Eredivisie 2026/27Philips Stadion

PSV - NEC opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 33
| Philips Stadion | 16 mei 2027-14:30
PSV
w v v w g
- : -
NEC
g g g w g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 16:35 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling PSV

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen Feyenoord

PSV 4-2-3-1

32M. Kovář
18Filip Kostić
4A. Obispo
2L. Geertruida
8S. Dest
17Mauro Júnior
24K. Sano
5Ivan Perišić
20G. Til
19E. Bajraktarevic
7R. van Bommel
Wisselspelers
23M. Bro Hansen
42S. Cornecion
31N. Fernandez
6R. Flamingo
37A. Bouhamdi
3Y. Gasiorowski
27Dennis Man
1N. Olij
35A. Santos
25Kiliann Sildillia
51T. Smolenaars

Eerdere opstelling NEC

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen FC Groningen

NEC 3-4-2-1

1G. Crettaz
24D. Fonville
22A. Kaplan
4P. Schuurs
99C. Bischoff
35J. Monteiro
6D. Nejasmic
34K. Kers
20N. Lebreton
9T. Chery
30Bryan Linssen
Wisselspelers
11W. Willumsson
36F. Entius
73G. Bras
5M. Bakker
18Dennis Geiger
8Isak Hansen Aarøen
66A. Kabar
12N. Polster
14K. Sierhuis
21T. Storm
19A. Tahaui

Odds voor PSV - NEC

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
PSV
NEC

Recente uitslagen

PSV logoPSV

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026FC Porto – PSV0 – 1
17 okt 2026ADO Den Haag – PSV2 – 1
13 okt 2026RB Leipzig – PSV1 – 0
9 okt 2026PSV – sc Heerenveen2 – 0
20 sep 2026FC Twente – PSV3 – 2

NEC logoNEC

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Dinamo Zagreb – NEC2 – 4
18 okt 2026NEC – Fortuna Sittard2 – 2
15 okt 2026NEC – Levski Sofia1 – 1
10 okt 2026Ajax – NEC1 – 1
20 sep 2026NEC – Go Ahead Eagles1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
30 mrt 2024NEC3 – 1PSV
16 sep 2023PSV4 – 0NEC
1 apr 2023NEC2 – 4PSV
30 okt 2022PSV3 – 0NEC

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers PSV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
32M. KovářKeeper26130000
16K. NgomKeeper2100000
1N. OlijKeeper3100000
51Tijn SmolenaarsKeeper2100000
8Sergiño DestVerdediger25123220
6R. FlamingoVerdediger23111000
3Y. GasiorowskiVerdediger2150000
2Lutsharel GeertruidaVerdediger2691220
17Mauro JúniorVerdediger27121220
4F. MerienVerdediger1800000
4Armando ObispoVerdediger27130150
25Kiliann SildilliaVerdediger2420000
10S. CornecionMiddenvelder—30000
31N. FernandezMiddenvelder2171010
10J. KollerMiddenvelder19—————
18Filip KostićMiddenvelder3380020
21Sven MijnansMiddenvelder26115211
24K. SanoMiddenvelder23121020
35A. SantosMiddenvelder2140000
22Jerdy SchoutenMiddenvelder29—————
20Guus TilMiddenvelder28137110
10P. WannerMiddenvelder2080200
6W. WillemsenMiddenvelder——————
19E. BajraktarevicAanvaller2171200
37A. BouhamdiAanvaller—70200
23M. Bro HansenAanvaller1730000
10Sam LammersAanvaller29—————
27Dennis ManAanvaller2860010
25S. OuaissaAanvaller——————
9R. PepiAanvaller2383000
5Ivan PerišićAanvaller37122120
14Alassane PléaAanvaller3310100
7R. van BommelAanvaller22112240

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers NEC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1G. CrettazKeeper26140001
36F. EntiusKeeper2000000
38J. GenesteKeeper1900000
12N. PolsterKeeper2450000
73G. BrasVerdediger2260010
24D. FonvilleVerdediger23120000
66A. KabarVerdediger2080020
4Ahmetcan KaplanVerdediger2350000
42Y. MoslihVerdediger1910000
17Bram NuytinckVerdediger3680000
44Mees RensenVerdediger——————
3P. SandlerVerdediger2960010
4Perr SchuursVerdediger26102200
21T. StormVerdediger22150030
37M. van de WielVerdediger—00000
9T. CheryMiddenvelder38156200
18Dennis GeigerMiddenvelder2880100
8Isak Hansen AarøenMiddenvelder2240010
20N. LebretonMiddenvelder22172150
35J. MonteiroMiddenvelder32140030
6D. NejasmicMiddenvelder27151200
10Dušan TadićMiddenvelder37130310
19A. TahauiMiddenvelder2192000
11W. WillumssonMiddenvelder2891110
99C. BischoffAanvaller20153210
34K. KersAanvaller2091000
30Bryan LinssenAanvaller36164010
7E. MorAanvaller2971100
14K. SierhuisAanvaller28102110
77A. ThomasAanvaller1940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je PSV - NEC live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.