Opstellingen NEC - PSV

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 13
| Goffertstadion | 21 nov 2026-16:30
NEC
g v v g g
- : -
PSV
g w v w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
NEC
PSV

NEC - PSV: wedstrijdinformatie

NEC speelt thuis tegen PSV op 21 november 2026 om 16:30 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Eredivisie 2026/27. De speellocatie is Goffertstadion. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen NEC - PSV

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen Ajax

NEC 3-4-2-1

1G. Crettaz
24D. Fonville
4P. Schuurs
73G. Bras
34K. Kers
20N. Lebreton
6D. Nejasmic
21T. Storm
10Dušan Tadić
9T. Chery
30Bryan Linssen
Wisselspelers
11W. Willumsson
19A. Tahaui
12N. Polster
42Y. Moslih
35J. Monteiro
22A. Kaplan
8Isak Hansen Aarøen
36F. Entius
99C. Bischoff
5M. Bakker
66A. Kabar

Laatste bevestigde opstelling: 13 oktober 2026 tegen RB Leipzig

PSV 4-2-3-1

32M. Kovář
18Filip Kostić
4A. Obispo
2L. Geertruida
8S. Dest
17Mauro Júnior
24K. Sano
7R. van Bommel
20G. Til
5Ivan Perišić
21S. Mijnans
Wisselspelers
51T. Smolenaars
35A. Santos
1N. Olij
27Dennis Man
3Y. Gasiorowski
6R. Flamingo
31N. Fernandez
42S. Cornecion
23M. Bro Hansen
37A. Bouhamdi
19E. Bajraktarevic

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers NEC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1G. CrettazKeeper26100001
36F. EntiusKeeper2000000
38J. GenesteKeeper1900000
12N. PolsterKeeper2450000
73G. BrasVerdediger2240010
24D. FonvilleVerdediger2380000
66A. KabarVerdediger2070020
4Ahmetcan KaplanVerdediger2310000
42Y. MoslihVerdediger1900000
17Bram NuytinckVerdediger3680000
44Mees RensenVerdediger——————
3P. SandlerVerdediger2960010
4Perr SchuursVerdediger2662100
21T. StormVerdediger22120030
37M. van de WielVerdediger—00000
9T. CheryMiddenvelder38124200
18Dennis GeigerMiddenvelder2850000
8Isak Hansen AarøenMiddenvelder2240010
20N. LebretonMiddenvelder22131030
35J. MonteiroMiddenvelder32110030
6D. NejasmicMiddenvelder27111000
10Dušan TadićMiddenvelder37120310
19A. TahauiMiddenvelder2172000
11W. WillumssonMiddenvelder2760110
99C. BischoffAanvaller20111100
34K. KersAanvaller2050000
30Bryan LinssenAanvaller36122010
7E. MorAanvaller2971100
14K. SierhuisAanvaller2872110
77A. ThomasAanvaller1940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers PSV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
32M. KovářKeeper26100000
16K. NgomKeeper2100000
1N. OlijKeeper3100000
51Tijn SmolenaarsKeeper2100000
8Sergiño DestVerdediger2593220
6R. FlamingoVerdediger2391000
3Y. GasiorowskiVerdediger2140000
2Lutsharel GeertruidaVerdediger2661110
17Mauro JúniorVerdediger2791200
4F. MerienVerdediger1800000
4Armando ObispoVerdediger27100150
25Kiliann SildilliaVerdediger2420000
10S. CornecionMiddenvelder—10000
31N. FernandezMiddenvelder2161010
10J. KollerMiddenvelder19—————
18Filip KostićMiddenvelder3350010
21Sven MijnansMiddenvelder2694100
24K. SanoMiddenvelder2391010
35A. SantosMiddenvelder2130000
22Jerdy SchoutenMiddenvelder29—————
20Guus TilMiddenvelder28105000
10P. WannerMiddenvelder2080200
6W. WillemsenMiddenvelder——————
19E. BajraktarevicAanvaller2151200
37A. BouhamdiAanvaller—50200
23M. Bro HansenAanvaller1710000
10Sam LammersAanvaller29—————
27Dennis ManAanvaller2830010
25S. OuaissaAanvaller——————
9R. PepiAanvaller2383000
5Ivan PerišićAanvaller37102120
14Alassane PléaAanvaller3310100
7R. van BommelAanvaller22102240

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

PSV logoPSV

DatumWedstrijdUitslag
9 oktPSV – sc Heerenveen2 – 0
20 sepFC Twente – PSV3 – 2
13 sepPSV – Sparta Rotterdam4 – 1
10 sepPSV – Shakhtar Donetsk1 – 1
5 sepAjax – PSV1 – 3

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
30 mrt 2024NEC3 – 1PSV
16 sep 2023PSV4 – 0NEC
1 apr 2023NEC2 – 4PSV
30 okt 2022PSV3 – 0NEC

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Waar kun je NEC - PSV live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.