UEFA Europa League 2026-2027

Heart OF Midlothian - Benfica opstellingen

| 13 aug 2026-20:45
Heart OF Midlothian
v w v v v
1 : 1
Eindstand
Benfica
g w v w w
T. Magnusson
77'
Dodi Lukebakio
78'
77'
78'
Doelpunt
Gele kaart
34'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
4'
Heart OF Midlothian
V W V V V
Europa League
6 aug 2026
- 21:00
Benfica
6 1
Heart OF Midlothian
Champions League
28 jul 2026
- 20:45
Heart OF Midlothian
0 2
Sturm Graz
Champions League
21 jul 2026
- 20:30
Sturm Graz
4 0
Heart OF Midlothian
Scottish Premier League
22 apr 2023
- 13:30
Heart OF Midlothian
6 1
Ross County
Scottish Premier League
15 apr 2023
- 13:30
Hibernian
1 0
Heart OF Midlothian
Benfica
G W V W W
Europa League
6 aug 2026
- 21:00
Benfica
6 1
Heart OF Midlothian
Europa League
30 jul 2026
- 21:00
Benfica
5 0
FC ST. Gallen
Europa League
23 jul 2026
- 20:00
FC ST. Gallen
2 1
Benfica
Primeira Liga
27 mei 2023
- 19:00
Benfica
3 0
Santa Clara
Primeira Liga
21 mei 2023
- 21:30
Sporting CP
2 2
Benfica
Opstelling
Heart OF Midlothian
1
Keeper
23
Middenvelder
6
Middenvelder
84'
17
Verdediger
5
Verdediger
16
Aanvaller
12
Middenvelder
64'
7
Middenvelder
75'
19
Aanvaller
75'
15
Middenvelder
10
Aanvaller
34'76'
Wissels
30
Keeper
39
Verdediger
84'
22
Middenvelder
64'77'
29
Aanvaller
75'
11
Aanvaller
76'
77
Aanvaller
21
Aanvaller
75'
Trainer
Benfica
24
Keeper
17
Verdediger
16
Middenvelder
2
Verdediger
46'
62
Verdediger
20
5
Middenvelder
64'
11
Aanvaller
78'79'
10
Middenvelder
64'
21
Aanvaller
79'
22
Aanvaller
Wissels
1
Keeper
58
Verdediger
6
Verdediger
44
Verdediger
46'
18
Middenvelder
64'
13
Aanvaller
79'
33
Verdediger
26
Verdediger
73
Middenvelder
25
Aanvaller
64'
27
Aanvaller
79'
14
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 01:23 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Heart OF Midlothian

Basiself volgens de wedstrijdfeed; veldposities ontbreken in de bron.

  1. Beau Reus
  2. J. Altena
  3. Oisin McEntee
  4. Stuart Findlay
  5. Jamie McCart
  6. Blair Spittal
  7. T. Renaud
  8. C. Miller
  9. S. Guendouz
  10. J. McPake
  11. C. Braga

Basiself Benfica

Basiself volgens de wedstrijdfeed; veldposities ontbreken in de bron.

  1. Samuel Soares
  2. A. Dedic
  3. Manu
  4. C. Lenglet
  5. J. Neto
  6. R. Rios
  7. Enzo Barrenechea
  8. Dodi Lukebakio
  9. G. Sudakov
  10. Andreas Schjelderup
  11. Jhon Durán

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Recente uitslagen

Heart OF Midlothian logoHeart OF Midlothian

DatumWedstrijdUitslag
6 aug 2026Benfica – Heart OF Midlothian6 – 1
28 jul 2026Heart OF Midlothian – Sturm Graz0 – 2
21 jul 2026Sturm Graz – Heart OF Midlothian4 – 0

Benfica logoBenfica

DatumWedstrijdUitslag
6 aug 2026Benfica – Heart OF Midlothian6 – 1
30 jul 2026Benfica – FC ST. Gallen5 – 0
23 jul 2026FC ST. Gallen – Benfica2 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
6 aug 2026Benfica6 – 1Heart OF Midlothian

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Heart OF Midlothian
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28Zander ClarkKeeper3400000
30Ryan FultonKeeper3000000
1Beau ReusKeeper2460000
34K. WrightKeeper2600000
2C. BorchgrevinkVerdediger2740010
64M. Fagan-WalcottVerdediger2440000
17Stuart FindlayVerdediger3150000
39M. GilliesVerdediger—00000
4C. HalkettVerdediger——————
3S. KingsleyVerdediger3230000
5Jamie McCartVerdediger2980100
18H. MilneVerdediger2940010
8AgeuMiddenvelder24—————
23J. AltenaMiddenvelder2270000
17A. BenjaminsenMiddenvelder——————
31Y. DhandaMiddenvelder27—————
21L. KabashiMiddenvelder——————
22T. MagnussonMiddenvelder2451011
6Oisin McEnteeMiddenvelder2571030
15J. McPakeMiddenvelder2560010
78L. MendyMiddenvelder—30010
7C. MillerMiddenvelder2881010
12T. RenaudMiddenvelder2561000
77A. Ba-SyAanvaller2520010
10C. BragaAanvaller2680140
19S. GuendouzAanvaller2650100
7E. KabanguAanvaller28—————
11P. KaboreAanvaller2571020
29S. KerjotaAanvaller2560000
74R. MatoAanvaller2340100
16Blair SpittalAanvaller3060110
9J. WilliamsAanvaller2820000
21J. WilsonAanvaller1951010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Benfica
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
50Diogo FerreiraKeeper——————
24Samuel SoaresKeeper2440000
1A. TrubinKeeper2550000
44Tomás AraújoVerdediger2471120
6A. BahVerdediger2871220
58D. BanjaquiVerdediger—10010
3A. CircatiVerdediger2340000
26S. DahlVerdediger2370010
34S. ElkarouaniVerdediger2630120
33Gabriel IndioVerdediger1800000
2C. LengletVerdediger3171100
62J. NetoVerdediger1810100
94R. SilvaVerdediger—00000
8F. AursnesMiddenvelder3041000
18Leandro BarreiroMiddenvelder2661120
5Enzo BarrenecheaMiddenvelder2560000
30C. EcheverriMiddenvelder2020000
73M. FigueiredoMiddenvelder—10000
16ManuMiddenvelder2540000
77G. MoreiraMiddenvelder2010000
36João PalhinhaMiddenvelder3130020
10G. SudakovMiddenvelder2490100
72AnisioAanvaller1810000
22Jhon DuránAanvaller2273010
56Felipe LimaAanvaller——————
13J. KamińskiAanvaller2461200
11Dodi LukebakioAanvaller2962200
14Vangelis PavlidisAanvaller2788120
25Gianluca PrestianniAanvaller2074220
27Rafa SilvaAanvaller3374100
21Andreas SchjelderupAanvaller2281100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.