Eredivisie 2026/27Sparta-Stadion Het Kasteel

Sparta Rotterdam - Ajax opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 10
| Sparta-Stadion Het Kasteel | 25 okt 2026-16:45
Sparta Rotterdam
v g v v g
- : -
Ajax
w w g g v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 03:54 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Sparta Rotterdam

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen Go Ahead Eagles

Sparta Rotterdam 4-1-4-1

1M. Brouwer
5B. Kuipers
4Rolando Maximiliano Martins Indi
3M. Young
2L. Martes
6N. Verschuren
11I. Babadi
10C. Hatenboer
8Jens Toornstra
7R. van Cruijsen
9M. Zonneveld
Wisselspelers
15G. Vianello
17C. Terho
18A. Roaldsoy
12B. Reith
14T. Quintero
30P. Kuiper
22J. Ideho
20F. Bednarek
16J. Baas

Eerdere opstelling Ajax

Laatste bevestigde opstelling: 15 oktober 2026 tegen HNK Hajduk Split

Ajax 4-3-3

1Marc-André ter Stegen
21J. Torrents
15Y. Baas
30A. Bouwman
6T. Kehrer
8Julian Brandt
4Sofyan Amrabat
18D. Klaassen
68Abdellah Ouazane
99Tolu Arokodare
11Viktor Tsygankov
Wisselspelers
26M. Paes
62A. Hani
2Lucas Rosa
5O. Wijndal
36D. Janse
10O. Gloukh
24J. Mokio
67M. Abdalla
20O. Edvardsen
38Marcos Leonardo
43R. Bounida

Odds voor Sparta Rotterdam - Ajax

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Sparta Rotterdam (1)Tonybet logo6,40
Gelijkspel (X)Tonybet logo5,20
Ajax (2)Tonybet logo1,39

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 15 oktober 2026, 22:37 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Sparta Rotterdam
Ajax

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 15 oktober 2026 07:05 uur.

Recente uitslagen

Sparta Rotterdam logoSparta Rotterdam

DatumWedstrijdUitslag
10 okt 2026Go Ahead Eagles – Sparta Rotterdam3 – 3
19 sep 2026Sparta Rotterdam – sc Heerenveen0 – 4
13 sep 2026PSV – Sparta Rotterdam4 – 1
4 sep 2026Sparta Rotterdam – PEC Zwolle2 – 2
29 aug 2026Excelsior – Sparta Rotterdam2 – 1

Ajax logoAjax

DatumWedstrijdUitslag
10 okt 2026Ajax – NEC1 – 1
19 sep 2026Ajax – Excelsior2 – 2
15 sep 2026Ajax – Willem II5 – 1
12 sep 2026Fortuna Sittard – Ajax1 – 5
5 sep 2026Ajax – PSV1 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
17 mrt 2024Sparta Rotterdam2 – 2Ajax
9 dec 2023Ajax2 – 1Sparta Rotterdam
19 feb 2023Ajax4 – 0Sparta Rotterdam
21 aug 2022Sparta Rotterdam0 – 1Ajax
21 feb 2021Ajax4 – 2Sparta Rotterdam

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Sparta Rotterdam
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
20F. BednarekKeeper3440000
1Michael BrouwerKeeper3340000
30P. KuiperKeeper2200000
20D. LindhoutKeeper—00000
1R. SuurKeeper1900000
5B. KuipersVerdediger3280310
2L. MartesVerdediger—81020
4Bruno Martins IndiVerdediger3470010
16T. QuinteroVerdediger2750000
12B. ReithVerdediger2710000
14N. VerschurenVerdediger2181000
22G. VianelloVerdediger1900000
3M. YoungVerdediger2182010
3M. de LigtVerdediger22—————
6J. BaasMiddenvelder2460110
10Isaac BabadiMiddenvelder2141210
8C. HatenboerMiddenvelder—30000
10S. MitoMiddenvelder2450200
18A. RoaldsoyMiddenvelder2240000
21Jens ToornstraMiddenvelder3750010
17R. van CruijsenMiddenvelder—71000
11J. IdehoAanvaller2350100
19A. KosticAanvaller1930000
7C. TerhoAanvaller2381010
9M. ZonneveldAanvaller2385100
11Mitchell Van BergenAanvaller2760110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Ajax
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12A. HaniKeeper1900000
1J. HeerkensKeeper2000000
26Maarten PaesKeeper2850000
51Charlie SetfordKeeper2200000
1Marc-André ter StegenKeeper34100000
30V. van der VeldeKeeper——————
15Youri BaasVerdediger23122020
17Daley BlindVerdediger3640000
30A. BouwmanVerdediger19120020
12Caio HenriqueVerdediger29120210
3A. GaaeiVerdediger2371020
36D. JanseVerdediger2040000
18Jinairo JohnsonVerdediger19—————
64K. KasanwirjoVerdediger——————
6T. KehrerVerdediger3061200
4M. MuzunguVerdediger18—————
2Lucas RosaVerdediger2690220
21J. TorrentsVerdediger1920000
5Owen WijndalVerdediger2681000
2R. van de PavertVerdediger20—————
17M. van der LansVerdediger19—————
8M. AbdallaMiddenvelder—11000
4Sofyan AmrabatMiddenvelder3060000
Y. BissoumaMiddenvelder—00000
43R. BounidaMiddenvelder2000000
8Julian BrandtMiddenvelder30136000
10O. GloukhMiddenvelder22145410
18Davy KlaassenMiddenvelder33148020
24J. MokioMiddenvelder18151240
68Abdellah OuazaneMiddenvelder—141330
6M. VerkuijlMiddenvelder——————
24S. AdingraAanvaller—10000
99Tolu ArokodareAanvaller25117200
23Steven BerghuisAanvaller34112510
9K. DolbergAanvaller2993300
20O. EdvardsenAanvaller2781100
38Marcos LeonardoAanvaller23112010
11P. NashAanvaller——————
11Viktor TsygankovAanvaller2861100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Sparta Rotterdam - Ajax live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.