
74R. Mato

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 0

StatistiekRapid ViennaHeart OF Midlothian
Schoten3312
Schoten op doel67
Balbezit68%32%
Hoekschoppen136

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Rapid Vienna logoRapid Vienna

DatumWedstrijdUitslag
20 aug 2026Heart OF Midlothian – Rapid Vienna2 – 2
12 aug 2026Rapid Vienna – Paide2 – 0
6 aug 2026Paide – Rapid Vienna1 – 4
29 jul 2026Rapid Vienna – FC Santa Coloma6 – 2
23 jul 2026FC Santa Coloma – Rapid Vienna1 – 3

Heart OF Midlothian logoHeart OF Midlothian

DatumWedstrijdUitslag
20 aug 2026Heart OF Midlothian – Rapid Vienna2 – 2
13 aug 2026Heart OF Midlothian – Benfica1 – 1
6 aug 2026Benfica – Heart OF Midlothian6 – 1
28 jul 2026Heart OF Midlothian – Sturm Graz0 – 2
21 jul 2026Sturm Graz – Heart OF Midlothian4 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
20 aug 2026Heart OF Midlothian2 – 2Rapid Vienna

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Heart OF Midlothian
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28Zander ClarkKeeper3400000
30Ryan FultonKeeper3000000
1Beau ReusKeeper2460000
34K. WrightKeeper2600000
2C. BorchgrevinkVerdediger2740010
64M. Fagan-WalcottVerdediger2440000
17Stuart FindlayVerdediger3150000
39M. GilliesVerdediger—00000
4C. HalkettVerdediger——————
3S. KingsleyVerdediger3230000
5Jamie McCartVerdediger2980100
18H. MilneVerdediger2940010
8AgeuMiddenvelder24—————
23J. AltenaMiddenvelder2270000
17A. BenjaminsenMiddenvelder——————
31Y. DhandaMiddenvelder27—————
21L. KabashiMiddenvelder——————
22T. MagnussonMiddenvelder2451011
6Oisin McEnteeMiddenvelder2571030
15J. McPakeMiddenvelder2560010
78L. MendyMiddenvelder—30010
7C. MillerMiddenvelder2881010
12T. RenaudMiddenvelder2561000
77A. Ba-SyAanvaller2520010
10C. BragaAanvaller2680140
19S. GuendouzAanvaller2650100
7E. KabanguAanvaller28—————
11P. KaboreAanvaller2571020
29S. KerjotaAanvaller2560000
74R. MatoAanvaller2340100
16Blair SpittalAanvaller3060110
9J. WilliamsAanvaller2820000
21J. WilsonAanvaller1951010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.