Eredivisie 2026/27Philips Stadion

PSV - PEC Zwolle opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 17
| Philips Stadion | 20 dec 2026-20:00
PSV
w v v w g
- : -
PEC Zwolle
v v v w g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 16:30 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling PSV

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen Feyenoord

PSV 4-2-3-1

32M. Kovář
18Filip Kostić
4A. Obispo
2L. Geertruida
8S. Dest
17Mauro Júnior
24K. Sano
5Ivan Perišić
20G. Til
19E. Bajraktarevic
7R. van Bommel
Wisselspelers
23M. Bro Hansen
42S. Cornecion
31N. Fernandez
6R. Flamingo
37A. Bouhamdi
3Y. Gasiorowski
27Dennis Man
1N. Olij
35A. Santos
25Kiliann Sildillia
51T. Smolenaars

Eerdere opstelling PEC Zwolle

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen FC Utrecht

PEC Zwolle 4-2-3-1

1Jasper Schendelaar
33D. van der Haar
24Nick Viergever
28S. Graves
3O. Aertssen
8T. Sommer
30R. Thomas
11D. Mbayo
25T. Oosting
37G. van der Wal
17S. van Hooijdonk
Wisselspelers
41D. Verduin
4Tijs Velthuis
9E. Sørensen
42D. Ruward
20G. Reiziger
26J. Pereira da Gama
7Y. Namli
10K. Kostons
34N. Fichtinger
16T. de Graaff
6Jan Bürger
22I. Cissoko

Odds voor PSV - PEC Zwolle

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
PSV
PEC Zwolle

Recente uitslagen

PSV logoPSV

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026FC Porto – PSV0 – 1
17 okt 2026ADO Den Haag – PSV2 – 1
13 okt 2026RB Leipzig – PSV1 – 0
9 okt 2026PSV – sc Heerenveen2 – 0
20 sep 2026FC Twente – PSV3 – 2

PEC Zwolle logoPEC Zwolle

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026FC Utrecht – PEC Zwolle1 – 1
18 okt 2026PEC Zwolle – Go Ahead Eagles4 – 1
11 okt 2026PEC Zwolle – SC Cambuur0 – 1
18 sep 2026FC Groningen – PEC Zwolle3 – 0
13 sep 2026PEC Zwolle – Feyenoord0 – 7

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
24 feb 2024PEC Zwolle1 – 7PSV
12 nov 2023PSV4 – 0PEC Zwolle
13 mei 2021PSV4 – 2PEC Zwolle
18 okt 2020PEC Zwolle0 – 3PSV

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers PSV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
32M. KovářKeeper26130000
16K. NgomKeeper2100000
1N. OlijKeeper3100000
51Tijn SmolenaarsKeeper2100000
8Sergiño DestVerdediger25123220
6R. FlamingoVerdediger23111000
3Y. GasiorowskiVerdediger2150000
2Lutsharel GeertruidaVerdediger2691220
17Mauro JúniorVerdediger27121220
4F. MerienVerdediger1800000
4Armando ObispoVerdediger27130150
25Kiliann SildilliaVerdediger2420000
10S. CornecionMiddenvelder—30000
31N. FernandezMiddenvelder2171010
10J. KollerMiddenvelder19—————
18Filip KostićMiddenvelder3380020
21Sven MijnansMiddenvelder26115211
24K. SanoMiddenvelder23121020
35A. SantosMiddenvelder2140000
22Jerdy SchoutenMiddenvelder29—————
20Guus TilMiddenvelder28137110
10P. WannerMiddenvelder2080200
6W. WillemsenMiddenvelder——————
19E. BajraktarevicAanvaller2171200
37A. BouhamdiAanvaller—70200
23M. Bro HansenAanvaller1730000
10Sam LammersAanvaller29—————
27Dennis ManAanvaller2860010
25S. OuaissaAanvaller——————
9R. PepiAanvaller2383000
5Ivan PerišićAanvaller37122120
14Alassane PléaAanvaller3310100
7R. van BommelAanvaller22112240

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers PEC Zwolle
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
48L. BakkerKeeper——————
1J. SchendelaarKeeper26100000
41D. VerduinKeeper2200000
16T. de GraaffKeeper2100000
3O. AertssenVerdediger22100010
6J. BurgerVerdediger—20000
43S. CalderwoodVerdediger——————
2Sherel FloranusVerdediger2860031
28S. GravesVerdediger27100000
42D. RuwardVerdediger2100000
4Tijs VelthuisVerdediger2450000
24Nick ViergeverVerdediger37101000
39M. WesterhuisVerdediger—00000
33D. van der HaarVerdediger2280100
34N. FichtingerMiddenvelder2230000
10F. KrastevMiddenvelder25—————
25Thijs OostingMiddenvelder26102200
26J. Pereira da GamaMiddenvelder1600000
38G. RahajaanMiddenvelder1800000
20G. ReizigerMiddenvelder2160020
8T. SommerMiddenvelder24100120
30Ryan ThomasMiddenvelder3180010
18Odysseus VelanasMiddenvelder2860000
37G. van der WalMiddenvelder—40010
22I. CissokoAanvaller2391110
10K. KostonsAanvaller27104030
11D. MbayoAanvaller25100400
9Y. NamliAanvaller3200000
9E. SørensenAanvaller2792000
49M. de TroijeAanvaller——————
17S. van HooijdonkAanvaller2661000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je PSV - PEC Zwolle live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.